Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Haczyk

Kim grać?

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatku oczywiscie PvE bede gral chche przejsc wszytskie questy a potem zdobyc jakies lepssze itemki na framieniu a pozniej to sie przenosze na pvp ale raczej wybiore warriora

Warrior to najgorsza postać na PvE, przynajmniej moim zdaniem. Nie ma dobrych skilli leczących i dających regenerację. Strasznie szybko ginie. IMO najlepszy na świecie jest Death Blossom Assasin. Ma przez cały czas 75%blocka, +10regeneracji, +20pancerza, +33Attack Speed, 28HP za każdego crita. Tyle, że potrzeba mieć factions i nightfall. Jeżeli posiadasz tylko pierwszą część to najlepiej zrobić elementalistę. Buildy znajdziesz tutaj: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warrior to najgorsza postać na PvE, przynajmniej moim zdaniem. Nie ma dobrych skilli leczących i dających regenerację. Strasznie szybko ginie. IMO najlepszy na świecie jest Death Blossom Assasin. Ma przez cały czas 75%blocka, +10regeneracji, +20pancerza, +33Attack Speed, 28HP za każdego crita. Tyle, że potrzeba mieć factions i nightfall. Jeżeli posiadasz tylko pierwszą część to najlepiej zrobić elementalistę. Buildy znajdziesz tutaj: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page

Ten build raczej do farmu na bossach, w regularnym pve sie nie sprawdzi, z energia sie tutaj nie bedziesz wyrabial na bank.

 

Warrior to postac raczej "tankujaca" i to jest jego glownym zadaniem w pve. Jesli szybko giniesz warriorem to znaczy ze zwyczajnie nie potrafisz nim grac :) Nie ma skilli leczacych? A signet of healing, ktory masz juz na samym poczatku, to niby co? :P

Zawsze mozesz dac monka na druga profesje jak ci brakuje skilli leczacych i regeneracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten build raczej do farmu na bossach, w regularnym pve sie nie sprawdzi, z energia sie tutaj nie bedziesz wyrabial na bank.

 

Warrior to postac raczej "tankujaca" i to jest jego glownym zadaniem w pve. Jesli szybko giniesz warriorem to znaczy ze zwyczajnie nie potrafisz nim grac :) Nie ma skilli leczacych? A signet of healing, ktory masz juz na samym poczatku, to niby co? :P

Zawsze mozesz dac monka na druga profesje jak ci brakuje skilli leczacych i regeneracji.

Mistrzu, jak się nie znasz to nie pisz. Nie wiem, czy wiesz coś o tym, ale Assasin dostaje +3 pkt. energi za każdego crita...których jest DUUUUŻO, poza tym ma skill, który zawsze daje w efekcie uderzenie krytyczne i przy okazji dodaje 3 energi. Przeszedłem na tym buildzie WSZYSTKIE kampanie niczego nie zmieniając, więc nie mów, że do PvE nie jest dobry. Zabija się naprawdę błyskawicznie i bezstresowo ;) Lepiej poczytaj trochę lepiej sposób działanie tego buida wraz z efektami skilli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok guildwars to nie jest latwa gra jak nie masz czasu nie zaczynaj :)

 

Najlepsza postac na start? kazda moim zdaniem i tak grasz w grupie czy to z najemnikami czy z ludzmi i tak nie ty jestes najwazniejszy lecz praca zespolowa (z najemnikami jeszcze troche taktyki)

 

Najlepsza postac - nie ma takiej !!!

 

Postacie dodatkowe z kampanii nie sa silniejsze od podstawowych !!!

 

Sam posiadam wszystkie postacie i wszystkimi da sie wymiatac bez wiekszego stresu niestety guildwars idzie na dno niewielu ludzi decyduje sie na granie

bez perfect party a juz napewno z newbie :(

 

Zrobisz wojownika szykuj sie na to ze przez 85% gry bedziesz tankowac :)

Wezmiesz derva i nikt cie nie wezmie do party bo nie jestes wojownikiem :)

Wezmiesz assa to cie nikt nie wezmie bo low armor jak ele ale przy gorszym dmg :)

Ranger? tylko jako secondary...

Ele? hmm nuker the best ale z perfect build bo nie wezma Ele newbie lol

Mnich? zawsze potrzebny ale tylko z konkretnymi skillami :(

 

Tak naprawde najlepiej byc mesmerem/nekromanta bo???:

Odrazu widac ze nie jestes newbie :)

Best fastcasting MM.

Klatwy mesmera i nekromanty razem z boostowane daja najlepszego kopa w grze!

