Forum PCLab.pl: Mody do Far cry - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Mody do Far cry

#1 Użytkownik jest niedostępny   NISKI Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 18 Grudzień 2006 - 12:56

Jak w temacie poszukuje modów do far cry ale gdzie nie wedjde to strona zamknieta alebo link nie dzalaja. Wiec sklaniam sie do was moze wy cos zaradzicie .

Ten post był edytowany przez NISKI dnia: 18 Grudzień 2006 - 12:56

#2 Użytkownik jest niedostępny   WolfHeart Ikona

• He loves the smell of the wet fur x)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Grudzień 2006 - 13:04

Najlepszy mod jest w katalogu z grą i nazywa się Uninstall tylko trzeba go uruchomić. Przeszedłem całego :> W zasadzie to jedyny godny uwagi element gry.

Ten post był edytowany przez WolfHeart dnia: 18 Grudzień 2006 - 13:05

#3 Użytkownik jest niedostępny   NISKI Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Grudzień 2006 - 13:12

To twoje zdanie dlamnie Far Cry jest gra bardzo dobra i szukam modów zeby urozmaicic sobie te gre.
Co jest nikt nic nie wie .

Ten post był edytowany przez NISKI dnia: 18 Grudzień 2006 - 14:58

#4 Użytkownik jest niedostępny   ##QBA## Ikona

• _/ _/ _/ _/_/ _/
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Grudzień 2006 - 20:48

http://www.worldoffa...farcry-Mods.htm
wystarczyło poszukać
ja tez uwazam że far cry to pożądna gra ;)

#5 Użytkownik jest niedostępny   NISKI Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 11:28

Wilekie dzieki jakos na ta strone nie tarafilem .
A nie jedna k bylem jest ok ale ja szukalem jakis totalnytch conwersi nowe bronie itp ...

Ten post był edytowany przez NISKI dnia: 19 Grudzień 2006 - 11:32

#6 Użytkownik jest niedostępny   anem Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 16:04

niestety wolfheart ma to do siebie, że pełno go wszędzie z jego nie naganną mądrością i wiedzą na wszystko i wszędzie, wystarczy spojrzeć na listę postów. Typowy krytyk, dla którego wszystko jest do dup* a on jest tym czasem jak najbardziej Elo ze swoim super polskim serialem "oficerowie" . Pozdrawiam

wracając do tematu to proponuje zacząć się bawić programem do robienia map będziesz miał większą przyjemność ze swojej pracy.

#7 Użytkownik jest niedostępny   ##QBA## Ikona

• _/ _/ _/ _/_/ _/
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 18:00

Zobacz postanem, o 19 grudnia 2006, 16:04, napisał(a):

niestety wolfheart ma to do siebie, że pełno go wszędzie z jego nie naganną mądrością i wiedzą na wszystko i wszędzie, wystarczy spojrzeć na listę postów. Typowy krytyk, dla którego wszystko jest do dup* a on jest tym czasem jak najbardziej Elo ze swoim super polskim serialem "oficerowie" . Pozdrawiam

wracając do tematu to proponuje zacząć się bawić programem do robienia map będziesz miał większą przyjemność ze swojej pracy.

zgadzam sie z tobą
to mu pojechałes :D

#8 Użytkownik jest niedostępny   cZaJn!k Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 18:43

Jeśli chodzi o te dwie wypowiedzi wyżej, to niestety panowie mają racje, sam to zauważyłem, ale nie chciało mi się rozwijać tematu. Najlepiej olewać...
hehe nikt i tak nie przebije Solid Snake`a (pamiętacie go jeszcze??)

