Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Haczyk

Kim grać?

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatku oczywiscie PvE bede gral chche przejsc wszytskie questy a potem zdobyc jakies lepssze itemki na framieniu a pozniej to sie przenosze na pvp ale raczej wybiore warriora

Warrior to najgorsza postać na PvE, przynajmniej moim zdaniem. Nie ma dobrych skilli leczących i dających regenerację. Strasznie szybko ginie. IMO najlepszy na świecie jest Death Blossom Assasin. Ma przez cały czas 75%blocka, +10regeneracji, +20pancerza, +33Attack Speed, 28HP za każdego crita. Tyle, że potrzeba mieć factions i nightfall. Jeżeli posiadasz tylko pierwszą część to najlepiej zrobić elementalistę. Buildy znajdziesz tutaj: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warrior to najgorsza postać na PvE, przynajmniej moim zdaniem. Nie ma dobrych skilli leczących i dających regenerację. Strasznie szybko ginie. IMO najlepszy na świecie jest Death Blossom Assasin. Ma przez cały czas 75%blocka, +10regeneracji, +20pancerza, +33Attack Speed, 28HP za każdego crita. Tyle, że potrzeba mieć factions i nightfall. Jeżeli posiadasz tylko pierwszą część to najlepiej zrobić elementalistę. Buildy znajdziesz tutaj: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page

Ten build raczej do farmu na bossach, w regularnym pve sie nie sprawdzi, z energia sie tutaj nie bedziesz wyrabial na bank.

 

Warrior to postac raczej "tankujaca" i to jest jego glownym zadaniem w pve. Jesli szybko giniesz warriorem to znaczy ze zwyczajnie nie potrafisz nim grac :) Nie ma skilli leczacych? A signet of healing, ktory masz juz na samym poczatku, to niby co? :P

Zawsze mozesz dac monka na druga profesje jak ci brakuje skilli leczacych i regeneracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten build raczej do farmu na bossach, w regularnym pve sie nie sprawdzi, z energia sie tutaj nie bedziesz wyrabial na bank.

 

Warrior to postac raczej "tankujaca" i to jest jego glownym zadaniem w pve. Jesli szybko giniesz warriorem to znaczy ze zwyczajnie nie potrafisz nim grac :) Nie ma skilli leczacych? A signet of healing, ktory masz juz na samym poczatku, to niby co? :P

Zawsze mozesz dac monka na druga profesje jak ci brakuje skilli leczacych i regeneracji.

Mistrzu, jak się nie znasz to nie pisz. Nie wiem, czy wiesz coś o tym, ale Assasin dostaje +3 pkt. energi za każdego crita...których jest DUUUUŻO, poza tym ma skill, który zawsze daje w efekcie uderzenie krytyczne i przy okazji dodaje 3 energi. Przeszedłem na tym buildzie WSZYSTKIE kampanie niczego nie zmieniając, więc nie mów, że do PvE nie jest dobry. Zabija się naprawdę błyskawicznie i bezstresowo ;) Lepiej poczytaj trochę lepiej sposób działanie tego buida wraz z efektami skilli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok guildwars to nie jest latwa gra jak nie masz czasu nie zaczynaj :)

 

Najlepsza postac na start? kazda moim zdaniem i tak grasz w grupie czy to z najemnikami czy z ludzmi i tak nie ty jestes najwazniejszy lecz praca zespolowa (z najemnikami jeszcze troche taktyki)

 

Najlepsza postac - nie ma takiej !!!

 

Postacie dodatkowe z kampanii nie sa silniejsze od podstawowych !!!

 

Sam posiadam wszystkie postacie i wszystkimi da sie wymiatac bez wiekszego stresu niestety guildwars idzie na dno niewielu ludzi decyduje sie na granie

bez perfect party a juz napewno z newbie :(

 

Zrobisz wojownika szykuj sie na to ze przez 85% gry bedziesz tankowac :)

Wezmiesz derva i nikt cie nie wezmie do party bo nie jestes wojownikiem :)

Wezmiesz assa to cie nikt nie wezmie bo low armor jak ele ale przy gorszym dmg :)

Ranger? tylko jako secondary...

