Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shoikan

Jaki antywirus do firmy?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki teraz najlepiej antywirus w firmie zainstalować? Chodzi o to by mieć z nim jak najmniej problemu, a koszt to sprawa dalsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalcolmX
Jaki teraz najlepiej antywirus w firmie zainstalować? Chodzi o to by mieć z nim jak najmniej problemu, a koszt to sprawa dalsza.

 

 

NOD32, najlepszy, nie obciąż kompa (a biurowce do mocnych nie należa..) i nie trzeba go "doglądać", jak raz ustawisz co trzeba to masz spokój na na długi czas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avast :cool: Wykrywa prawie wszystkie wirusy na dysku, co pare dni robi update bazy nowych wirusow wiec nie masz sie co martwic, ze dostaniesz jakiegos nowego niewykrywalnego wirusa, a co najwazniejsze Avast nie muli kompa tak jak np. MKS 2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalcolmX
Avast :cool: Wykrywa prawie wszystkie wirusy na dysku, co pare dni robi update bazy nowych wirusow wiec nie masz sie co martwic, ze dostaniesz jakiegos nowego niewykrywalnego wirusa, a co najwazniejsze Avast nie muli kompa tak jak np. MKS 2006.

 

Ale moim zdaniem NOD32 rządzi..

Avasta nie używalem, ale jakos nie wydaje mi sie atrakcyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Avast :cool: Wykrywa prawie wszystkie wirusy na dysku, co pare dni robi update bazy nowych wirusow wiec nie masz sie co martwic, ze dostaniesz jakiegos nowego niewykrywalnego wirusa, a co najwazniejsze Avast nie muli kompa tak jak np. MKS 2006.

 

Zgodzę sie z tym. W pracy na kompie mam Avasta. Zajmuje chyba z 7 mb w Ramie. A aktualizacja definicji wirusów to codziennie jest i ten przyjemny głos "Baza wirusów została zaktualizowana" :-D

 

Polecam także AVG Antivirus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NOD32, najlepszy, nie obciąż kompa (a biurowce do mocnych nie należa..) i nie trzeba go "doglądać", jak raz ustawisz co trzeba to masz spokój na na długi czas..

 

potwierdzam + zainstalowac firewall'a (skonfigurowac go)i nasz komputer jest w miare bezpieczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Kaspersky i Norton to już zeszły na psy? Według mnie to Kaspersky jest dużo lepszy od Nortona i noe obciąża za bardzo systemu (używam go już 2 lata) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj NOD 32 nie muli kompa i jest bardzo skuteczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje AntiVir PE CLassic - a tak w ogole to Szukaj !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes, ludzie :( znowu wojna, ktory antywir jest lepszy?

 

Po pierwsze - w szukajce w jednym z tematow sa podane linki do testow. Tam sie dowiecie jakim dla przykladu Avast jest gownem. Pomimo, ze slyszysz, ze baza zostala uaktualniona. Akurat glos niewiele mowi o antywirusie.

Po drugie - do firmy uzywa sie nieco innego oprogramowania niz do pojedynczego kompa.

My mamy w sieci McAfee, sprawuje sie niezle (zarzadzany zdalnie z serwera, wiec nikt nawet nie wie, ze zostal uaktualniony). Do tego SurfControl, coby nie wchodzic na niewlasciwe stronki (akurat ten program jest denny, sa lepsze tego typu). Do tego sprzetowe firewalle i jasna polityka uzywania internetu. Powinno starczyc - u nas na ponad 1000 kompow wystarcza.

 

Co nie oznacza, ze polecilem McAfee, od tego masz testy i porownania. Napewno McAfee nie jest najlepszy, ale to nie moja decyzja czego uzywamy. Napisalem to glownie, zeby pokazac roznice miedzy uzyciem antywirusa w pracy a w domu, bo te dzieci polecajace Avasta mnie porazaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestes, ludzie :( znowu wojna, ktory antywir jest lepszy?

 

moze nie wojna :D kazdy kto uzywa jakiegos antywira i sie na nim nie zawiódł to bedzie go polecał. trafnie napisałeś ze wybór antywirusa zależy do czego nam służy komputer, czy komputer ma juz kilka latek (w koncu obecne anytwiry bardzo obciążają system np.: Panda -- jak ja jej nie lubie :mad2: ) itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky Antivirus for Workstations. Przetestowany na 120 kompach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omijaj pandę :)

w pracy co ja mam?hmm nawet nie wiem generalnie w pracy AV nie jest moim zdaniem tak potrzebny nic się nie sciąga a i raczej chodzi się też tylko po stronach onet.pl a nie cracki itp...

Ewentualna możliwość złapania wirusa to poczta ale tu to i Avast mógłby się wykazać choć go nie polecam

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...