Forum PCLab.pl: Kim grać? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (5 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Kim grać?

#21 Użytkownik jest niedostępny   Rafał 

• Nieuleczalny romantyk
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 10 Styczeń 2007 - 08:47

Zobacz postRuonim, o 8 Styczeń 2007, 18:19, napisał(a):

W GW SIE NIE FARMI BY GRAC PVP. Dlaczego? Pare godizenk na pvp, unlocki wpadaja.->> robsiz sobie bron mazen w 30 sekund w pvp( w pve hohoho ile trfzeba zmarnowac czasu, a unlocki sa stale)
Tak - tyle zeby wiecieć jaka ma być ta "bron marzen" trzeba najpierw wiedzieć o co w grze chodzi i poznac podstawowe zasady.

Zobacz postRuonim, o 8 Styczeń 2007, 18:19, napisał(a):

Nekormonata leczacy(tzw soul reaping healer), czesto sie sprawdza na pvp. glownei w druzynach z minionami/spirytami. Nie komentu jjak sie nie znasz.
Że zacytuję: "nie komentuj jak się nie znasz". Znajdz mi proszę typowy taki build leczącego necromanty dla PvE.

To że dla Ciebie istnieje w GW tylko PvP, a "PvE jest nudne" nie znaczy ze inni mają podobne poglady. Owszem w PvP jest wiele róznych buildów - w tym i klasy które leczą a nie są monkami czy też rytualistami (własnie wspomniany necro ale też np. elementalista) ale pytanie było zadane pod kątem PvE a tu jakbys przyprowadził takiego necro to inni popatrzyli by się dziwnie na Ciebie - klątwy czy też minion master to jest to czego ludzie szukają przede wszystkim.

#22 Użytkownik jest niedostępny   Xiter 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Styczeń 2007 - 22:18

Nie znam żadnego builda leczącego necro ale Order to chyba rzuca jakieś tam czary nie :P Na tomby Barrage teamem bez ordera ani rusz tak samo jak bez MM

Nie znam żadnego builda leczącego necro ale Order to chyba rzuca jakieś tam czary nie :P Na tomby Barrage teamem bez ordera ani rusz tak samo jak bez MM

#23 Użytkownik jest niedostępny   bezimienny 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Styczeń 2007 - 14:59

Siema. Będę miał teraz troche czasu w ferie więc postanowiłem zainstalować triala GW:F z cd-action. I też sie właśnie zastanawiam jaką postać wybrać. Jak mam sam dodatek to mogę grać tylko postaciami z dodatku? Czy mogę też grać tymi z GW:P i nie będzie żadnych ograniczeń pod tym względem? Jeśli mam samo GW:F to lepiej sobie wziąść którąś z postaci z factions czy to nie ma znaczenia?

Chodzi mi bardziej o postać PvE bo nie będę przecież w trialu próbował PvP. Chce ogólnie zobaczyć o co w tym chodzi i z czym to się je :P

prosze o jakieś porady. Pozdro

#24 Użytkownik jest niedostępny   Traceur 

• Bless Jah!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Styczeń 2007 - 17:19

Ja tam w trialu gram elemetalistą. Prosto się gra :)
Weź do teamu jak nie masz z kim grać to najemnych woja, uzdrowicielkę i jeszcze jednego maga. Ja tak gram i jest good :) Idziemy jak burza :P

#25 Użytkownik jest niedostępny   MasterArtiz 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 28 Czerwiec 2007 - 14:04

Zobacz postXiter, o 13 Styczeń 2007, 23:18, napisał(a):

Wez tego posta zedytuj:P

#26 Użytkownik jest niedostępny   diabełek060 

• You're pro or You're noob. That's life.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Styczeń 2008 - 20:40

Zobacz postdevil162, o 15 grudnia 2006, 18:20, napisał(a):

na poczatku oczywiscie PvE bede gral chche przejsc wszytskie questy a potem zdobyc jakies lepssze itemki na framieniu a pozniej to sie przenosze na pvp ale raczej wybiore warriora