 

Powyzsze opisy oczywiscie dla poczatkujacych sam gram assasinem od roku na jednym bulidzie ale:) Kto mnie zna ten zawsze ma miejsce w party dla

Assasin/paragon - critical strike- spearmaster + URSAN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się dołącze. wczoraj kupiłem GW:P + factions.

W środe zaczynam grać i chciałem się zapytać jaka jest najlepsza postać do farmiernia (żeby się szybko zaopatrzyć i wzbogacić, ewentualnie ubrac inne postacie).

 

dodam że w MMO nie jestem newbie (wow przez 1.5roku i czasami lineage 2 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodam że w MMO nie jestem newbie (wow przez 1.5roku i czasami lineage 2 )

 

To się przygotuj, bo GW to całkowicie co innego niż Wow czy L2... :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się przygotuj, bo GW to całkowicie co innego niż Wow czy L2... :Up_to_s:

dobra wiem ze to jest COOPERATIVE RPG. ale dam sobie rade. w inne rpgi też dużo pociskałem. Teraz się wqur***** bo przełożyli premiera MASS EFFECT na 17.07 i w zamian kupiłem GW + Factions + nightfall (dzisiaj) i czekam aż mi wszystko przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też się dołącze. wczoraj kupiłem GW:P + factions.

W środe zaczynam grać i chciałem się zapytać jaka jest najlepsza postać do farmiernia (żeby się szybko zaopatrzyć i wzbogacić, ewentualnie ubrac inne postacie).

 

dodam że w MMO nie jestem newbie (wow przez 1.5roku i czasami lineage 2 )

 

Do farmu do Assassin lub elementalista ale moim zdaniem do grania najlepiej nekromanta jako mm :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do farmu do Assassin lub elementalista ale moim zdaniem do grania najlepiej nekromanta jako mm :) .

A tam gadasz, ja swoją Assasinką wszystkie kampanie przeszedłem bez żadnych problemów. No i zawsze najwięcej kosiłem w party i musiałem robić za tankera, bo wszyscy od razu padali :E MM to nuuuda.

 

Mój build...od zawsze na zawsze: http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/D_Death_Blossom_Farmer <--- IMO najprzyjemniejszy i najbardziej bezstresowy build w PvE. Ale oczywiście to tylko moje zdanie. W każdym razie mówcie co chcecie, nie zmieniam go za żadne skarby ;)

 

Tutaj moja sexowna postać :D

postacnn7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie chciałem zakładać nowego tematu aby nie zaśmiecać działu. Kolega przestał grać w Guild Wars miał samą podstawkę i postanowił oddać mi konto (no czemu nie, słyszałem że to świetna gra). Usunąłem wszystkie konta nie brałem kasy bo mówił że z podstawowymi śmieciami latał ze sklepów, gra mu nie przypadła do gustu miał dopiero 10 poziom. Tutaj nasuwa się pytanie: Jaką profesją najlepiej gra się na początku. Na jakim serwerze najlepiej grać i najwięcej gra polaków (nie mówcie że na kanale polskim bo z tego co wcześniej u kolegi widziałem w mieście ((wiem że tylko w mieście mogę spotkać graczy)) nikogo praktycznie nie było) Jakieś profesje na początek ? :E Mam tylko podstawową wersję w skrócie zwie się ona Prop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie chciałem zakładać nowego tematu aby nie zaśmiecać działu. Kolega przestał grać w Guild Wars miał samą podstawkę i postanowił oddać mi konto (no czemu nie, słyszałem że to świetna gra). Usunąłem wszystkie konta nie brałem kasy bo mówił że z podstawowymi śmieciami latał ze sklepów, gra mu nie przypadła do gustu miał dopiero 10 poziom. Tutaj nasuwa się pytanie: Jaką profesją najlepiej gra się na początku. Na jakim serwerze najlepiej grać i najwięcej gra polaków (nie mówcie że na kanale polskim bo z tego co wcześniej u kolegi widziałem w mieście ((wiem że tylko w mieście mogę spotkać graczy)) nikogo praktycznie nie było) Jakieś profesje na początek ? :E Mam tylko podstawową wersję w skrócie zwie się ona Prop.

 

Ogólnie to w podstawkę już mało kto gra, więc nie licz na zbyt duże tłoki. :P

Nie ma czegoś takiego jak serwery, grasz na jednym głównym, a kanał to najlepiej jakis zagraniczny, niemiecki, angielski.

