Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fake

Centrum Lecha Poznan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie z tych co się napinją na forach kibicowskich ;) jakoś to z reguły na forach Legii pełno kibiców innych klubów, którzy robią napinke jakby swoich stron nie mieli :E ale prawdę mówiąc bawi mnie trochę to, że kibice innych klubów piszą "legła", "skisła" bo to tylko świadczy jak wielkie mają kompleksy w stosunku do Legii i Wisły które rządzą i dzielą a naszej lidze od kilku lat i taka jest prawda... I jeszcze jedno - zauważ, że w wątku Wisły raczej takie pejoratywne określenia na Legię lub Wisłę nie padają - kwestia pewnego poziomu jak i zapewne wychowania ;)

A najlepsze komentarze to są na onecie :P

 

No własnie, w wislackim topicu już jest troche za grzecznie :E szukam zaczepki :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No własnie, w wislackim topicu już jest troche za grzecznie :E szukam zaczepki :cool:

 

A po co rozwalać taki fajny wiślacki topik skoro możemy zrobić roz... udzielać się tez tu ;):E

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moge już zacząc wyrywać krzesłka?

 

 

Możesz - stadion Lecha jest duży to strat nie odczują... :P

 

Ja poszukam zaplaniczki i jakiejś benzyny bo wypadałoby cos podpalic... :hmm:

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulka - 100zł

Szalik ulubionej drużyny - 20 zł

 

Oberwać krzesełkiem w łepetyne od sz3la - bezcenne

 

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszulka - 100zł

Szalik ulubionej drużyny - 20 zł

 

Oberwać krzesełkiem w łepetyne od sz3la - bezcenne

 

:cool:

 

 

Uważaj bo jak się tu kibole Lecha zlecą to kuchen... krzesełkiem rzeczywiście oberwiesz ;):P

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A już mysłałem że bedzie jatka i posypią sie bany :(:E

Było przyjechać dzisiaj na derby, razem byśmy zadymili! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było przyjechać dzisiaj na derby, razem byśmy zadymili! :E

Do grodu kraka troche mam daleko, ale myslałem nad innym rozwiązaniem - zeby sie wbic na pasiaste forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny mecz był ostatnio kiedyś w Śremie z Wartą. 8:0 w tyłek, ale jaka oprawa. Takiej to ten Stadion jeszcze nie widział :P

Śremsyc Fanatycy rulez 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny mecz był ostatnio kiedyś w Śremie z Wartą. 8:0 w tyłek, ale jaka oprawa. Takiej to ten Stadion jeszcze nie widział :P

Śremsyc Fanatycy rulez 8)

Tiffosi? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do grodu kraka troche mam daleko, ale myslałem nad innym rozwiązaniem - zeby sie wbic na pasiaste forum :P

 

eee tam lepiej idz na calosc wrzeszcz WISLA PANY przez caly Krakow, predzej czy pozniej spotkasz Craxa Fanow :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee tam lepiej idz na calosc wrzeszcz WISLA PANY przez caly Krakow, predzej czy pozniej spotkasz Craxa Fanow :E

 

 

... i trzeba będzie założyć pierwszy żałobny wątek na Labie.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie z tych co się napinją na forach kibicowskich ;) jakoś to z reguły na forach Legii pełno kibiców innych klubów, którzy robią napinke jakby swoich stron nie mieli :E ale prawdę mówiąc bawi mnie trochę to, że kibice innych klubów piszą "legła", "skisła" bo to tylko świadczy jak wielkie mają kompleksy w stosunku do Legii i Wisły które rządzą i dzielą a naszej lidze od kilku lat i taka jest prawda... I jeszcze jedno - zauważ, że w wątku Wisły raczej takie pejoratywne określenia na Legię lub Wisłę nie padają - kwestia pewnego poziomu jak i zapewne wychowania ;)

 

Pisze legła z przyzwyczajenia :)

 

Co do watku mistrzowskiego - to sa dopiero kompleksy

Dla mnie swoj watek mozecie nawet ubermenshen nazwac ale i tak bedziecie zawsze ta druzyna ktora z nami zawsze ma problemy.