Co do Far Cry`ja, oczywiście nie zgodzę się z autorem drugiego posta. Giera naprawdę super ;), o modach na razie nie myślę, bo całego trzeba przejść, a nie mam tyle czasu co NIEKTÓRE osobniki na tym forum co chwalą się, że całego przeszły - sory, studia...pozatym nie ja jestem dla komputera, tylko komputer dla mnie (to odnośnie tych co siedzą cały czas, żeby tylko z buta przejść nowo zakupioną grę)

#9 Użytkownik jest niedostępny   WolfHeart Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 18:46

Wszystko kwestia gustu. Skoro mi się wszystko niepodoba moge zrobić 2 rzeczy: powiedzieć o tym albo się zamknąć. Zamykanie się jest niezgodne z definicją forum. W życiu codziennym nikogo prócz siebie nie zamęczam narzekaniem o jak wszystko jest do..
I jeszcze 2 drobiazgi: 1. Ciekaw jestem ile tych 'Oficerów' widziałeś ze smiesz się wypowiadać? Bo ja widziałem wystaczająco duzo Far Cry (połowa gry conajmniej). 2. Cieszę się iż tak trudno znaleźć na mnie sensowny argument, ze trzeba grzebać w odmętach tematów z przed hoho ile czasu. No to chyba wszystko.

Ten post był edytowany przez WolfHeart dnia: 19 Grudzień 2006 - 18:47

#10 Użytkownik jest niedostępny   cZaJn!k Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 18:50

Ej no, nie żebym się czepiał, ale w drugim poście piszesz, że przeszedłeś całego, a teraz "połowa gry conajmniej".
No to jak jest w końcu :D

#11 Użytkownik jest niedostępny   WolfHeart Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 18:52

Napisałem ze przeszedłem całego 'Uninstalla' ;)

#12 Użytkownik jest niedostępny   Anthael Ikona

• Heartbraker
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 18:54

Zobacz postWolfHeart, o 19 grudnia 2006, 18:52, napisał(a):

Napisałem ze przeszedłem całego 'Uninstalla' ;)

Dżezi i Trendi jesteś :cool:
Ja tam nigdy nie widziałem żadnego moda do FC, no oprócz jakiegoś ruskiego dodatku :E

#13 Użytkownik jest niedostępny   WolfHeart Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 18:56

Gra jak gra ale możliwości ma sam 'system' mozna złapać za edytor i zrobić cos samemu (aczkolwiek jak juz robic moda to na Source bo wiecej można/szybciej i łatwiej ;))

#14 Użytkownik jest niedostępny   junior Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 19:48

Zobacz postWolfHeart, o 18 grudnia 2006, 13:04, napisał(a):

Najlepszy mod jest w katalogu z grą i nazywa się Uninstall tylko trzeba go uruchomić. Przeszedłem całego :> W zasadzie to jedyny godny uwagi element gry.

Nie no zawsze jak czytam twoje posty to czuję że mi się życ odechciewa...

Zobacz postanem, o 19 grudnia 2006, 16:04, napisał(a):

No zgadzam się z pierwszą częścią, bo nie wiem o co chodzi z tymi oficerami ;)

Zobacz postWolfHeart, o 19 grudnia 2006, 18:46, napisał(a):

Wszystko kwestia gustu. Skoro mi się wszystko niepodoba moge zrobić 2 rzeczy: powiedzieć o tym albo się zamknąć. Zamykanie się jest niezgodne z definicją forum. W życiu codziennym nikogo prócz siebie nie zamęczam narzekaniem o jak wszystko jest do..
I jeszcze 2 drobiazgi: 1. Ciekaw jestem ile tych 'Oficerów' widziałeś ze smiesz się wypowiadać? Bo ja widziałem wystaczająco duzo Far Cry (połowa gry conajmniej). 2. Cieszę się iż tak trudno znaleźć na mnie sensowny argument, ze trzeba grzebać w odmętach tematów z przed hoho ile czasu. No to chyba wszystko.

