Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

3Xpro

Elektryczna szczoteczka :P

Rekomendowane odpowiedzi

dobra odpowiem w twoim stylu:

 

Mam racje.Ty jej nie masz.

 

To nie w moim stylu :>

 

PS. Umyj kiedyś zęby dobrą elektryczną szczoteczką to zobaczysz jaka jest różnica. Na przykład w skuteczności :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w domu elktryczna od paru lat, nie jest to jakis dobry model,ale jakos mnie nigdy nie przekonalo mycie,czytaj: nie widzialem zadnej roznicy i dlatego wydawanie tylu kasy jest dla MNIE bzdura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam w domu elktryczna od paru lat, nie jest to jakis dobry model
Sam sobie wszystko wyjaśniłeś. Gdybyś spróbował umyć zęby porządną szczoteczką elektryczną to gwarantuje Ci, że zobaczyłbyś różnicę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
omg tyle kasy dawac za szczoteczke do zebow :o przesada ...

 

Za jedną plombę u dentysty wydasz dwa razy tyle. Moim zdaniem opłaca się to tak samo bardzo, jak kupno żarówek do auta, czapki w zimie czy też kasku w fabryce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za jedną plombę u dentysty wydasz dwa razy tyle. Moim zdaniem opłaca się to tak samo bardzo, jak kupno żarówek do auta, czapki w zimie czy też kasku w fabryce.

Nie zrozumie dopóki nie poczuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to portal technologiczny to moze troche technologii przemowi do niedowiarkow:

 

40000 ruchow pulsacyjnych

 

8800 ruchow oscylacyjnych

 

oczywiscie na minute a zeby sie myje 2 minuty :]

 

chcialbym zobaczyc jak tyle ruchow wykonujecie reka...

 

 

co do badan, to jak juz pisalem przegladalem internet przed zakupem, robie tak z kazdym produktem

 

chodzi tu o to, ze tak intensywne ruchy doslownie rozwalaja bakterie, byly foty pod mikroskopem i taka bakteria zostaje niezle naruszona, rozerwana na strzepy, tak jakby czlowiek wlozyl reke do jakies maszyny do niszczenia papieru na drobny mak :E

 

poza tym koncowki do tego sa tanie, wiec jest to sprzet na lata

 

http://allegro.pl/item144076471_koncowki_d...d_waldelka.html

 

a jedna koncowka tak jak zwykla szczotka na 3 miechy starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników szczoteczek elektrycznych ;) . Tak się składa że przymierzam się teraz do kupna takiego cacka. Mam na oku:

-Braun Vitality za ok 80zł

-Braun 9500 Triumph za ok 280zł

 

Nie ukrywam że 9500 strasznie mi się podoba i kwestia $ to nie problem, tylko po prostu "jeśli nie ma różnicy to po co przepłacać". Czy posiadacze modelu 8500/9500 mogliby mi doradzić czy jest sens dołożenia tych 200zł ? Z góry thx za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie w moim stylu :>

 

PS. Umyj kiedyś zęby dobrą elektryczną szczoteczką to zobaczysz jaka jest różnica. Na przykład w skuteczności :>

Kiedyś dostałem Oral-B (nie pamiętam dokładnie jaki model) ale kosztowała ok. 160zł, po 2 miesiącach zmieniłem na standardową.Dlaczego?Mam bardzo wrażliwe dziąsła i uczucie podczas i po umyciu nie było przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś dostałem Oral-B (nie pamiętam dokładnie jaki model) ale kosztowała ok. 160zł, po 2 miesiącach zmieniłem na standardową.Dlaczego?Mam bardzo wrażliwe dziąsła i uczucie podczas i po umyciu nie było przyjemne.

też tak miałem, to jest zupełnie normalne na początku, dziąsła muszą się przyzwyczaić (staną się mocniejsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie nadmierne pulsowanie i kręcenie sie na zębach nie niszczy szkliwa przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A takie nadmierne pulsowanie i kręcenie sie na zębach nie niszczy szkliwa przypadkiem?