Szkoda ze nie załapałem sie na bilety bo moze bysmy sie spotkali na najblizszym meczu

A tak to tylko mozemy sie powyzywac na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisze legła z przyzwyczajenia :)

 

Nie ma co, fajne masz przyzwyczajenia. Bo rzeczywiście tak trudno jest od czasu do czasu napisać "Legia", a nie jakieś "legła". Takie słownictwo to preferują na onecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisze legła z przyzwyczajenia :)

 

Taki mamy niepisany zwyczaj na forum, że szanujemy innych kibiców, i nie ważne że ktoś kibicuje legii a ja lechowi. Pomyśl zatem powoli o asymilacji :P Bo takie chojraki predzej czy pozniej wylatuja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisze legła z przyzwyczajenia :)

 

To się odzwyczaj. Bo w ten sposób tylko potwierdzasz regułę, że kibicom Lecha dobrze wychodzą tylko dwie rzeczy: pisanie w taki sposób o swoich ligowych przeciwnikach i... i głupie przyśpiewki na stadionach.

 

Co do watku mistrzowskiego - to sa dopiero kompleksy Dla mnie swoj watek mozecie nawet ubermenshen nazwac ale i tak bedziecie zawsze ta druzyna ktora z nami zawsze ma problemy.

 

Szkoda, że nie zauważyłeś ironii w tym co i jak piszemy... ale cóż, tak jak już to pisałem wcześniej - kwestia pewnego poziomu, wychowania i inteligencji (lub jej braku).

 

A co do problemów z Legii z Lechem to już niedługo wszystko zweryfikuje boisko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie zauważyłeś ironii w tym co i jak piszemy... ale cóż, tak jak już to pisałem wcześniej - kwestia pewnego poziomu, wychowania i inteligencji (lub jej braku).

 

Moj poziom wychowania jest na odpowiednim poziomie

Napisalem szczerze ze "LEGŁA" napisalem z przyzwyczajenia bo tak bylo. Przyszedlem po meczu i od razu chcialem zdac relacje.

Jak tak bardzo ci to przeszkadza to moge edytowac tamtego posta

 

Jak bys nie zauwazyl we wczesniejszych postach nie uzywalem slowa "LEGŁA" tylko legia wiec sie od razu nie obrazaj

 

A co do problemów z Legii z Lechem to już niedługo wszystko zweryfikuje boisko...

a z tym stwierdzeniem sie zgadzam w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia - Lech: Historia spotkań

 

LECH POZNAŃ - LEGIA WARSZAWA (1948-2005/06)

 

Razem 86 (24-25-37) 78:122

 

Dom 43 (17-13-13) 52:56

Wyjazd 43 (7-12-24) 26:66

 

 

Dom Wyj

1948 5:4 1:3

1949 4:1 3:1

1950 1:1 1:0

1951 1:3 1:1

1953 1:1 1:1

1954 1:0 0:0

1955 2:1 0:0

1956 0:6 0:3

1957 1:1 1:2

1961 2:4 0:2

1962/63 0:0 0:3

1972/73 1:0 0:0

1973/74 1:3 2:0

1974/75 2:1 2:4

1975/76 2:3 0:2

1976/77 1:2 0:2

1977/78 1:0 0:0

1978/79 2:1 1:3

1979/80 1:4 0:1

1980/81 2:0 0:3

1981/82 0:0 1:0

1982/83 1:0 0:1

1983/84 2:1 2:0

1984/85 1:0 2:1

1985/86 1:4 0:2

1986/87 0:0 0:2

1987/88 2:0 0:2

1988/89 0:2 0:3

1989/90 1:1 1:1

1990/91 1:1 0:0

1991/92 1:0 0:2

1992/93 2:2 1:1

1993/94 2:1 0:2

1994/95 0:1 1:0

1995/96 1:1 1:5

 

1996/97 0:2 1:1

1997/98 3:0 0:0

1998/99 0:0 0:1

1999/00 1:2 1:1

2002/03 0:0 0:2

2003/04 0:1 1:2

2004/05 1:1 0:3

2005/06 1:0 1:3

 

zapraszam do kibicowania LECHOWI

w najbilzszym meczu przeciwko Legii na jej terenie

mecz mozna zobaczyc w multikinie - ale niewiem czy sa jeszcze miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłość WIARA WALKA, Lech - Cracovia - Arka ! niedługo mecz przyjaźni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na transmisje live

 

http://www.lech.poznan.pl/live/

 

 

@Michi

 

mam nadzieje ze bedziesz :)

bo ja bede na 99%

 

@Tommo

 

dzisiaj sie okaze kto jest lepszy

i bedziesz musial uznac ze w tym sezonie my :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Tommo

 

dzisiaj sie okaze kto jest lepszy

i bedziesz musial uznac ze w tym sezonie my :)

 

 

To sie jeszcze okaże... poza tym nie zapominaj, że jest jeszcze mecz rewanżowy w rundzie wiosennej w Poznaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To sie jeszcze okaże... poza tym nie zapominaj, że jest jeszcze mecz rewanżowy w rundzie wiosennej w Poznaniu...