Wolf ja myslę po prostu że dział gry niezbyt się dla Ciebie nadaje bo wszystkie nowe gry (oprócz Red Orchestra o ile się nie mylę :hmm: ) zawsze zjeżdżasz od góry do dołu... ;) Jeżeli napiszesz kilka nowszychy tytułów które nie są "do dupy, przereklamowane, źle zoptymalizowane itp." to je wypisz (już prosiłem o to chyba ze 3 razy i jeszcze się nie doczekałem :E ) to odwołam swoje słowa że dział gry nie jest dla Ciebie :D

Ten post był edytowany przez juni_or dnia: 19 Grudzień 2006 - 19:48

#15 Gość_fuqs_*

• Grupa: Goście

Napisany 19 Grudzień 2006 - 19:54

Zobacz postWolfHeart, o 18 grudnia 2006, 13:04, napisał(a):

to dziwny jestes... pewnie pogrywasz w sapera i pasjanse

far cry - najlepsza gra 2004 roku, do dzis czaruje grafiką i grywalnością, ocena na gamespot to 95% - mowi sama za siebie (w cda 10/10)

#16 Użytkownik jest niedostępny   NISKI Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 20:10

To jak z tym modami bedzie hyhy narzie widze fajne produkce ale w fazie przygotowan od 2 lat po zatym cieniutko . :hmm:
Mnie tam grafika do dzis zadziwia w Far cry i half life 2 tez. Mam zamiar se zakupic na świeta .

Ten post był edytowany przez NISKI dnia: 19 Grudzień 2006 - 20:11

#17 Użytkownik jest niedostępny   WolfHeart Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 20:18

@Junior: Tak, to chyba nie dział dla mnie. Chyba ze by zrobić 2 działy gry: Gry i Gry Bum Srum Tratatat Ojaciealegrafa!
@fugs: Niech zgadnę: gardzisz saperem ze względu na grafikę? Kolejne dziecko które z Sapera się smieje a przy FC moczy spodenki...

A grajcie sobie w FC o rany..

Ten post był edytowany przez WolfHeart dnia: 19 Grudzień 2006 - 20:20

#18 Gość_fuqs_*

• Grupa: Goście

Napisany 19 Grudzień 2006 - 20:23

Zobacz postWolfHeart, o 19 grudnia 2006, 20:18, napisał(a):

@fuqs: Niech zgadnę: gardzisz saperem ze względu na grafikę? Kolejne dziecko które z Sapera się smieje a przy FC moczy spodenki...

po pierwsze jaką ma grywalnosc taki saper przy FC (szczegolnie MP)??
po drugie rzeczywiscie far cry ma znakomitą oprawe audiowizualną ale i tak w moim rankingu gier wyzej jest HoMM3.
po trzecie nie bluźnij bo far cry to przełom w fppsach i KLASYKA przez duże K

#19 Użytkownik jest niedostępny   korzychxp Ikona

• Mózg chłodzony azotem :o
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 20:26

OMG, wszyscy wiemy jaki jest twój stosunek do Far Cry'a WolfHeart... normalna gra, to że ludzie sie podniecają jakąś grą a Ty nie to nie znaczy że jest tak jak ty to określasz - kaszanka dla dzieci neo. Rozumiem jakby podniecali się brzydką, niegrywalną, słabą grą... ale FC akurat należy do najlepszych FPP, może się starzeje no ale... Unreal Tournament 1999 dla mnie będzie królem zawsze!

Myślisz że FC to tylko grafa, grafa, grafa... niczym nigdy się nie podniecałeś? Żadnym G3, Oblivionem czy inną grą? Żadna ci się nie podobała? No sorry, dla ciebie istnieją chyba tylko brzydkie gry a zarazem (dla ciebie) grywalne.

Ten post był edytowany przez korzychxp dnia: 19 Grudzień 2006 - 20:27

#20 Użytkownik jest niedostępny   WolfHeart Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2006 - 20:33

Podniecałem się grami jak miałem 15 lat (albo nawet jeszcze mniej). ;) A tak miedzy nami, g3 to syf, Oblivion to obraza dla fanów gier RPG (oj polecą butle). Teraz bezmyslne crapy bez poloty wychodzą taśmowo, niestety. Wyrażam tylko to co mysle, jak sie komus niepodoba to na pw bluzgi proszę albo podjechać pod dom i obić buźkę ;) Dalibyście juz mi spokój :heu: (wiem wiem sam zaczałem ale ktos musi skończyć prawda?).

Ten post był edytowany przez WolfHeart dnia: 19 Grudzień 2006 - 20:37

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2