Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Haczyk

Kim grać?

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, dzisiaj po 18 jesteście wolni? :P

 

No raczej tak ok 19 bym byl. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie necro i elite necro tomy, cennik masz na guildwars.pl/forum w dziale handel. skille do tomów odblokowujesz poprzez wydawanie baltazar pointsow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem - w ten sposób zdobyłam aurę licza i coś tam jeszcze :E

 

Poza tym nie mam kasy, jestem biednym, noobowym nekromantą, którego cały dobytek to 1k + czarny barwnik w skrzyni. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem - w ten sposób zdobyłam aurę licza i coś tam jeszcze :E

 

Poza tym nie mam kasy, jestem biednym, noobowym nekromantą, którego cały dobytek to 1k + czarny barwnik w skrzyni. :E

 

 

No to jazda na PvP, nabijasz pkt Baltazara, kupujesz Zaishen i sprzedajesz kazdy po 4,5k, i jeszcze lux/kurz/ pkt wydajesz na zwoje i te też sprzedajesz :P. Po pewnym czasie dochodzisz do wniosku, że masz w pi**u kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jazda na PvP, nabijasz pkt Baltazara, kupujesz Zaishen i sprzedajesz kazdy po 4,5k, i jeszcze lux/kurz/ pkt wydajesz na zwoje i te też sprzedajesz :P. Po pewnym czasie dochodzisz do wniosku, że masz w pi**u kasy.

Nie mam skilli żeby się na PvP pchać :E punkty Luxonów i Kurzicków to trochę odległa przyszłość, bo Factions mam nietknięte :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak bardzo znasz gre.

Taki mesmer, potęzna postać ale trudna do opanowania.

Guild Wars wymaga ogarnięcia. Choć polecam Łowce, naprawde fajnie się nim gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...