Ele? hmm nuker the best ale z perfect build bo nie wezma Ele newbie lol

Mnich? zawsze potrzebny ale tylko z konkretnymi skillami :(

 

Tak naprawde najlepiej byc mesmerem/nekromanta bo???:

Odrazu widac ze nie jestes newbie :)

Best fastcasting MM.

Klatwy mesmera i nekromanty razem z boostowane daja najlepszego kopa w grze!

 

Powyzsze opisy oczywiscie dla poczatkujacych sam gram assasinem od roku na jednym bulidzie ale:) Kto mnie zna ten zawsze ma miejsce w party dla

Assasin/paragon - critical strike- spearmaster + URSAN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się dołącze. wczoraj kupiłem GW:P + factions.

W środe zaczynam grać i chciałem się zapytać jaka jest najlepsza postać do farmiernia (żeby się szybko zaopatrzyć i wzbogacić, ewentualnie ubrac inne postacie).

 

dodam że w MMO nie jestem newbie (wow przez 1.5roku i czasami lineage 2 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodam że w MMO nie jestem newbie (wow przez 1.5roku i czasami lineage 2 )

 

To się przygotuj, bo GW to całkowicie co innego niż Wow czy L2... :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się przygotuj, bo GW to całkowicie co innego niż Wow czy L2... :Up_to_s:

dobra wiem ze to jest COOPERATIVE RPG. ale dam sobie rade. w inne rpgi też dużo pociskałem. Teraz się wqur***** bo przełożyli premiera MASS EFFECT na 17.07 i w zamian kupiłem GW + Factions + nightfall (dzisiaj) i czekam aż mi wszystko przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też się dołącze. wczoraj kupiłem GW:P + factions.

W środe zaczynam grać i chciałem się zapytać jaka jest najlepsza postać do farmiernia (żeby się szybko zaopatrzyć i wzbogacić, ewentualnie ubrac inne postacie).

 

dodam że w MMO nie jestem newbie (wow przez 1.5roku i czasami lineage 2 )

 

Do farmu do Assassin lub elementalista ale moim zdaniem do grania najlepiej nekromanta jako mm :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do farmu do Assassin lub elementalista ale moim zdaniem do grania najlepiej nekromanta jako mm :) .

A tam gadasz, ja swoją Assasinką wszystkie kampanie przeszedłem bez żadnych problemów. No i zawsze najwięcej kosiłem w party i musiałem robić za tankera, bo wszyscy od razu padali :E MM to nuuuda.

 

Mój build...od zawsze na zawsze: http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/D_Death_Blossom_Farmer <--- IMO najprzyjemniejszy i najbardziej bezstresowy build w PvE. Ale oczywiście to tylko moje zdanie. W każdym razie mówcie co chcecie, nie zmieniam go za żadne skarby ;)

 

Tutaj moja sexowna postać :D

postacnn7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie chciałem zakładać nowego tematu aby nie zaśmiecać działu. Kolega przestał grać w Guild Wars miał samą podstawkę i postanowił oddać mi konto (no czemu nie, słyszałem że to świetna gra). Usunąłem wszystkie konta nie brałem kasy bo mówił że z podstawowymi śmieciami latał ze sklepów, gra mu nie przypadła do gustu miał dopiero 10 poziom. Tutaj nasuwa się pytanie: Jaką profesją najlepiej gra się na początku. Na jakim serwerze najlepiej grać i najwięcej gra polaków (nie mówcie że na kanale polskim bo z tego co wcześniej u kolegi widziałem w mieście ((wiem że tylko w mieście mogę spotkać graczy)) nikogo praktycznie nie było) Jakieś profesje na początek ? :E Mam tylko podstawową wersję w skrócie zwie się ona Prop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie chciałem zakładać nowego tematu aby nie zaśmiecać działu. Kolega przestał grać w Guild Wars miał samą podstawkę i postanowił oddać mi konto (no czemu nie, słyszałem że to świetna gra). Usunąłem wszystkie konta nie brałem kasy bo mówił że z podstawowymi śmieciami latał ze sklepów, gra mu nie przypadła do gustu miał dopiero 10 poziom. Tutaj nasuwa się pytanie: Jaką profesją najlepiej gra się na początku. Na jakim serwerze najlepiej grać i najwięcej gra polaków (nie mówcie że na kanale polskim bo z tego co wcześniej u kolegi widziałem w mieście ((wiem że tylko w mieście mogę spotkać graczy)) nikogo praktycznie nie było) Jakieś profesje na początek ? :E Mam tylko podstawową wersję w skrócie zwie się ona Prop.

