Skocz do zawartości
Kolo155

Centrum Manchester United

Rekomendowane odpowiedzi

Na rywalizację z Liverpoolem i City, nawet jakby tego Dybalę kupili, i tak nie mieli szans. A tak to fajnie będzie popatrzeć, jak rozwija się czerwona młodzież. Top 4 to maks na co liczę.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile McTominay ma realne szanse na pierwszą 11tke to raczej wątpię czy 17nasto latek Greenwood lub chong będą stanowić o sile zespołu w walce m.in. vs City czy FCL

United do nich nie doskoczy. Musi poczekać jak reszta ligi aż te tytany trenerskie się znudza i odejdą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United wystawiło najmłodszą jedenastkę w pierwszej kolejce PL, a najstarszym zawodnikiem z pola był... Jesse Lingard. Żadnego gracza urodzonego przed 1990.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United wystawiło najmłodszą jedenastkę w pierwszej kolejce PL, a najstarszym zawodnikiem z pola był... Jesse Lingard. Żadnego gracza urodzonego przed 1990.

 

Piękny mecz, pytanie tylko na ile Chelsea jest mocna tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogba ładne ciasteczko dograł do tego Jamesa. Gdyby on grał na 100% swojego potencjału, to by zawładnął każdym środkiem pola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku wziecie zawodnika, ktory jest dosc dlugo bez formy i danie mu ponad 500 tysiecy na tydzien to byl poroniony pomysl.

No, ale godsmaki sie cieszyly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto się nie cieszył? Za darmo przychodził gość, który jeszcze pół roku wcześniej formę miał, może kwestia znużenia grą w Arsenalu i nowych wyzwań? Okazało się, że niestety nie. Te 500 tysięcy, biorąc pod uwagę zwolnienie gaży Mikiego i brak kosztów transferu, nie było jakąś kosmiczną kwotą.

 

Świetny deal z tym wypożyczeniem Sancheza :lol2: :lol2: :lol2:

Deal wujowy, ale potrzebny. Bez opcji wykupu, wypali w Interze to może jeszcze za jakiś solidny hajs uda go się opchnąć w jakichś Chinach czy Katarze. A może i Inter się skusi. Nie ma już nóg, ale nie będzie musiał męczyć się na skrzydle.

 

Update: głośno w internetach, że szansę debiutu od pierwszej minuty w meczu z Southampton dostanie 18-sto letni lewy obrońca, Brandon Williams. W tym sezonie 4 mecze w U23, 5 asyst. Poprzedni w U18 również całkiem fajnie jak na LO - 22m, 3g, 5a.

 

Update: i Smalling na wylocie, wypożyczenie do Romy, również bez opcji wykupu. Proces transformacji będzie długi i bolesny, oby zakończył się pozytywnie.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy fan wie , że jest jak jest i tyle , nie za wiele się zmieni. Od trzech sezonów jest ten sam problem - strzelona bramka + oddanie inicjatywy = remis i w ten sposób United traci wiele punktów przez cały sezon. Nie stety braki w kadrze robią swoje i brak transferów. Dla tego myślę, że MU będzie próbowało pocisnąć LE aby zaklasyfikować się do LM jak za czasów Jose M i zyskać dodatkową kasę do budżetu. Raczej liga i TOP 5 to jak by PSL wygrał samodzielne wybory :D

 

 

PS: Ole będzie chyba jak Zidan - w grudniu spakuje walizki xd

 

PS 2: Ten post napisałem w notatniku przy wyniku 1-1 czyli standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnie 16 spotkań wygrał chyba 4, tak? Pętla się zaczyna zaciskać. Gdyby był ktoś sensowny na rynku to już pewnie by poleciał. Te 5 czy ileś lat to już wystarczy, pośmialiśmy się, ale nawet ja już się stęskniłem za silnym United, nie wspominając nawet o Milanie, ale to już chyba ogólnie jest przegrana sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajna ta Liga Europy - Gomes, Chong i Greenwood w pierwszym składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Właśnie się zastanawiałem co to za skład xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogbiak niby kontuzjowany, a na legalu sobie pyka w kosza z kumplami w Miami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go tu wyszydzałem x lat temu jak przyszedl do Utd i mówiłem, ze to papiak a nie krokwiak to szczekali na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ighalo XDDDDDDDDDDDDD to większy mem niż Drzewo Ba do Chelsea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

van de Beek wylądował. Ciekawy transfer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...