Skocz do zawartości
MisticGohan

Co to za film lub melodia?

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz sam nie wiem do czego sluzy ten topic.domyslam sie ,ze jednak do zadawania pytan o tytul czegos co sie kiedys widzialo/slyszalo a za Chiny nie pamieta sie jaki to cos nosilo tytul wiec skorzystam i zadam pytanie.

 

meczy mnie to strasznie od paru dni.

pare lat temu ogladalem film i chcial bym sobie zrobic powtorke z rozrywki ale....no wlasnie za chiny nie wiem jaki ta produkcja nosila tytul.

Film byl bodajze niemieckiej produkcij ,w kazdym razie jezykiem jakim poslugiwali sie aktorzy byl niemiecki.Opowiadal on dosc drastyczna historie pewnej rodziny mieszkajacej nad jeziorem(lub byli oni tam tylko na wakacjach) uwiezionej we wlasnym domu przez dwoch(?)mlodych chlopakow.utkwil mi motyw kiedy jeden z nich zabil kijem golfowym psa ktory nalezal do wiezionych ludzi.

 

wiem ,ze to malo lecz tak jak wspomnialem film widzialem dosc dawno i nie za duzo z niego pamietam.

Edytowane przez Orange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczatkowo nic nie mialem przeciwko tym pytaniom, ale ostatnio pojawiaja ich sie dziesiatki. Zamiast zajrzec jak normalny czlowiek do sklepu z muzyka, zakladaja tu kretynskie watki.

 

Dlatego oznajmiam uroczyscie, ze kazde kretynskie pytanie z lenistwa o tytul piosenki w nowym temacie poza smietnikiem* premiuje banem! Zaczynajac od tej chwili.

 

* Przykladowo pytania o OST z Losta mozna zadawac tylko w istniejacym temacie Losta, lub w smietniku.

juz zakładam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ,dobrze by bylo zeby byl i o tym i o tym bo sie film moze poczuc zdyskryminowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,dobrze by bylo zeby byl i o tym i o tym bo sie film moze poczuc zdyskryminowany.

mozesz zalozyc taki temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy wydaje mi sie ,ze jest dosc malo zapytan o tytuly filmow wiec nie wiem czy topic przywieszony z tym zwiazany by sie sprawdzil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje tytułu utworu który był w filmie pod tytułem "Polowanie na czerwony październik" Za odp z góry Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cholerę nie mogę znaleźć nazwy tej piosenki w necie, a jakoś kołacze mi się po głowie. Refren idzie "I'm so lonely, lo lo lo lo lonely(...)". Piosenka ma już dobrych kilka lat, taka bardzo pogodna (mimo tekstu ;)). Jakieś pomysły? :) Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za cholerę nie mogę znaleźć nazwy tej piosenki w necie, a jakoś kołacze mi się po głowie. Refren idzie "I'm so lonely, lo lo lo lo lonely(...)". Piosenka ma już dobrych kilka lat, taka bardzo pogodna (mimo tekstu ;)). Jakieś pomysły? :) Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Czy to przypadkiem nie szło tak?

 

I feel lonely, lololololonely,

you 're the one and lonely

that makes me feel so blue

I feel lonely, lololololonely,

you 're the one and lonely

that makes my dreams come true

I feel lonely

Sasha - I Feel Lonely

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może tytuł piosenki,

jak ziomek w refrenie spiewa "i like the way you move". piosenka, ze trzy miesiące może pół roku ma. ziomek śpiewa a potem takie jakieś gitarki napierdzielaja, ale takie elektryczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, to raczej ma być coś nowego, dosłownie z tego miesiąca.

EDIT: sorry nie zauważyłem przyklejonego.

Dobra znalazłem, chodziło o takie cóś:

Jan Hammer Project feat. TQ - Crockett's Theme

Edytowane przez Tupac-Shakur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest? (trzeba się zaopatrzyć w jakiś odtwarzacz amr bo nagrywałem telefonem) Często to ostatnio w esce leci. Nie wiem co oni tam śpiewają jakieś "you siana bot" czy coś takiego. Pomoże mi ktoś. Z góry thx. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazlem :D Jest to .... He's a Pirate ( Pete N Red Jolly Roger radio edit ) 4.8 MB

Ja znalazłem takie coś Pirates Of The Caribbean - Hes A Pirate (Pete N Red Roger Trance Mix) 5,25 MB A tak swoją drogą całkiem fajny kawałek. ;) Lepszy niż remix zrobiony przez Tiesto.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez The Missing Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazlem :D Jest to .... He's a Pirate ( Pete N Red Jolly Roger radio edit ) 4.8 MB

 

 

Ja znalazłem takie coś Pirates Of The Caribbean - Hes A Pirate (Pete N Red Roger Trance Mix) 5,25 MB A tak swoją drogą całkiem fajny kawałek. ;) Lepszy niż remix zrobiony przez Tiesto.

 

Pozdrawiam

 

dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w końcu ktoś pomyślał aby taki temat wykombinować. :thumbup::)

 

Więc poszukuje piosenki z reklamy RMF, grał w niej Maciej Zakościelny, i jeszcze 2 osoby (tutaj już nie podam imienia - bo nie znam Ich). W reklamie był taki motyw, że mieli takie dłuższe szyje. :E A cel reklamy to wysyłanie SMS'ów i możliwość pojechania do afryki. Tekst słów co "wyłapałem": mouszen di vouszen [...] ullalajje allalaja (pisownia ze słuchu :E ). Ma ktoś propozycje? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że w końcu ktoś pomyślał aby taki temat wykombinować. :thumbup::)

 

Więc poszukuje piosenki z reklamy RMF, grał w niej Maciej Zakościelny, i jeszcze 2 osoby (tutaj już nie podam imienia - bo nie znam Ich). W reklamie był taki motyw, że mieli takie dłuższe szyje. :E A cel reklamy to wysyłanie SMS'ów i możliwość pojechania do afryki. Tekst słów co "wyłapałem": mouszen di vouszen [...] ullalajje allalaja (pisownia ze słuchu :E ). Ma ktoś propozycje? :D

 

To to Eugenia Vlasova & Andru Donalds - Wind of hope ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że w końcu ktoś pomyślał aby taki temat wykombinować. :thumbup::)

 

Więc poszukuje piosenki z reklamy RMF, grał w niej Maciej Zakościelny, i jeszcze 2 osoby (tutaj już nie podam imienia - bo nie znam Ich). W reklamie był taki motyw, że mieli takie dłuższe szyje. :E A cel reklamy to wysyłanie SMS'ów i możliwość pojechania do afryki. Tekst słów co "wyłapałem": mouszen di vouszen [...] ullalajje allalaja (pisownia ze słuchu :E ). Ma ktoś propozycje? :D

 

zapewne andru donalds & eugenia vlasova - wind of hope

 

edit: LloRT ty bydlaku ubiegles mnie :P

Edytowane przez bodex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...