Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dszywala

youtube brak głosu ... .

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Siostra suszy mi głowę od godziny ...

Nie ma głosu na youtube,, obraz na filmikach normalnie chodzi a głosu brak..

W czym może być problem ?

 

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie podepne, czesc filmikow na yt dziala u mnie normalnie, a czesc odmawia wspolpracy

i tak:

a) na firefoxie na stronach zawierajacych filmiki embed mam widok pierwszej klatki, klikniecie na play konczy sie tym samym co przejscie na strone Youtube, "Loading..." a w statusbarze napis "connecting to"

b) na operze embed pokazuja sie na chwilke i znikaja, jak odpowiednio szybko klikne, to otwiera sie strona Youtube z danym filmikiem i odtwarza sie bez problemu

problem zwiazany jest z serwerem, na ktorym jest filmik z Kononowiczem oraz jeszcze z jednym (yt chyba ma 4 albo 5 serwerow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać przykładowy link z którym masz problem? Jakoś nie bardzo chce mi sie szuakć tego filmiku a mogę znaleść przy okazji inny (nie ten o który chodziło) :)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

Siostra suszy mi głowę od godziny ...

Nie ma głosu na youtube,, obraz na filmikach normalnie chodzi a głosu brak..

W czym może być problem ?

pozdr

Może suwak po prostu wystarczy przesunąć w prawo ? :E

 

- spróbuj innych kodeków - u mnie z k-lite były problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla użytkowników Opery polecam: http://forum.pclab.pl/index.php?act=Attach...st&id=11521 łatkę na rejestr i instalację WMP 10.

 

Dla reszty polecam pakiet: http://www.cccp-project.net/ - jest oparty na FFDShow, sprawia zero problemów.

 

No i jeszcze ktoś na forum pisał już nt. problemów z flashowymi filmikami. Gdzieś łatka na to też powinna być. Chyba w Centrum Opery nawet. Otóż i to: http://forum.pclab.pl/index.php?s=&sho...t&p=2919059

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie odepne, na IE nie działają filmy na You Tube, pokazuje sie informacja ze nie mam flasha, tylko że inne stronki z flashem działają. Na Firefoxie wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja sie odepne, na IE nie działają filmy na You Tube, pokazuje sie informacja ze nie mam flasha, tylko że inne stronki z flashem działają. Na Firefoxie wszystko działa

Chyba wystarczy zainstalować flash playera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to stara wersja flasha,a bynajmniej taka, która ma problemy z tym playerem. Popatzryłem na te filmiki i tam jest coś takiego: player2.swf?... a takich playerków jest chyba kilka.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...