Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Haczyk

Kim grać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się wczujesz, to oderwać się nie bedziesz mógł. :)

 

Ogólnie to jak bedziesz mieć jakieś pytania, problem czy coś, to daj znać. ;)

Doszła mi matryca więc niema problemu żeby zacząć grać :thumbup: No i ew. jutro zrobię format bo muszę przełożyć bo jeszcze dzisiaj na bierzmowanie (16 latek...) i gdybym nie miał tego dzisiaj to już bym to wszystko po kolei robił :P Miło że będę miał jakiegoś "informatora".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doszła mi matryca więc niema problemu żeby zacząć grać :thumbup: No i ew. jutro zrobię format bo muszę przełożyć bo jeszcze dzisiaj na bierzmowanie (16 latek...) i gdybym nie miał tego dzisiaj to już bym to wszystko po kolei robił :P Miło że będę miał jakiegoś "informatora".

 

Jak będziesz potrzebować pomocy w grze z jakimś questem, to jak będę mieć czas to jestem do usług. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby być monk, ale to takie lamerskie. ;p Zależy jakiego warriora będziesz robić. :P

Można by wybrać, ele ziemnego np.

Ale tak swoja drogą, to ja np, 2 klasy praktycznie nie używam, wszystko przeważnie dodaje do podstawowej profesji. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zabrać mnicha, czasami się przyda leczenie :> chociaż je już mam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłem zabrać mnicha, czasami się przyda leczenie :> chociaż je już mam :E

 

Standardowo. :P Pełno jest Warrioro/Monków. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Standardowo. :P Pełno jest Warrioro/Monków. :P

No bo po co dawać Warriorowi np. Elementala :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No bo po co dawać Warriorowi np. Elementala :E

 

Ziemny ele, ciśnie w armor. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo assasin z mocnym self healem,death charge itd. ;)

 

Nawiasem - 670h to bardzo mało jak na tą grę, naprawdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawiasem - 670h to bardzo mało jak na tą grę, naprawdę :)

 

Nie mówie że to dużo, ale wystarczająco żeby ją poznać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam się robi jeszcze oprócz chodzenia z punktu A bo punktu B i walenia w moby przy questach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tam się robi jeszcze oprócz chodzenia z punktu A bo punktu B i walenia w moby przy questach?

 

Np. PvP. Podziemia też są ciekawe, misje fabularne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Np. PvP. Podziemia też są ciekawe, misje fabularne...

 

3 najmocniejsze aspekty w GW. Serdecznie polecam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie... Znając sie dobrze na pvp ograsz każdego :P bo sama gra pve jest nudna waląc/lecząc nabbsów xP

jak dla mnie ranger jest bd dobrą postacią na pvp jak i pve :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam postać Nekro/Mnich. Zrobiłam z niej minion mastera, z drugiej profesji mam tylko wskrzeszenie - więcej mi nie trzeba.

Zależy też, czy chcesz grać sam, czy z kimś. Jak sam + hero czy najemnicy, to nie polecam profesji, która powinna stać z tyłu i leczyć/buffować itd. Ciężko zapanować nad najemnikami.

 

A jak masz do gry kumpli, to rób kogo uważasz ;D Ja gram najczęściej w teamie Derwisz/Mesmer, Elementalista/Mnich, Wojownik/Mnich, Nekromanta/Mnich i dajemy radę ^^ jak w dalszych misjach mamy miejsce na więcej postaci to bierzemy do tego Akolitę Sousuke i Vekka z wypalającymi płomieniami i jesteśmy całkiem nieźli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogarnij Ayenka build Spiteful Spirit dla Necro :)

Całkiem całkiem, tylko odblokować skille i złapać elitkę.

 

No i jeszcze muszę zrobić tą głupią misję, w której zabija się siebie... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze muszę zrobić tą głupią misję, w której zabija się siebie... :E

 

Zaczynasz dopiero? :P Prosta jest ta misja. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczynasz dopiero? :P Prosta jest ta misja. :>

Gram w GW już z rok, tylko nigdy nie możemy się dogadać KIEDY gramy. Sama misji niestety nie porobię. :E

Zabić siebie zabiję, bo wiem jak - ale brakuje mi dwóch misji przed tą i nie mogę jej zacząć. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram w GW już z rok, tylko nigdy nie możemy się dogadać KIEDY gramy. Sama misji niestety nie porobię. :E

Zabić siebie zabiję, bo wiem jak - ale brakuje mi dwóch misji przed tą i nie mogę jej zacząć. :E

 

Jak by mi się chciało i bym miał czas to może bym Ci pomógł. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odezwij sie na xfire, jak bede wolny to pomoge. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dzisiaj po 18 jesteście wolni? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W Windows będziesz miał zawsze ciemno w HDR W grach będzie okej. 
    • Matko boska jak ja miałbym coś takiego na moim 34DW to by mnie krew zalała 😶 bo nie małe pieniądze wydałem na tewn monitor ale warto było zero problemów 
    • Ile czujników masz na płycie głównej ? FanControl wykrywa wszystko, co płyta udostępni nawet te czujniki, które nie są wyprowadzone jako gniazda FAN na płycie głównej. Nie sugeruj się nazwami FAN, bo FanControl je może zamienić. Trzeba samemu określić które gniazdo FAN na płycie odpowiada danemu odczytowi w FC. Nie znam Gigabyta, ale nie widzę sensu, żeby Gigabyt nie współpracował z FC.
    • Jednak ten chat jest głupi  Ty o asteroidach, a on o sterydach  
    • Jest już niewiarygodnie pięknie i wspaniale, ale będzie jeszcze cudowniej i ideologicznie wspanialej, to jeszcze nie koniec: pięciokrotnie (!) przesuwano wprowadzenie pełnej kontroli importowanej żywności. Cztery lata po (!) brexicie, dopiero od następnego wtorku, będą obecne kontrole fizyczne, ale zapowiada się, że będą wprowadzane stopniowo (hehehe), żeby dać biznesom czas na dostosowanie się. Ponieważ UE się nie pitoliła, kontrole żywności sprowadzanej z UK do UE zaczęły się od razu. Co ubiło 80-90% wolumenu eksportu w przypadku niektórych biznesów (pisząc z pamięci przykłady: jakieś chyba tam sery, produkty z grzybów). Do tej celebry sukcesu można dołożyć przykładowo jeszcze sprawę Irlandii Północnej, w której przez lata próbowano wprowadzić nowy wynalazek: Kontrolę Celną Schrodingera - czyli taką kontrolę, która jednocześnie istnieje i jej nie ma. UK "mainland" chciał kontroli, UK "ireland" reagował paniką na samą myśl o kontrolach. W związku z tym rząd tam się obraził na rząd "główny" i odmówił pracy. Foszek przez lata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...