Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ytka

jaki telefon z możliwością nagrywania rozmów

Rekomendowane odpowiedzi

pilnie poszukuję telefonu z możliwością nagrywania rozmów, cena i rodzaj nie ma znaczenia :hmm:

proszę o wszelkie informacje na ten temat

z góry dzięki :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pilnie poszukuję telefonu z możliwością nagrywania rozmów, cena i rodzaj nie ma znaczenia :hmm:

proszę o wszelkie informacje na ten temat

z góry dzięki :thumbup:

 

Prawie każdy chyba ma tak :P Napewno jest w k300i...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

mam nokię 6610i i niby ta opcja jest ale jakoś nie potrafię jej znaleźc, a może po prostu niewystarczająco znam angielski

 

 

P.S. to może przypadkiem wiesz też skąd wytrzasnąc polskie menu do w/w telefonu no i jak to zainstalować

 

sorki ale w tych tematach jestem kompletnie zielona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pl oprogramowanie wgrasz w każdym serwisie z komóreczkami. Jeśli ładnie się uśmiechniesz to pewnie za 20 zł to Ci zrobią w 10 minut.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość SE ma takową funkcje a pewno wszystkie K, na pewno T610 i 630 ( bo miałem) D też. I z seri W także praktycznie każdy SE oraz Nec e616 (także ma karty pamięci)...a w innych telach nie wiem. Reszty nie wymieniam bo nie wiem te sprawdzałem:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko z dyktafonem to ma ;) czyli 6610i nie :) najtanszy to chyba t610 z aparatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Potrzebuje kupic telefon z mozliwoscia nagrywania rozmowy, jednak taki aby mozna bylo nagrac za jednym zamachem dosc dluga rozmowe, np 15-20 min

 

Jest sporo telefonow ktore oferuja nagranie jedynie minuty rozmowy, wiem ze nokia 6510 ma max 3 min,

a jaki wybrac tel ktory moglby nagrac cala rozmowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej

 

Potrzebuje kupic telefon z mozliwoscia nagrywania rozmowy, jednak taki aby mozna bylo nagrac za jednym zamachem dosc dluga rozmowe, np 15-20 min

 

Jest sporo telefonow ktore oferuja nagranie jedynie minuty rozmowy, wiem ze nokia 6510 ma max 3 min,

a jaki wybrac tel ktory moglby nagrac cala rozmowe?

Najlepiej Se K300i,K500i itd. one nagrywaja bodajze do skonczenia sie pamieci czyili jakies pare godzin :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...