Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

3Xpro

Elektryczna szczoteczka :P

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, mam około 100 zł na szczoteczkę elektryczną i mam pytanie, czy opłaca się kupować ORAL-B VITALITY Precisionclean :question: Zupełnie się na tym nie znam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką podstawową szczoteczkę Brauna za 100PLN i jest bardzo dobra. Nie bierz tylko szczoteczki na baterie, bo nie zarobisz na ogniwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Colgate 360. Myje swietnie :E Kupuj reklamy dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok biore tą vitality precision clean + końcówki probright :E Z przesyłkami itd 107,5 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORAL_B nie za bardzo bo krosty się robią za to ANAL C jest super. Jeszcze żel dodają aby nie obcierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ORAL_B nie za bardzo bo krosty się robią za to ANAL C jest super. Jeszcze żel dodają aby nie obcierało.

:thumbdown::whip:

 

Ja mam colgate 360 i ownuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys mialem szczoteczkie na baterie ale nie poruszajaca sie okreznym ruchem tylko dzialajaa jaby wibrator :E dalem 5 dych a po dwóch dniach wywalilem ja do smieci :E nie dosc ze czyscila jak zwykla szczotka to jeszcze bardzo pokaleczyla mi dziasla...kup lepiej normalna jakas dobra do 2 dych... :D

 

Przyoszczędziłeś i kupiłeś szczoteczkę z kiepską końcówką. Zwykłą szczotką ósemek tak nie wyczyścisz. Ja miałam już cztery szczoteczki Brauna (po dwóch-trzech latach lubi akumulator paść) i z żadną nie miałam kłopotów - z osadem, kamieniem i próchnicą też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Anal B. A ja używam szczoteczki Colgate jakiejś za 15 zł i też jest dobra :E

 

jakies tam shity macie :D

ja mam takie cudo:

http://allegro.pl/item143697511_szczoteczk...b_8500_dlx.html

:P

 

Szczoteczka za 185 zł. :brow: Jakbym zarabiał 2000 zł to i tak bym sie zastanawiał czy kupić coś takiego... Masz za dużo kasy to sie nią podziel :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakies tam shity macie :D

 

ja mam takie cudo:

 

http://allegro.pl/item143697511_szczoteczk...b_8500_dlx.html

 

:P

 

niedlugo rok minie i dziala super :) wytrzymuje dlugo na akumulatorze i ma przenosny futeral na podroz :P

 

Popieram - to super szczoteczka. Ja mam wcześniejszy model tyle, że z irygatorem

 

http://media.laredoute.fr/product/picture/15825131o_aix.jpg

 

Nie potrafię już myć się zwykłą szczoteczką ;)

 

PS. Akumulator w szczoteczce starczył mi kiedyś na 12 dni wyjazdu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg tyle kasy dawac za szczoteczke do zebow :o przesada ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
omg tyle kasy dawac za szczoteczke do zebow :o przesada ...

 

Dlaczego przesada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakies tam shity macie :D

 

ja mam takie cudo:

 

http://allegro.pl/item143697511_szczoteczk...b_8500_dlx.html

 

:P

 

niedlugo rok minie i dziala super :) wytrzymuje dlugo na akumulatorze i ma przenosny futeral na podroz :P

ja posiadam model 7500 i również sobie chwale http://www.oral-b.com/pl/products/product....amp;pid=3dexcel

Nie potrafiłbym przenieść się na zwykłą szczoteczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
omg tyle kasy dawac za szczoteczke do zebow :o przesada ...

 

tez tak sadze,chociaz kiedys mialem tez elektryczna ale nie ma to jak tradycyjna :Up_to_s: A roznic podczas mycia nie ma zadnych wiec po co placic 100 zeta :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A roznic podczas mycia nie ma zadnych wiec po co placic 100 zeta :hmm:

 

Tak, masz rację - różnic nie ma żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, masz rację - różnic nie ma żadnych.

 

 

dobra , podaj mi choc jedna ktora jest dla ciebie warta wydania tej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra , podaj mi choc jedna ktora jest dla ciebie warta wydania tej kasy

 

Dam Ci nawet dwie - wygoda i skuteczność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci nawet dwie - wygoda i skuteczność

 

no dobra,co jest w niej wygodniejszego? to ze nie musisz machac reka? :lol2:

skutecznosc?

nie jestem w tej dziedzinie specjalista ale wydaje mi sie ze normalna jest bardziej skuteczna :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra,co jest w niej wygodniejszego? to ze nie musisz machac reka? :lol2:

skutecznosc?

nie jestem w tej dziedzinie specjalista ale wydaje mi sie ze normalna jest bardziej skuteczna :hmm:

 

popieram :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie Anal B. A ja używam szczoteczki Colgate jakiejś za 15 zł i też jest dobra :E

Szczoteczka za 185 zł. :brow: Jakbym zarabiał 2000 zł to i tak bym sie zastanawiał czy kupić coś takiego... Masz za dużo kasy to sie nią podziel :E

 

jestes w bledzie :) nie mam sporo kasy, czy inwestycja w siebie to grzech :hmm:

 

np. przyznam sie, ze do komputera nie wlozylem ani zlotowki juz ponad 1,5 roku , jakos w pierwszym kwartale 2007 pykna 2 lata od mojej ostatniej modernizacji

 

czym wiec jest 185zl na szczoteczke jak ktos wyda 500zl na karte graficzna :lol2:

 

inwestycja w siebie nie jest niczym zlym

 

rozumiem jedni maja malo kasy, jedza chleb ze smalcem, pija wode z kranu i kupuja karty za tysiaka by pojarac sie najnowsza spiracona gra :E a niektorzy z tego wyrosli i wola lepiej zjesc i sie napic :P

 

wracajac co do samej szczoteczki, poprostu jesli kupuje sie cos to musi to byc jakas sensowna inwestycja, i po co mam wydawac 50zl 100zl ? tylko dlatego ze jest elektryczna ? ja szukalem konkretnego modelu z dobrymi opiniami stomatologow i potwierdzona roznymi badaniami i testami skutecznoscia i tym samym wybor padl wlasnie na ten model, teraz juz jest 9500 pewnie jest lepszy, ale jak kupowalem ten byl najlepszy i nawet wtedy bylo jakos po 170zl na allegro

 

btw. nie wiem skad oni je biora, bo na pudle byla cena 270zl :D a w normalnych sklepach te szczotki siegaja nawet wiecej, dlatego tak to schodzi na allegro bo mala prowizje chyba biora...

 

a czy jest roznica ? lol roznica jest potezna , ta szczotka doprowadzila moje zeby do porzadku wkoncu, wczesniej palilem 6 lat i mialem taki juz zolty osad ze blee a teraz nie ma po nim sladu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skutecznosc?

nie jestem w tej dziedzinie specjalista ale wydaje mi sie ze normalna jest bardziej skuteczna :hmm:

 

Masz rację. Wydaje Ci się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Wydaje Ci się.

 

dobra odpowiem w twoim stylu:

 

Mam racje.Ty jej nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chyba sobie jaja robisz .. Poczytaj ile płaci Ryanair za pasażera w Modlinie a ile gdzie indziej ..  https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/znamy-nowy-cennik-oplat-w-modlinie-duzo-drozej-ale-i-tak-tanio--18889.html Do niedawna to było 5 pln od łba ..
    • Również mam podobne zdanie, znaczy tak - serial mi się ogólnie podobał, może też dlatego, że nie miałem żadnych oczekiwań i spodziewałem się bardziej crapa niż czegoś dobrego, ale brakowało tam czegoś mocniejszego, poważniejszego. Fallouty od 2 miały sporo czarnego/idiotycznego humoru, ale również tyle sami powagi/mroku, za to w adaptacji zdecydowana większość to śmieszki, poważniejsze jest dosłownie kilka scenek. Nie oglądam za bardzo seriali i mogę się mylić, ale z tego co oglądałem mam wrażenie, że teraz większość kręcona jest podobnie - perspektywa kilku bohaterów, dynamicznie zmienianie się między nimi, krótkie kawałki opowieści, obowiązkowo ze śmieszkami, coby utrzymać uwagę widza. Taki styl jest faktycznie fajny do oglądania, faktycznie wciąga, ale kosztem klimatu, którego jednak od Fallouta raczej się oczekuje. Serial jest na to zwyczajnie za krótki, chcąc opowiedzieć zbyt wiele, wygląda to tak jakby był "przewijany" tylko do najciekawszych momentów, sama podróż przez wasteland była ukazana kilkoma przebitkami i tyle. Zabrakło jakiejś ikonicznej miejscówki, pokazania, że ten świat jest brutalny i ciężki do życia, tymczasem Lucy wychodzi sobie z krypty z pistolecikiem i na spokojnie przemierza pół pustkowi, w grze szybko by ją wyjaśniły jakieś radskorpiony, gekony, czy byle bandyci xD
    • Podejście do OC. Rdzeń: +220MHz na sztywno (250MHz się krzaczyło, to na szybko zmniejszyłem) Memy: +2000MHz Jedyna lipa to producent dał czapę na Power Limit - powyżej 100% nie da rady 😑
    • A co to ma do tematu? Odniosłem się do Twojego stwierdzenia, że CPK miało powstać w Baranowie, bo PiS się nie lubi z Modlinem. Wiadomo, że to nie są identyczne plany co te sprzed 50 lat. Ale sama koncepcja centralnego portu lotniczego niedaleko połączeń głównych magistrali kolejowych i drogowych nie jest nowa i garściami czerpie z tamtych pomysłów. Nie bez powodu Baranów pojawia się w tych starych opracowaniach, pojawiał się później, przy okazji CPL za czasów Tuska i na koniec przy CPK.
    • Zaplecze już jest budowane.  Nie będzie natomiast tego straszenia i trzymania całych sil tuż pod granicą przez kilka miesięcy, które widzieliśmy w przypadku Ukrainy.   @adashi Ukraina nie przegrała i zapewne nigdy nie przegra, bo się nie podda. Będzie walczyć na froncie jak i partyzancko na terenach okupowanych. Póki co wszystkich zadziwia że trzymają tak dużą cześć swojego terenu pod swoja kontrolą. Ale to już tu omawialiśmy.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...