Warrior to najgorsza postać na PvE, przynajmniej moim zdaniem. Nie ma dobrych skilli leczących i dających regenerację. Strasznie szybko ginie. IMO najlepszy na świecie jest Death Blossom Assasin. Ma przez cały czas 75%blocka, +10regeneracji, +20pancerza, +33Attack Speed, 28HP za każdego crita. Tyle, że potrzeba mieć factions i nightfall. Jeżeli posiadasz tylko pierwszą część to najlepiej zrobić elementalistę. Buildy znajdziesz tutaj: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page

#27 Użytkownik jest niedostępny   Franiuu 

• Orator
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Styczeń 2008 - 20:23

Zobacz postdiabełek060, o 10 Styczeń 2008, 20:40, napisał(a):

Warrior to najgorsza postać na PvE, przynajmniej moim zdaniem. Nie ma dobrych skilli leczących i dających regenerację. Strasznie szybko ginie. IMO najlepszy na świecie jest Death Blossom Assasin. Ma przez cały czas 75%blocka, +10regeneracji, +20pancerza, +33Attack Speed, 28HP za każdego crita. Tyle, że potrzeba mieć factions i nightfall. Jeżeli posiadasz tylko pierwszą część to najlepiej zrobić elementalistę. Buildy znajdziesz tutaj: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page

Ten build raczej do farmu na bossach, w regularnym pve sie nie sprawdzi, z energia sie tutaj nie bedziesz wyrabial na bank.

Warrior to postac raczej "tankujaca" i to jest jego glownym zadaniem w pve. Jesli szybko giniesz warriorem to znaczy ze zwyczajnie nie potrafisz nim grac :) Nie ma skilli leczacych? A signet of healing, ktory masz juz na samym poczatku, to niby co? :P
Zawsze mozesz dac monka na druga profesje jak ci brakuje skilli leczacych i regeneracji.

#28 Użytkownik jest niedostępny   diabełek060 

• PipPipPipPipPip

Napisany 25 Styczeń 2008 - 19:35

Zobacz postFraniuu, o 13 Styczeń 2008, 20:23, napisał(a):

Ten build raczej do farmu na bossach, w regularnym pve sie nie sprawdzi, z energia sie tutaj nie bedziesz wyrabial na bank.

Warrior to postac raczej "tankujaca" i to jest jego glownym zadaniem w pve. Jesli szybko giniesz warriorem to znaczy ze zwyczajnie nie potrafisz nim grac :) Nie ma skilli leczacych? A signet of healing, ktory masz juz na samym poczatku, to niby co? :P
Zawsze mozesz dac monka na druga profesje jak ci brakuje skilli leczacych i regeneracji.

Mistrzu, jak się nie znasz to nie pisz. Nie wiem, czy wiesz coś o tym, ale Assasin dostaje +3 pkt. energi za każdego crita...których jest DUUUUŻO, poza tym ma skill, który zawsze daje w efekcie uderzenie krytyczne i przy okazji dodaje 3 energi. Przeszedłem na tym buildzie WSZYSTKIE kampanie niczego nie zmieniając, więc nie mów, że do PvE nie jest dobry. Zabija się naprawdę błyskawicznie i bezstresowo ;) Lepiej poczytaj trochę lepiej sposób działanie tego buida wraz z efektami skilli ;)

Ten post był edytowany przez diabełek060 dnia: 25 Styczeń 2008 - 19:37

#29 Użytkownik jest niedostępny   mef666 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2008 - 12:35

Ok guildwars to nie jest latwa gra jak nie masz czasu nie zaczynaj :)

Najlepsza postac na start? kazda moim zdaniem i tak grasz w grupie czy to z najemnikami czy z ludzmi i tak nie ty jestes najwazniejszy lecz praca zespolowa (z najemnikami jeszcze troche taktyki)

Najlepsza postac - nie ma takiej !!!

Postacie dodatkowe z kampanii nie sa silniejsze od podstawowych !!!

