Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CyberS

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę zrobić firmie stronę internetową.

Ile to kosztuje... Są oczywiście jakieś przeliczniki - np za stronę główną "x" a za każdą podstronę "y".... oraz za każdą wersję językową "z"...

czy możecie mi określić ceny x, y, z ??

Jakaś animacja itp... czy to się dodatkowo dolicza??

 

dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co to ma być za strona, czy jakieś sktypty itd, itp. Zazwyczaj za normalną stronę, z niewielką ilością php, indywidualnie dobranym layem, do 6-8 podstron biorę 400pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie powiedziec ile kosztuje strona. tak jakbys spytal ile kosztuje samochod. samochod moze kosztowac 100zl -10 mln zl. Strona tez nie ma okreslonej ceny. Wejdz na strony kilku firm, ktore sie tym zajmuja i bedziesz mial pojecie jak to wyglada. Oczywiscie firma musi brac inaczej niz ty jak robisz koledze, ale mysle, ze to najlepsza metoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla szanującego webmaster'a z prawdziwego zdarzenia nawet zrobienie banalanej strony bedzie w kosztach naprawde duze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.

a jeszcze jedno. koleś chce wpisywać soebie sam aktualności, pisać sam artykuły itp... czyli.. CMS się kłania... czy mogę mu zrobić cmsa na podstawie jomala?? czy mogę wziąć za to pieniądze?? oczywiście szablon to już moja głowa jak miałby wyglądać.. stworzyłbym mu osobisty szablon..

jak na to patrzycie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok.

a jeszcze jedno. koleś chce wpisywać soebie sam aktualności, pisać sam artykuły itp... czyli.. CMS się kłania... czy mogę mu zrobić cmsa na podstawie jomala?? czy mogę wziąć za to pieniądze?? oczywiście szablon to już moja głowa jak miałby wyglądać.. stworzyłbym mu osobisty szablon..

jak na to patrzycie??

Nie możesz używać darmowych rozwiązać do wyciągania z nich korzyści materialnych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz używać darmowych rozwiązać do wyciągania z nich korzyści materialnych!

 

Weź wyluzuj panie stróżu prawa i porządku, moderuj sobie na swoim podwórku.

 

Myślę, że takie stronki dla kumpli to za piwo możesz zrobić, albo 10zł, ale jak coś umiesz to już cena będzie rosnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.joomla.org/content/view/5/6/

 

This website is powered by Joomla! The software and default templates on which it runs are Copyright 2005 Open Source Matters. All other content and data, including data entered into this website and templates added after installation, are copyrighted by their respective copyright owners.

 

If you want to distribute, copy or modify Joomla!, you are welcome to do so under the terms of the GNU General Public License. If you are unfamiliar with this license, you might want to read 'How To Apply These Terms To Your Program' and the 'GNU General Public License FAQ'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.. spoko... nie ma sprawy...

dzięki... przystanę jednak na php i mysql i sam sobie stworzę mini cms :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok.. spoko... nie ma sprawy...

dzięki... przystanę jednak na php i mysql i sam sobie stworzę mini cms :)

Może zainteresujesz się ixdude? To nowa sprawa: http://ixdude.com/download.html

 

To CMS qbs's - facet robi modyfikacje dla phpbb by Przemo, zmienił nick na ixdude.com ;)

 

Możesz popróbować na tym, przy okazji przetestujesz system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może zainteresujesz się ixdude? To nowa sprawa: http://ixdude.com/download.html

 

To CMS qbs's - facet robi modyfikacje dla phpbb by Przemo, zmienił nick na ixdude.com ;)

 

Możesz popróbować na tym, przy okazji przetestujesz system.

 

 

ok.. zerknę ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 1000 do kilku tysięcy zł

 

Nie możesz używać darmowych rozwiązać do wyciągania z nich korzyści materialnych!

w wiekszosci przypadkow mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz używać darmowych rozwiązać do wyciągania z nich korzyści materialnych!

tyle tylko że zapewne nie będzie pobierał opłat za sam software - jakikolwiek by nie był (darmowy, otwarty, proprietary) - a za jego obsługę, instalację i utrzymanie.

 

na marginesie, co do "sprzedaży" softu na GPL panuje spore niedoinformowanie:

 

http://www.gnu.org/philosophy/selling.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...