 

Jaką profesją rozpocząć granie, to poczytaj pierwsze posty z tego wątku, tam powinieneś wyczytać wszystko na ten temat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak chcesz grać, jeśli lubisz stać z tyłu, nie atakować tylko bronic i leczyć, to weź Monka, jeśli wolisz cisnać na pierwszy ogień to Warrior bedzie idalny w podstawce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dużo trzeba godzin aby przejść Guild Wars ? :> I czy dodatki warto kupować bo będę robił to na zasadzie przejdę podstawkę kupię dodatek, przejdę dodatek to kupię kolejny :) A jakieś pomysły na rozłożenie tych punktów w klasie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dużo trzeba godzin aby przejść Guild Wars ? :> I czy dodatki warto kupować bo będę robił to na zasadzie przejdę podstawkę kupię dodatek, przejdę dodatek to kupię kolejny :) A jakieś pomysły na rozłożenie tych punktów w klasie? :P

 

Zależy, jeśli chcesz robić tylko i wyłącznie misje główne, to szybko to zrobisz, ale w tej grze chodzi o to żeby zagłębić się w jej swiat i fabułe. ;)

Pewnie że warto kupić, dodają nowe klasy, nowe skille do Twojej postaci z 1 cześci, nowe itemy, więcej slotów na postacie. Zawsze możesz przejść każdy dodatek jedną tą samą postacią. ;)

 

A jaką klasą grasz? Jednak Warrior czy Monk?? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem się Warriora, yhmm... to ja z Askalonu chyba nie wyjdę :E jak i gdzie zmienić nazwę konta bo kolega zrobił maila a on jest taki ciężki do napisania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podjąłem się Warriora, yhmm... to ja z Askalonu chyba nie wyjdę :E jak i gdzie zmienić nazwę konta bo kolega zrobił maila a on jest taki ciężki do napisania :E

 

Też grałem Warriorem przy pierwszym spotkaniu z GW ;) Z prologu nie spiesz się wychodzić, jak zrobisz wszystkie questy, złożysz sobie armora itp. ;)

Tego się nie da zmienić, maila możesz zostawić i włączyć zapamiętanie, ale hasło trzeba wpisywać zawsze osobno. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam elementaliste/mesmera na 20 levelu, i łowce/nekromante na ktoryms tam... Szczerze to ele gra mi sie najlepiej, ma bardzo silne umiejetnosci, choc nekromanta ponoc jest silniejszy... Polevelujemy łowce/nekromante to zobaczymy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceville, ale jak do elementala dobiorą się mobki to nie bardzo daje sobie radę chyba że z drugą profesją Monk ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo elementalista nie jest po to żeby skakać na przeciwników, on staje w 2 linii i gromi przeciwników z odległości. Zależy też jeszcze od tego, jaką klasą gra. ;)

Wiem co mówie, bo nagrałem się już w GW dość długo(popatrz w sig). Ogólnie mam doświadczenie w tej grze. ;)

A Ele, jest moją podstawową postacią, tak na marginesie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo elementalista nie jest po to żeby skakać na przeciwników, on staje w 2 linii i gromi przeciwników z odległości. Zależy też jeszcze od tego, jaką klasą gra. ;)

Wiem co mówie, bo nagrałem się już w GW dość długo(popatrz w sig). Ogólnie mam doświadczenie w tej grze. ;)

A Ele, jest moją podstawową postacią, tak na marginesie. :P

670h+ ostro maniaku :E (no bez przesady w sumie też tyle mam z TF2) no zagram Warriorem polecacie przyzwyczajać się do wersji angielskiej gry czy po prostu grać jak grać Polish rulez ? :E Jeszcze muszę ściągnąć GW z oficjalnej strony ale to po formacie, bo kolega mi nie dał płyty bo mu się niby gdzieś zgubiła (kombinator...) :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
670h+ ostro maniaku :E (no bez przesady w sumie też tyle mam z TF2) no zagram Warriorem polecacie przyzwyczajać się do wersji angielskiej gry czy po prostu grać jak grać Polish rulez ? :E Jeszcze muszę ściągnąć GW z oficjalnej strony ale to po formacie, bo kolega mi nie dał płyty bo mu się niby gdzieś zgubiła (kombinator...) :mad2:

 

Jak dla mnie to bez znaczenia na jakim gram jezyku, waże zeby znać podstawowe angielskie skróty lokacji itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się najbardziej podoba gra z tego względu że ma małe wymagania :E Uruchomiłem u kolegi na Sempronie 3000+, 512mb Ram i Geforce 4 mx440 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wczujesz, to oderwać się nie bedziesz mógł. :)

 

Ogólnie to jak bedziesz mieć jakieś pytania, problem czy coś, to daj znać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...