Sam posiadam wszystkie postacie i wszystkimi da sie wymiatac bez wiekszego stresu niestety guildwars idzie na dno niewielu ludzi decyduje sie na granie
bez perfect party a juz napewno z newbie :(

Zrobisz wojownika szykuj sie na to ze przez 85% gry bedziesz tankowac :)
Wezmiesz derva i nikt cie nie wezmie do party bo nie jestes wojownikiem :)
Wezmiesz assa to cie nikt nie wezmie bo low armor jak ele ale przy gorszym dmg :)
Ranger? tylko jako secondary...
Ele? hmm nuker the best ale z perfect build bo nie wezma Ele newbie lol
Mnich? zawsze potrzebny ale tylko z konkretnymi skillami :(

Tak naprawde najlepiej byc mesmerem/nekromanta bo???:
Odrazu widac ze nie jestes newbie :)
Best fastcasting MM.
Klatwy mesmera i nekromanty razem z boostowane daja najlepszego kopa w grze!

Powyzsze opisy oczywiscie dla poczatkujacych sam gram assasinem od roku na jednym bulidzie ale:) Kto mnie zna ten zawsze ma miejsce w party dla
Assasin/paragon - critical strike- spearmaster + URSAN :)

#30 Użytkownik jest niedostępny   M@jut 

• Master of disaster
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Czerwiec 2008 - 14:55

ja też się dołącze. wczoraj kupiłem GW:P + factions.
W środe zaczynam grać i chciałem się zapytać jaka jest najlepsza postać do farmiernia (żeby się szybko zaopatrzyć i wzbogacić, ewentualnie ubrac inne postacie).

dodam że w MMO nie jestem newbie (wow przez 1.5roku i czasami lineage 2 )

Ten post był edytowany przez M@jut dnia: 22 Czerwiec 2008 - 14:58

#31 Użytkownik jest niedostępny   MONSTER1 

• Księciu ciemności
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Czerwiec 2008 - 18:57

Zobacz postM@jut, o 22 Czerwiec 2008, 15:55, napisał(a):

To się przygotuj, bo GW to całkowicie co innego niż Wow czy L2... :Up_to_s:

#32 Użytkownik jest niedostępny   M@jut 

• Master of disaster
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Czerwiec 2008 - 18:21

Zobacz postMONSTER1, o 22 Czerwiec 2008, 18:57, napisał(a):

To się przygotuj, bo GW to całkowicie co innego niż Wow czy L2... :Up_to_s:

dobra wiem ze to jest COOPERATIVE RPG. ale dam sobie rade. w inne rpgi też dużo pociskałem. Teraz się wqur***** bo przełożyli premiera MASS EFFECT na 17.07 i w zamian kupiłem GW + Factions + nightfall (dzisiaj) i czekam aż mi wszystko przyjdzie

#33 Użytkownik jest niedostępny   Los_Emilos 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 04 Lipiec 2008 - 17:39

Zobacz postM@jut, o 22 Czerwiec 2008, 14:55, napisał(a):

ja też się dołącze. wczoraj kupiłem GW:P + factions.
W środe zaczynam grać i chciałem się zapytać jaka jest najlepsza postać do farmiernia (żeby się szybko zaopatrzyć i wzbogacić, ewentualnie ubrac inne postacie).

Do farmu do Assassin lub elementalista ale moim zdaniem do grania najlepiej nekromanta jako mm :) .

#34 Użytkownik jest niedostępny   diabełek060 

• PipPipPipPipPip

Napisany 14 Lipiec 2008 - 23:56

Zobacz postLos_Emilos, o 4 Lipiec 2008, 18:39, napisał(a):

Do farmu do Assassin lub elementalista ale moim zdaniem do grania najlepiej nekromanta jako mm :) .

A tam gadasz, ja swoją Assasinką wszystkie kampanie przeszedłem bez żadnych problemów. No i zawsze najwięcej kosiłem w party i musiałem robić za tankera, bo wszyscy od razu padali :E MM to nuuuda.

