Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

3Xpro

Elektryczna szczoteczka :P

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, mam około 100 zł na szczoteczkę elektryczną i mam pytanie, czy opłaca się kupować ORAL-B VITALITY Precisionclean :question: Zupełnie się na tym nie znam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką podstawową szczoteczkę Brauna za 100PLN i jest bardzo dobra. Nie bierz tylko szczoteczki na baterie, bo nie zarobisz na ogniwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Colgate 360. Myje swietnie :E Kupuj reklamy dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok biore tą vitality precision clean + końcówki probright :E Z przesyłkami itd 107,5 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORAL_B nie za bardzo bo krosty się robią za to ANAL C jest super. Jeszcze żel dodają aby nie obcierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ORAL_B nie za bardzo bo krosty się robią za to ANAL C jest super. Jeszcze żel dodają aby nie obcierało.

:thumbdown::whip:

 

Ja mam colgate 360 i ownuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys mialem szczoteczkie na baterie ale nie poruszajaca sie okreznym ruchem tylko dzialajaa jaby wibrator :E dalem 5 dych a po dwóch dniach wywalilem ja do smieci :E nie dosc ze czyscila jak zwykla szczotka to jeszcze bardzo pokaleczyla mi dziasla...kup lepiej normalna jakas dobra do 2 dych... :D

 

Przyoszczędziłeś i kupiłeś szczoteczkę z kiepską końcówką. Zwykłą szczotką ósemek tak nie wyczyścisz. Ja miałam już cztery szczoteczki Brauna (po dwóch-trzech latach lubi akumulator paść) i z żadną nie miałam kłopotów - z osadem, kamieniem i próchnicą też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Anal B. A ja używam szczoteczki Colgate jakiejś za 15 zł i też jest dobra :E

 

jakies tam shity macie :D

ja mam takie cudo:

http://allegro.pl/item143697511_szczoteczk...b_8500_dlx.html

:P

 

Szczoteczka za 185 zł. :brow: Jakbym zarabiał 2000 zł to i tak bym sie zastanawiał czy kupić coś takiego... Masz za dużo kasy to sie nią podziel :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakies tam shity macie :D

 

ja mam takie cudo:

 

http://allegro.pl/item143697511_szczoteczk...b_8500_dlx.html

 

:P

 

niedlugo rok minie i dziala super :) wytrzymuje dlugo na akumulatorze i ma przenosny futeral na podroz :P

 

Popieram - to super szczoteczka. Ja mam wcześniejszy model tyle, że z irygatorem

 

http://media.laredoute.fr/product/picture/15825131o_aix.jpg

 

Nie potrafię już myć się zwykłą szczoteczką ;)

 

PS. Akumulator w szczoteczce starczył mi kiedyś na 12 dni wyjazdu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg tyle kasy dawac za szczoteczke do zebow :o przesada ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
omg tyle kasy dawac za szczoteczke do zebow :o przesada ...

 

Dlaczego przesada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakies tam shity macie :D

 

ja mam takie cudo:

 

http://allegro.pl/item143697511_szczoteczk...b_8500_dlx.html

 

:P

 

niedlugo rok minie i dziala super :) wytrzymuje dlugo na akumulatorze i ma przenosny futeral na podroz :P

ja posiadam model 7500 i również sobie chwale http://www.oral-b.com/pl/products/product....amp;pid=3dexcel

Nie potrafiłbym przenieść się na zwykłą szczoteczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
omg tyle kasy dawac za szczoteczke do zebow :o przesada ...

 

tez tak sadze,chociaz kiedys mialem tez elektryczna ale nie ma to jak tradycyjna :Up_to_s: A roznic podczas mycia nie ma zadnych wiec po co placic 100 zeta :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A roznic podczas mycia nie ma zadnych wiec po co placic 100 zeta :hmm:

 

Tak, masz rację - różnic nie ma żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, masz rację - różnic nie ma żadnych.

 

 

dobra , podaj mi choc jedna ktora jest dla ciebie warta wydania tej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra , podaj mi choc jedna ktora jest dla ciebie warta wydania tej kasy

 

Dam Ci nawet dwie - wygoda i skuteczność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci nawet dwie - wygoda i skuteczność

 

no dobra,co jest w niej wygodniejszego? to ze nie musisz machac reka? :lol2:

skutecznosc?

nie jestem w tej dziedzinie specjalista ale wydaje mi sie ze normalna jest bardziej skuteczna :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra,co jest w niej wygodniejszego? to ze nie musisz machac reka? :lol2:

skutecznosc?

nie jestem w tej dziedzinie specjalista ale wydaje mi sie ze normalna jest bardziej skuteczna :hmm:

 

popieram :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie Anal B. A ja używam szczoteczki Colgate jakiejś za 15 zł i też jest dobra :E

Szczoteczka za 185 zł. :brow: Jakbym zarabiał 2000 zł to i tak bym sie zastanawiał czy kupić coś takiego... Masz za dużo kasy to sie nią podziel :E

 

jestes w bledzie :) nie mam sporo kasy, czy inwestycja w siebie to grzech :hmm:

 

np. przyznam sie, ze do komputera nie wlozylem ani zlotowki juz ponad 1,5 roku , jakos w pierwszym kwartale 2007 pykna 2 lata od mojej ostatniej modernizacji

 

czym wiec jest 185zl na szczoteczke jak ktos wyda 500zl na karte graficzna :lol2:

 

inwestycja w siebie nie jest niczym zlym

 

rozumiem jedni maja malo kasy, jedza chleb ze smalcem, pija wode z kranu i kupuja karty za tysiaka by pojarac sie najnowsza spiracona gra :E a niektorzy z tego wyrosli i wola lepiej zjesc i sie napic :P

 

wracajac co do samej szczoteczki, poprostu jesli kupuje sie cos to musi to byc jakas sensowna inwestycja, i po co mam wydawac 50zl 100zl ? tylko dlatego ze jest elektryczna ? ja szukalem konkretnego modelu z dobrymi opiniami stomatologow i potwierdzona roznymi badaniami i testami skutecznoscia i tym samym wybor padl wlasnie na ten model, teraz juz jest 9500 pewnie jest lepszy, ale jak kupowalem ten byl najlepszy i nawet wtedy bylo jakos po 170zl na allegro

 

btw. nie wiem skad oni je biora, bo na pudle byla cena 270zl :D a w normalnych sklepach te szczotki siegaja nawet wiecej, dlatego tak to schodzi na allegro bo mala prowizje chyba biora...

 

a czy jest roznica ? lol roznica jest potezna , ta szczotka doprowadzila moje zeby do porzadku wkoncu, wczesniej palilem 6 lat i mialem taki juz zolty osad ze blee a teraz nie ma po nim sladu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skutecznosc?

nie jestem w tej dziedzinie specjalista ale wydaje mi sie ze normalna jest bardziej skuteczna :hmm:

 

Masz rację. Wydaje Ci się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Wydaje Ci się.

 

dobra odpowiem w twoim stylu:

 

Mam racje.Ty jej nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...