 

Ogólnie to w podstawkę już mało kto gra, więc nie licz na zbyt duże tłoki. :P

Nie ma czegoś takiego jak serwery, grasz na jednym głównym, a kanał to najlepiej jakis zagraniczny, niemiecki, angielski.

 

Jaką profesją rozpocząć granie, to poczytaj pierwsze posty z tego wątku, tam powinieneś wyczytać wszystko na ten temat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak chcesz grać, jeśli lubisz stać z tyłu, nie atakować tylko bronic i leczyć, to weź Monka, jeśli wolisz cisnać na pierwszy ogień to Warrior bedzie idalny w podstawce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dużo trzeba godzin aby przejść Guild Wars ? :> I czy dodatki warto kupować bo będę robił to na zasadzie przejdę podstawkę kupię dodatek, przejdę dodatek to kupię kolejny :) A jakieś pomysły na rozłożenie tych punktów w klasie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dużo trzeba godzin aby przejść Guild Wars ? :> I czy dodatki warto kupować bo będę robił to na zasadzie przejdę podstawkę kupię dodatek, przejdę dodatek to kupię kolejny :) A jakieś pomysły na rozłożenie tych punktów w klasie? :P

 

Zależy, jeśli chcesz robić tylko i wyłącznie misje główne, to szybko to zrobisz, ale w tej grze chodzi o to żeby zagłębić się w jej swiat i fabułe. ;)

Pewnie że warto kupić, dodają nowe klasy, nowe skille do Twojej postaci z 1 cześci, nowe itemy, więcej slotów na postacie. Zawsze możesz przejść każdy dodatek jedną tą samą postacią. ;)

 

A jaką klasą grasz? Jednak Warrior czy Monk?? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem się Warriora, yhmm... to ja z Askalonu chyba nie wyjdę :E jak i gdzie zmienić nazwę konta bo kolega zrobił maila a on jest taki ciężki do napisania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podjąłem się Warriora, yhmm... to ja z Askalonu chyba nie wyjdę :E jak i gdzie zmienić nazwę konta bo kolega zrobił maila a on jest taki ciężki do napisania :E

 

Też grałem Warriorem przy pierwszym spotkaniu z GW ;) Z prologu nie spiesz się wychodzić, jak zrobisz wszystkie questy, złożysz sobie armora itp. ;)

Tego się nie da zmienić, maila możesz zostawić i włączyć zapamiętanie, ale hasło trzeba wpisywać zawsze osobno. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam elementaliste/mesmera na 20 levelu, i łowce/nekromante na ktoryms tam... Szczerze to ele gra mi sie najlepiej, ma bardzo silne umiejetnosci, choc nekromanta ponoc jest silniejszy... Polevelujemy łowce/nekromante to zobaczymy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceville, ale jak do elementala dobiorą się mobki to nie bardzo daje sobie radę chyba że z drugą profesją Monk ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo elementalista nie jest po to żeby skakać na przeciwników, on staje w 2 linii i gromi przeciwników z odległości. Zależy też jeszcze od tego, jaką klasą gra. ;)

Wiem co mówie, bo nagrałem się już w GW dość długo(popatrz w sig). Ogólnie mam doświadczenie w tej grze. ;)

A Ele, jest moją podstawową postacią, tak na marginesie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo elementalista nie jest po to żeby skakać na przeciwników, on staje w 2 linii i gromi przeciwników z odległości. Zależy też jeszcze od tego, jaką klasą gra. ;)

Wiem co mówie, bo nagrałem się już w GW dość długo(popatrz w sig). Ogólnie mam doświadczenie w tej grze. ;)

