Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

poli_x

Ps2 vs xbox

Rekomendowane odpowiedzi

No akurat z PS2 to udały im się exclusivy (bo z PS3 to nie do końca) i jest wiele świetnych gier. Graficznie ustępuje troche xboxowi ale na tym poziome (old-gen) to nie powinien być priorytet podczas zakupywania konsolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ma lepszą grfike? :)

 

ostatnio mnie na konsole naleciało....

 

PS2 w porownaniu z XBOX 360 to PS 2 to jest kompletne dno :E to więc do grafiki najlepiej polecam XBOX'a 360 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnem to są twoje komentarze... jak można porównywać sprzęt który wyszedł w 2000 r, do klocka który wyszedł w 2005 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS2 w porownaniu z XBOX 360 to PS 2 to jest kompletne dno :E to więc do grafiki najlepiej polecam XBOX'a 360 :D

tu nie chodzi o X 360 tylko zwykłego... no comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS2 w porownaniu z XBOX 360 to PS 2 to jest kompletne dno :E to więc do grafiki najlepiej polecam XBOX'a 360 :D

a ja zaryzykuje stwierdzenie ze do grafiki najlepiej polecam ps3 :P narazie nie..ale w przyszlosci ta konsola pokaze co potrafi, je bebechy są dużo mocniejsze od tyc z x360 ,no może prócz procesora graficznego ;)

ostatnio w neo+ bylo 10 powodów dlaczego ps3 wygra wojnę konsol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo porównywanie Next Gena do Current gena jest chore;/ ale miodnośćią gier Ps2 kłądzie x-klocka na łopatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do hardwer`u x`a to ostatnio sie zastanawialem czy da sie w nim wymienic procesor albo np dolozyc pamieci?

 

skoro jest tam PIII na soc.370 wiec teoretycznie można go wymienic na inny procesor dla tej podstawki. Pamieci to SDRAM ,wiec jeśli jest to kosc taka wkładana do gniazda ,a nie wlutowana na mobo to teoretycznie rónierz i ją można wymienic... co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam xbox'a i na pewno da sie dołożyć ram do 128 mb od jakiegos tam GF2 GTS ale to jest trudna robota. Dużo nóżek do lutowania. Są spece np na forum xbox-scene.pl którzy byc moze ci pomogą, ew zrobią to za opłatą. sama dokładka ramu nic nie daje w gierkach, jedynie jak masz GentooX'a to lepiej śmiga. Słyszałem tez gdzies w necie o modzie gdzie kolo zamienil tego standardowego pentaka na jakiegoś powyżej 1ghz ale to jest jeszcze bardziej trudne (prawie niewykonalne).

 

A co do tematu:

ja mam xbox-a i ma lepszą grafe. Koledzy mają PS'ke i mają wiecej fajnych gierek, chociaż na x'a tez sporo miodnych gier wyszło. jesli chodzi o modding , PS2 nie umywa sie do xbox-a gdzie mozesz władować dysk 250 Gb (ja władowałem ostatnio moją starą 40 gb) i uruchamiać giery z dysku nie ruszając d*py z fotela :D

 

Do tego x to dosłownie multimedialne centrum rozrywki, i jesli chodzi o Homebrew, to nie bede sie rozpisywał, luknij na Google bo tego jest tysiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze palisz dobry shit :E

 

A tak powaznie, to RAM chyba mozna dolozyc. Kwestia malej dostepnosci i co wazniejsze: przydatnosci. W grach nic ci to nie da, jedyne co mi przychodzi do glowy to Linux, emulatory etc. Proca chyba nie zmienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zobacz sobie jakieś strony o tematyce Xbox'a i sam zobacz ile jest możliwości Moddingu a nie gadaj. Proca da sie na 100% zmienic, tylko nie wiem dokładnie na jaki bo czytałem na 100% na jakiejś zagranicznej stronie (xbox-scene.com ??) Nic i tak mu to nie da , oprócz szpanu i szybszej pracy w Linuxie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobicie mam dylemat. Koniec roku za pasem, a ja nie wiem co kupic :hmm: . Do tej pory bylem za PS2. Ale tak zaczalem dzis przegladac aukcje z x'boxem i... No i mnie mile zaskoczyl!. Niska cena, dysk mozna ogromny wsadzic, linuxa zainstalowac, ogolnie lepsze centrum rozrywki. No i cena... Mozna go z dyskiem 120 GB wyrwac za 350-400 zl. PS 2 (nowka) ze wszystkimi bajerami i przerobkami to 700zl. I nie wiem co wybrac :/. Z drugiej strony PS2 jeszcze nie umarl i jeszcze nie umrze. No i ma TDU GT 4, i ogolnie wiecej gier. Juz sie pogubilem. Grafika nie jest dla mnie priorytetem z bardzo prostej przyczyne: Do tej pory gralem na... GF 2 MX400! Takze i jedna i druga mnie mocno zdziwi grafika. Ciezki ten wybor :). Chyba jednak PS 2 kupie. Ale jeszcze nie jestem pewien :/. Gdyby X tak szybko nie umarl to kupilbym go, ale M$ szybko go zabil, aby nalapac kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz konsolę PRZEDE WSZYSTKIM do gier to bierz PStwo. Gry cały czas wychodzą i jeszcze jakiś czas (rok? pół? ) na bank będą wychodzić - i nie mam tu na myśli gniotów tylko fachowe produkcje - np GoW 2 . Gry na PS2 tanieją i tanieć będą (przede wszystkim chodzi mi o używane). Poza tym ilość "fajnych" gier - na PS2 jest ich naprawdę o wiele więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
linuxa zainstalowac,

na ps2 też możesz..

 

Grafika nie jest dla mnie priorytetem z bardzo prostej przyczyne: Do tej pory gralem na... GF 2 MX400!

raczej cie nie zaskoczy... ja miałem ta grafe dość długi okres czasu i po kupnie ps2 nie zauważyłem wielkiej różnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnei lepsza grafe ma Xbox ,ale mam PS2 i sie z tego ciesze(no narazie tv si zpsulo wiec ni moge grac).Dla mnie Ps2 ma mase miodu i o to tu chodzi.Jezeli chodzi o next geny to wole X 360.PS3 jakos mnie nie kreci.Wg mnie przez ten rok od momentu premiery 360 do premiery PS3 Sony b duzo stracilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego że na X grafa jest lepsza.. dziwnym nie jest z tym że patrząc na takiego GoW'a 1 czy 2 już tej pewności nie ma.

 

Co do zrzędzenia na PS3..ludzie poczekajcie jeszcze pół roku i dopiero wtedy szafujcie wyrokami. Pamiętacie historię z DC ? Było 2 lata przed PS2 i co? I pstro.. Sega poległa ( :( ). Sony ma potężną broń - marka Playstation jest o wiele bardziej znana niż Xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobicie mam dylemat. Koniec roku za pasem, a ja nie wiem co kupic :hmm: . Do tej pory bylem za PS2. Ale tak zaczalem dzis przegladac aukcje z x'boxem i... No i mnie mile zaskoczyl!. Niska cena, dysk mozna ogromny wsadzic, linuxa zainstalowac, ogolnie lepsze centrum rozrywki. No i cena... Mozna go z dyskiem 120 GB wyrwac za 350-400 zl. PS 2 (nowka) ze wszystkimi bajerami i przerobkami to 700zl. I nie wiem co wybrac :/. Z drugiej strony PS2 jeszcze nie umarl i jeszcze nie umrze. No i ma TDU GT 4, i ogolnie wiecej gier. Juz sie pogubilem. Grafika nie jest dla mnie priorytetem z bardzo prostej przyczyne: Do tej pory gralem na... GF 2 MX400! Takze i jedna i druga mnie mocno zdziwi grafika. Ciezki ten wybor :). Chyba jednak PS 2 kupie. Ale jeszcze nie jestem pewien :/. Gdyby X tak szybko nie umarl to kupilbym go, ale M$ szybko go zabil, aby nalapac kasy...

Na Ps2 juz więcej ciekawych tytułów nie wyjdzie. Jeśli masz patrzeć na gry-patrz na te co juz wyszły i nie myśl ze ci wyjdzie na pske jeszcze jakiś wielki hicior z wypasną grafiką

 

Jeśli chcesz konsolę PRZEDE WSZYSTKIM do gier to bierz PStwo. Gry cały czas wychodzą i jeszcze jakiś czas (rok? pół? ) na bank będą wychodzić - i nie mam tu na myśli gniotów tylko fachowe produkcje - np GoW 2 . Gry na PS2 tanieją i tanieć będą (przede wszystkim chodzi mi o używane). Poza tym ilość "fajnych" gier - na PS2 jest ich naprawdę o wiele więcej.

 

Gry jakie mają wyjść jeszcze na ps2 to nieliczne tytuły, które i tak nie bedą zachwycać grafiką bo ps2 nie masz już takiej mocy niestety.

Za to na pewno bedzie wychodzić "moc kaszan" o które nie warto sobie zawracać głowy.

 

P.S.: na ps1 (psone) pamietam że wyszła nawet Fifa 2005 z tego co pamietam ale nie myślcie, że była fajna :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
X-BOX ssie PS2 RULEEEEEZ!! :cool:

 

ŁAAAAAA!!! Super!

 

Twoj post tez jest "ruleeeez"

Tym bardziej, że wcale nie dajesz argumentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gry jakie mają wyjść jeszcze na ps2 to nieliczne tytuły, które i tak nie bedą zachwycać grafiką bo ps2 nie masz już takiej mocy niestety.

Za to na pewno bedzie wychodzić "moc kaszan" o które nie warto sobie zawracać głowy.

 

TR: Anniversary

Manhunt 2

NFS: Pro Street

Down of Mana

Odin Sphere

 

PS. Trudno żeby graficznie rywalizowały z next-genami .

 

PS2. Tekst o fifie mnie rozbawił, poza wersją 98 ona nigdy nie była dobra. A na PSone wyszło PES2 które było zajebiste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TR: Anniversary

Manhunt 2

NFS: Pro Street

Down of Mana

Odin Sphere

 

PS. Trudno żeby graficznie rywalizowały z next-genami .

 

PS2. Tekst o fifie mnie rozbawił, poza wersją 98 ona nigdy nie była dobra. A na PSone wyszło PES2 które było zajebiste :D

 

Wiem, ale podałem przykład, sam uwazam że Fifa jest :thumbdown:

PS: Ciekawe jak NFS Pro Street bedzie wygladał na ps2 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...