nie, nie niszczy. szczoteczki elektryczne maja delikatne wlokna. oczywiscie potrzeba troche czasu, zeby sie przyzwyczaic, ale to naturalne i nie mozna sie tym przejmowac! a jesli ktos potrzebuje czegos super delikatnego to proponuje koncowki Extra-Soft. sprzet i koncowki (szczegolnie koncowki) koniecznie na allegro!! ceny sa o wiele tansze niz w sklepach (przewaznie sprzet jest prosto z Niemiec)!! jak ktos ma watpliwosci co do szczoteczek elektrycznych to niech spyta sie o nie swojego dentysty ;) wg. mnie sa rewolucyjne i o wiele lepsze niz zwykle szczoteczki. nie nalezy jednak kupowac szczoteczek na baterie, poniewaz czesto sie psuja i przeciekaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]

 

 

OK. Dla mnie szczoteczka to tylko szczoteczka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też tak miałem, to jest zupełnie normalne na początku, dziąsła muszą się przyzwyczaić (staną się mocniejsze).

 

Dokładnie - pierwsze 2-3 dni dość mocne krwawienie z dziąseł (wtedy lepiej ustawić na niższą prędkość) a potem już zero problemów i czyściutkie, bialutkie ząbki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego przesada?
tez tak sadze,chociaz kiedys mialem tez elektryczna ale nie ma to jak tradycyjna :Up_to_s: A roznic podczas mycia nie ma zadnych wiec po co placic 100 zeta :hmm:
Tak, masz rację - różnic nie ma żadnych.

no bo nie ma ... tylko czujesz jak cos Ci samo mietoli w jamie ustnej a nie Ty :E tez mi ,,bajer''

 

Dam Ci nawet dwie - wygoda i skuteczność
no dobra,co jest w niej wygodniejszego? to ze nie musisz machac reka? :lol2:

skutecznosc?

nie jestem w tej dziedzinie specjalista ale wydaje mi sie ze normalna jest bardziej skuteczna :hmm:

ja jeszcze dodam ze te szczoteczki elektryczne sa porpostu ladnym materialem aby wyciagnac kase z klienta i zwykle szczoteczki poszly do lamusa.

 

Za jedną plombę u dentysty wydasz dwa razy tyle. Moim zdaniem opłaca się to tak samo bardzo, jak kupno żarówek do auta, czapki w zimie czy też kasku w fabryce.

heh , nie wazne czym sie myje, wazne czy w ogole sie myje zeby ... wtedy pogadajmy o dentyscie ;)

 

skoro to portal technologiczny to moze troche technologii przemowi do niedowiarkow:

 

40000 ruchow pulsacyjnych

 

8800 ruchow oscylacyjnych

 

oczywiscie na minute a zeby sie myje 2 minuty :]

 

chcialbym zobaczyc jak tyle ruchow wykonujecie reka...

co do badan, to jak juz pisalem przegladalem internet przed zakupem, robie tak z kazdym produktem

 

chodzi tu o to, ze tak intensywne ruchy doslownie rozwalaja bakterie, byly foty pod mikroskopem i taka bakteria zostaje niezle naruszona, rozerwana na strzepy, tak jakby czlowiek wlozyl reke do jakies maszyny do niszczenia papieru na drobny mak :E

 

poza tym koncowki do tego sa tanie, wiec jest to sprzet na lata

 

http://allegro.pl/item144076471_koncowki_d...d_waldelka.html

 

a jedna koncowka tak jak zwykla szczotka na 3 miechy starczy

zwykle statystyki. tak beda reklamowac kazde produkty byle sie sprzedaly (p.s - jezeli juz maci zamiar kupic elektryczna to kupcie nie jakiejs tam super ekstra firmy ale tansza ... bo wkoncu to eletryczna, rfirma to firma)

 

Witam wszystkich użytkowników szczoteczek elektrycznych ;) . Tak się składa że przymierzam się teraz do kupna takiego cacka. Mam na oku:

-Braun Vitality za ok 80zł

-Braun 9500 Triumph za ok 280zł

 

Nie ukrywam że 9500 strasznie mi się podoba i kwestia $ to nie problem, tylko po prostu "jeśli nie ma różnicy to po co przepłacać". Czy posiadacze modelu 8500/9500 mogliby mi doradzić czy jest sens dołożenia tych 200zł ? Z góry thx za pomoc.

nie przeplacaj, nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh...szkoda gadac :) bo i tak nie przegadasz :)

 

jak to sie mowi, dopoki sam nie sprubujesz to sie nie dowiesz

 

teoretykow nie brakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...