Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

barkley1

czy można namierzyć tel na karte?

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o pilną odpowiedź,

 

czy można namierzyć tel na kartę, ?

 

czy po wyjęciu karty , z której były wysyłane sms-y (tak-tak)i i włożeniu innej na abonament) ten sam operator można namierzyć telefon?

 

czy już wtedy nie da sie?

 

czy mogą cie namierzyć po IMS, czyli danych aparatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak-telefon logujac sie do sieci odkrywa przed nie IMEI dla tego kradzione telefony z zablokowanym tym wlasnie kodem nie dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak-telefon logujac sie do sieci odkrywa przed nie IMEI dla tego kradzione telefony z zablokowanym tym wlasnie kodem nie dzialaja

 

 

rozumiem że jak 1 raz wysłałęs sms z telefonu to jest on zapamiętany w systemie i nawet po włożeniu innej karty można taki telefon odnależć bo system zapamięyuje IMEI??

 

A numer IMEI mozna zmienic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że jak 1 raz wysłałęs sms z telefonu to jest on zapamiętany w systemie i nawet po włożeniu innej karty można taki telefon odnależć bo system zapamięyuje IMEI??

 

A numer IMEI mozna zmienic ?

Nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że się da zmienić IMEI telefonu, ale jak, to nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie zmienic ale w Polsce jest to nielegalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A numer IMEI mozna zmienic ?

a co, telefonik się ukradło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości modeli nie da się zmienić w prosty sposób(software-owo). Jest to jedna z informacji zawarta w EPROM-ie a te przewaznie montowane są na stałe(wlutowywane).Serwisy generalnie nie zmieniają.

Istotnie dzieki jednemu z dwuch rejestrów (local lub visitor) operator identyfikuje telefon po numerze IMEI i to ten numer a nie numer abonenta, jest "tablicą rejestracyjną" telefonu.Po SIM-ie i zawartym w nim numerze nie dokonuje się identyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego się pytasz o namierzenie telefonu? Dzwoniłeś do szkoły, że bomba jest w ubikacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W większości modeli nie da się zmienić w prosty sposób(software-owo). Jest to jedna z informacji zawarta w EPROM-ie a te przewaznie montowane są na stałe(wlutowywane).Serwisy generalnie nie zmieniają.

Istotnie dzieki jednemu z dwuch rejestrów (local lub visitor) operator identyfikuje telefon po numerze IMEI i to ten numer a nie numer abonenta, jest "tablicą rejestracyjną" telefonu.Po SIM-ie i zawartym w nim numerze nie dokonuje się identyfikacji.

 

Nie zmieniaja serwisu bo to nielegalene-boja sie

A reszty nie bede komentowal zeby nie dostac % :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co? chcesz kupic? :E

mojego K750i za 100 zł - chętnie :D i żeby jeszcze była 512 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie nie da namierzyć...ale jak beda mieli numer to nigdy nicn ie wiadomo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
    • Dragons Dogma 3 kupisz w częściach, każda osobno po 700zł każda, a każde kolejne uruchomienie gry będzie kosztowało 5$ jak Ci pasuje takie podejście to ok, ale mi nie pasuje jak wielu innym graczom takie coś.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...