 

pamietam pamietam

juz sie go nie moge doczekac

i zapraszam do Poznania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa się kończy... mecz taki sobie prawdę mówiąć - dużo walki w środku pola, Legia atakuje, Lech się broni i wyprowadza sporadyczne kontry... Mam nadzieję, że w drugiej połowie coś strzelimy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda ze musze sie zmywac z chaty

a co do tego co napisales to sie zgadzam

tez

"Mam nadzieję, że w drugiej połowie coś strzelimy"

:)

 

A tak wygladala pierwsza polowa

 

46' Zakończyła się pierwsza połowa spotkania

45' Pierwsza połowa potrwa jeszcze 1 minutę

43' Wasilewski ukarany żółtą kartką

42' Nieudane dośrodkowanie Radovica. Rusza z kontrą Lech

41' Na środku boiska faulowany Zając

40' Kiksuje Choto, ale nie wykorzystują tego poznańscy napastnicy

38' Poznaniacy zamknięci na własnej połowie. Udaje sie jednak rozbić ataki Legii

35' Dośrodkowanie Wilka di Zakrzewskiego. Ten ostatni uprzedzony przez Herberta

33' Na pozycji spalonej Dawid Janczyk

29' Quinteros strzela z 25 metrów, ale wysoko nad bramką

28' Zając fauluje Rogera. Rzut wolny dla Legii z lewej strony boiska. Dośrodkowanie Rogera i kolejny rzut rożny dla Legii.

27' Rzut rożny dla Lecha Poznań. Dośrodkowuje Piotr Reiss, interweniuje Mucha, ale przy piłce cały czas lechici i mamy jeszcze aut na wysokości pola karnego. Wasilewski do Zakrzewskiego, znów Wasilewski - dośrodkowanie w pole karne i pewnie piłkę łapie Mucha.

24' Wilk ogrywa dwóch obrońców, dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy wybijają piłkę

20' Dośrodkowanie Szali zablokowane przez Murawskiego i rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie w pole karne i obrońcy Kolejorza wybijają piłkę.

18' Dwie proste straty lechitów na własnej połowie, ale błędy kolegów naprawia za każdym razem Bosacki

16' Dośrodkowanie w pole karne, zamykał akcję Wasilewski, ale piłkę pewnie łapie Mucha.

16' Zakrzewski faulowany na 40 metrze. Żółta kartka dla Dicka

14' Kontra Legii, z 16 metrów strzela Szałachowski, piłka odbija się od Bosackiego i rzut rożny dla Legii

13' Szansa na kontrę dla LEcha, ale Wilk zostaje powstrzymany na lewej stronie przez Szalę

8' Wasilewski dośrodkowuje w pole karne. Akcje zamyka wilk, posyła piłkę wzdłuż pola bramkowego, ale skutecznie interweniuje Choto.

7' Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowuje Szałachowski, głową strzela Choto, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką.

6' Zając faulowany po prawej stronie boiska. Rzut wolny dla LEcha. Reiss dośrodkowuje w pole karne, tam głową strzela Zakrzewski, ale piłka przelatuje pół metra nad poprzeczką.

5' Reiss faulowany w środku boiska. Rzut wolny dla LEcha, krótkie rozegranie piłki, ale lechici zostają wypchnięci na środek boiska

5' Pierwsze minuty zdecydowanie należa do Legii. Poznaniacy, nie potrafią jak do tej pory dłużej utrzymać się przy piłce i dokładnie rozegrać akcji.

4' Krótko rozegrany rzut rożny, piłka trafia na lewa strone boiska do Rogera, tam piłkę odbiera mu Wasilewski, ale jeszcze aut dla Legii. Kolejne dośrkodkowie w pole karne, spore zamieszanie, ale ostatecznie piłkę wybija Drzymont

3' Legia w ataku pozycyjnym. Roger dośrodkowuje z lewej strony, ale piłkę wybija Wojtkowiak. Jeszcze rzut rożny dla Legii

2' Wasilewski dośrodkowuje w pole karne, jednak piłkę wybijają obrońcy

1' Pierwsza akcja Legii, strzela z 18 metrów Dawid Janczyk, jednak piłka przelatuje metr od bramki Lecha.

1' Rozpoczynają piłkarze Lecha Poznań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie coś strzelilismy... ;)

 

a konkretnie to Szałachowski z wolnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...