A Ele, jest moją podstawową postacią, tak na marginesie. :P

670h+ ostro maniaku :E (no bez przesady w sumie też tyle mam z TF2) no zagram Warriorem polecacie przyzwyczajać się do wersji angielskiej gry czy po prostu grać jak grać Polish rulez ? :E Jeszcze muszę ściągnąć GW z oficjalnej strony ale to po formacie, bo kolega mi nie dał płyty bo mu się niby gdzieś zgubiła (kombinator...) :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
670h+ ostro maniaku :E (no bez przesady w sumie też tyle mam z TF2) no zagram Warriorem polecacie przyzwyczajać się do wersji angielskiej gry czy po prostu grać jak grać Polish rulez ? :E Jeszcze muszę ściągnąć GW z oficjalnej strony ale to po formacie, bo kolega mi nie dał płyty bo mu się niby gdzieś zgubiła (kombinator...) :mad2:

 

Jak dla mnie to bez znaczenia na jakim gram jezyku, waże zeby znać podstawowe angielskie skróty lokacji itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się najbardziej podoba gra z tego względu że ma małe wymagania :E Uruchomiłem u kolegi na Sempronie 3000+, 512mb Ram i Geforce 4 mx440 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wczujesz, to oderwać się nie bedziesz mógł. :)

 

Ogólnie to jak bedziesz mieć jakieś pytania, problem czy coś, to daj znać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zrób jeszcze raz UV, ale na rozgrzanej karcie. Właśnie dzisiaj tak zrobiłem i widzę całkiem pozytywne odczyty. Czyli uruchamiasz jakiś program do obciążenia karty np. CpasViewer i bench Fury Cube w natywnym 600/600 i rozgrzewasz kartę do osiągnięcia stabilnej maxymalnej temperatury. Teraz przywołujesz krzywą UV i ustawiasz dla próby np. 2700mhz/0.950V,  zatwierdzasz i zapisujesz profil. Teraz wychładzasz kartę do powiedzmy 35stC i uruchamiasz obciążenie. W czasie obciążenia monitorujesz taktowanie i napięcie. Taktowanie 2700mhz powinno się utrzymywać, aż do osiągnięcia jakiegoś progu temperaturowego i od tego progu podnieść się o 15mhz i utrzymywać, aż do osiągnięcia maxymalnej temperatury karty. Spróbuj, u mnie to działa, co prawda na Ampere, ale spróbuj. Capsviewer: https://www.geeks3d.com/20240212/gpu-caps-viewer-1-63-released/
    • A jak to jest z utrata ogolna jasnosci z biegiem czasu? Ile taki panel traci nitow po 1 roku lub 2 latach? Moj s10+ stary ma 5 lat i jak przyloze go do s23u to bialy w nim jest zolty.... 
    • Zapomniałem dodać, że Pavilion Plus nie ma metalowej obudowy, dopiero ZenBook ma. Jest jeszcze Vivobook Flip z funkcją dotykowego ekranu oled odwracanego na drugą stronę.  Mniejszy ultrabook 13-14 będzie lżejszy niż laptop do gier 15-17. Procesory AMD ryzen były kiedyś dawane ze względu na niższą cenę danego modelu z tym procesorem, natomiast na obecną chwilę całkiem dobrze sobie radzą. W cenie Pavilion Plus na intelu otrzymasz metalowego zenboka 14 UM3402YA R5-7530U/16GB/512/Win11 OLED 90Hz z Ryzenem 5, który będzie nieznacznie tylko różnił się od Intela przy codziennym użytku. W dodatku jest procesorem u niskonapięciowym, to dłużej można go używać na jednym ładowaniu baterii. Tak ogólnie wszystkie propozycje z tematu są ok. https://versus.com/en/amd-ryzen-5-7535hs-vs-intel-core-i5-12450h porównanie bardziej wyrównane procesorów h. 
    • Ciekawostka: po ponownym wejściu do gry, skrzynie są ponownie do otwarcia Wszędzie potrzebne są klucze, w wiele miejsc nie da się wejść, więc utknąłem
    • Jak maly jak na 100% masz ledwo 100 nitów?   Cytat z rtings The firmware update allows small highlights to get extremely bright, but there's an aggressive ABL that causes large highlights to be very dim, and the changes in brightness can be noticeable even while gaming. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...