Mój build...od zawsze na zawsze: http://www.pvxwiki.c..._Blossom_Farmer <--- IMO najprzyjemniejszy i najbardziej bezstresowy build w PvE. Ale oczywiście to tylko moje zdanie. W każdym razie mówcie co chcecie, nie zmieniam go za żadne skarby ;)

Tutaj moja sexowna postać :D
Dodaj obrazek

#35 Użytkownik jest niedostępny   Kafilek 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 26 Czerwiec 2009 - 19:33

Ja osobiście gram Derwiszem xD :)

#36 Użytkownik jest niedostępny   zajcewik. 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Styczeń 2010 - 20:33

Cześć, nie chciałem zakładać nowego tematu aby nie zaśmiecać działu. Kolega przestał grać w Guild Wars miał samą podstawkę i postanowił oddać mi konto (no czemu nie, słyszałem że to świetna gra). Usunąłem wszystkie konta nie brałem kasy bo mówił że z podstawowymi śmieciami latał ze sklepów, gra mu nie przypadła do gustu miał dopiero 10 poziom. Tutaj nasuwa się pytanie: Jaką profesją najlepiej gra się na początku. Na jakim serwerze najlepiej grać i najwięcej gra polaków (nie mówcie że na kanale polskim bo z tego co wcześniej u kolegi widziałem w mieście ((wiem że tylko w mieście mogę spotkać graczy)) nikogo praktycznie nie było) Jakieś profesje na początek ? :E Mam tylko podstawową wersję w skrócie zwie się ona Prop.

#37 Użytkownik jest niedostępny   MONSTER1 

• Księciu ciemności
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Styczeń 2010 - 21:47

Zobacz postBatman., o 5 Styczeń 2010, 20:33, napisał(a):

Cześć, nie chciałem zakładać nowego tematu aby nie zaśmiecać działu. Kolega przestał grać w Guild Wars miał samą podstawkę i postanowił oddać mi konto (no czemu nie, słyszałem że to świetna gra). Usunąłem wszystkie konta nie brałem kasy bo mówił że z podstawowymi śmieciami latał ze sklepów, gra mu nie przypadła do gustu miał dopiero 10 poziom. Tutaj nasuwa się pytanie: Jaką profesją najlepiej gra się na początku. Na jakim serwerze najlepiej grać i najwięcej gra polaków (nie mówcie że na kanale polskim bo z tego co wcześniej u kolegi widziałem w mieście ((wiem że tylko w mieście mogę spotkać graczy)) nikogo praktycznie nie było) Jakieś profesje na początek ? :E Mam tylko podstawową wersję w skrócie zwie się ona Prop.

Ogólnie to w podstawkę już mało kto gra, więc nie licz na zbyt duże tłoki. :P
Nie ma czegoś takiego jak serwery, grasz na jednym głównym, a kanał to najlepiej jakis zagraniczny, niemiecki, angielski.

Jaką profesją rozpocząć granie, to poczytaj pierwsze posty z tego wątku, tam powinieneś wyczytać wszystko na ten temat. ;)

#38 Użytkownik jest niedostępny   zajcewik. 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Styczeń 2010 - 22:07

Dzięki za podpowiedź teraz dylemat Wojownik czy Mnich ? :>

Ten post był edytowany przez Batman. dnia: 05 Styczeń 2010 - 22:07

#39 Użytkownik jest niedostępny   MONSTER1 

• Księciu ciemności
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Styczeń 2010 - 22:51

To zależy jak chcesz grać, jeśli lubisz stać z tyłu, nie atakować tylko bronic i leczyć, to weź Monka, jeśli wolisz cisnać na pierwszy ogień to Warrior bedzie idalny w podstawce. ;)

#40 Użytkownik jest niedostępny   zajcewik. 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 06 Styczeń 2010 - 11:03

A dużo trzeba godzin aby przejść Guild Wars ? :> I czy dodatki warto kupować bo będę robił to na zasadzie przejdę podstawkę kupię dodatek, przejdę dodatek to kupię kolejny :) A jakieś pomysły na rozłożenie tych punktów w klasie? :P

• (5 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »