Forum PCLab.pl: Praca jako oficer na statku... - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (3 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Praca jako oficer na statku... zarobki.... Oceń temat: -----

#41 Użytkownik jest niedostępny   ipIV Ikona

• Powered by Intel
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 23 Listopad 2006 - 16:32

a czy ja piszę, że chcę być cieciem na statku? naprawdę męcząca robota oficera - siedzenie...

#42 Użytkownik jest niedostępny   tomek_el Ikona

• Cyu in next life
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Listopad 2006 - 16:36

Nie pisze do twojego pomyslu tylko do innych postow o sprzataniu kajut. O pracy oficera pisalem wczesniej - jak w maire placa, nie ma sie jakis specjalnych ciagot prorodzinnych i ma sie ochote wykorzystac mundur do podrywu chetnych turystek to robota nawet nienajgorsza :).
P.

#43 Użytkownik jest niedostępny   Krootki Ikona

• TYLKO LECHIA!
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 23 Listopad 2006 - 17:00

Zobacz posttomek_el, o 23 listopada 2006, 15:41, napisał(a):

Faktycznie ciekawe perspektywa - zapieprz po 16 h na dobe, 4h na sen i jedyna rozrywka to picie - po prostu wymarzona robota :lol2:. 8 miesiecy w takim miejscu nie wytrzymalbym nawet jakby mi mieli zaplacic 150k $ a nie marne 15, za 1,5mln $ juz bym sie moze zaczol zastanawiac, ale tak to nigdy w zyciu - jest taka masa latwiejszych i przyjemniejszych fuch, gdzie mozna niewiele mniej zarobic, ze nie ma sensu sie pchac w taki maraton pracy, chlania i niespania :).
P.

Ale co byś wybrał, gdybyś nie był ustawiony jak jesteś teraz? Wolałbyś zarabiać 800-1200 zł w jakimś zasranym biurze/sklepie bez żadnych perspektyw czy pomęczyć się te 3-5 lat (przy okazji zwiedzając cały świat i mieć mieszkanie i odłożoną kasę na coś własnego?

#44 Użytkownik jest niedostępny   ipIV Ikona

• Powered by Intel
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Listopad 2006 - 17:18

Zobacz posttomek_el, o 23 listopada 2006, 16:36, napisał(a):

Nie pisze do twojego pomyslu tylko do innych postow o sprzataniu kajut. O pracy oficera pisalem wczesniej - jak w maire placa, nie ma sie jakis specjalnych ciagot prorodzinnych i ma sie ochote wykorzystac mundur do podrywu chetnych turystek to robota nawet nienajgorsza :).
P.

Dowiedziałem się na forum wsm, od osoby, która pracowała na kontenerowcu:

kontrakty 5mcy, miesięczne zarobki:
3of- 2,2tys $
2of - 2,4tys $
ch.of- 3,5tys $
Całkiem nie źle :)

#45 Użytkownik jest niedostępny   tomek_el Ikona

• Cyu in next life
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Listopad 2006 - 19:01

Zobacz postKrootki, o 23 listopada 2006, 17:00, napisał(a):

Ale co byś wybrał, gdybyś nie był ustawiony jak jesteś teraz? Wolałbyś zarabiać 800-1200 zł w jakimś zasranym biurze/sklepie bez żadnych perspektyw czy pomęczyć się te 3-5 lat (przy okazji zwiedzając cały świat i mieć mieszkanie i odłożoną kasę na coś własnego?

Dziekuje za takie "zwiedzenie" calego swiata - jesli wygladanie z dziury pod pokladem mozna zwiedzaniem nazwac :). A jakbym sie juz mial przemeczyc te 3-5 lat to wybralbym cos gdzie lepiej placa, zeby miec pewnosc ze potem bede juz ustawiony na nastepne lat 20 (moze skok na jubilera i potem te 3-5 lat w pudle ;)?). Zreszta po tych paru latach na pokladzie za duzo sie nie odlozy i tak po paru latach bedzie trzeba wrocic do jakiejs nedznej roboty, wiec ja bym juz wolal cos bardziej przyszlosciowego i lzejszego zaczac, nie wiem moze w zwyklym barze gdzie z kelnera na szefa sali np. mozna awansowac, albo cos w tym stylu (oczywiscie nei w PL, bo zeby w PL sie oplacalo zyc to trzeba miec wyzsze wyksztalcenie i jeszcze dobra fuche w zagranicznej korporacji ;)).
P.

#46 Użytkownik jest niedostępny   Krootki Ikona

• TYLKO LECHIA!
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 23 Listopad 2006 - 19:22

Zobacz posttomek_el, o 23 listopada 2006, 19:01, napisał(a):

Dziekuje za takie "zwiedzenie" calego swiata - jesli wygladanie z dziury pod pokladem mozna zwiedzaniem nazwac :).

Nie wiem skąd takie pomysły bierzesz.

#47 Użytkownik jest niedostępny   tomek_el Ikona

• Cyu in next life
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Listopad 2006 - 22:36

Zobacz postKrootki, o 23 listopada 2006, 19:22, napisał(a):

Nie wiem skąd takie pomysły bierzesz.

Ogolnie w takim rejsie malo sie zwiedza - od czasu do czasu jest pare dni postoju w jakims porcie, a jak dodatkowo ma sie jeszcze obowiazki w tym czasie, to nawet nei bedzie czasu zeby zejsc na lad i cos zobaczyc, tyle co sie z pokladu obejrzy. Moze widoczkow troche ladnych bedzie, ale to jak lizanie lizaka przez papierek - zobaczysz np. Hong Kong z daleka z rei, ale juz zeby go obejrzec z bliska nie bedzie czasu, kasy, przewdnika, wiec to bardziej "odchaczanie" miejsc niz realne ich zwiedzanie :). Mi np obejscie najwazniejszych atrakcji w NY zajelo kolo tygodnia samego lazenia, wczucie sie w klimat miejsca i nabranie jakiegos rozeznania w terenie ponad miesiac, wiec ile moze zobaczyc ktos kto bedzie mail okazje zejsc na pare godzin na lad? Moze przywiezie fotke ze Statua Wolnosci, ale takie fotki to sobie z netu mozna sciagnac :).
P.

#48 Użytkownik jest niedostępny   ipIV Ikona