Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

NISKI

Mody do Far cry

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie poszukuje modów do far cry ale gdzie nie wedjde to strona zamknieta alebo link nie dzalaja. Wiec sklaniam sie do was moze wy cos zaradzicie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy mod jest w katalogu z grą i nazywa się Uninstall tylko trzeba go uruchomić. Przeszedłem całego :> W zasadzie to jedyny godny uwagi element gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To twoje zdanie dlamnie Far Cry jest gra bardzo dobra i szukam modów zeby urozmaicic sobie te gre.

Co jest nikt nic nie wie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilekie dzieki jakos na ta strone nie tarafilem .

A nie jedna k bylem jest ok ale ja szukalem jakis totalnytch conwersi nowe bronie itp ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety wolfheart ma to do siebie, że pełno go wszędzie z jego nie naganną mądrością i wiedzą na wszystko i wszędzie, wystarczy spojrzeć na listę postów. Typowy krytyk, dla którego wszystko jest do dup* a on jest tym czasem jak najbardziej Elo ze swoim super polskim serialem "oficerowie" . Pozdrawiam

 

wracając do tematu to proponuje zacząć się bawić programem do robienia map będziesz miał większą przyjemność ze swojej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety wolfheart ma to do siebie, że pełno go wszędzie z jego nie naganną mądrością i wiedzą na wszystko i wszędzie, wystarczy spojrzeć na listę postów. Typowy krytyk, dla którego wszystko jest do dup* a on jest tym czasem jak najbardziej Elo ze swoim super polskim serialem "oficerowie" . Pozdrawiam

 

wracając do tematu to proponuje zacząć się bawić programem do robienia map będziesz miał większą przyjemność ze swojej pracy.

 

zgadzam sie z tobą

to mu pojechałes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te dwie wypowiedzi wyżej, to niestety panowie mają racje, sam to zauważyłem, ale nie chciało mi się rozwijać tematu. Najlepiej olewać...

hehe nikt i tak nie przebije Solid Snake`a (pamiętacie go jeszcze??)

 

Co do Far Cry`ja, oczywiście nie zgodzę się z autorem drugiego posta. Giera naprawdę super ;), o modach na razie nie myślę, bo całego trzeba przejść, a nie mam tyle czasu co NIEKTÓRE osobniki na tym forum co chwalą się, że całego przeszły - sory, studia...pozatym nie ja jestem dla komputera, tylko komputer dla mnie (to odnośnie tych co siedzą cały czas, żeby tylko z buta przejść nowo zakupioną grę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia gustu. Skoro mi się wszystko niepodoba moge zrobić 2 rzeczy: powiedzieć o tym albo się zamknąć. Zamykanie się jest niezgodne z definicją forum. W życiu codziennym nikogo prócz siebie nie zamęczam narzekaniem o jak wszystko jest do..

I jeszcze 2 drobiazgi: 1. Ciekaw jestem ile tych 'Oficerów' widziałeś ze smiesz się wypowiadać? Bo ja widziałem wystaczająco duzo Far Cry (połowa gry conajmniej). 2. Cieszę się iż tak trudno znaleźć na mnie sensowny argument, ze trzeba grzebać w odmętach tematów z przed hoho ile czasu. No to chyba wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no, nie żebym się czepiał, ale w drugim poście piszesz, że przeszedłeś całego, a teraz "połowa gry conajmniej".

No to jak jest w końcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ze przeszedłem całego 'Uninstalla' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisałem ze przeszedłem całego 'Uninstalla' ;)

Dżezi i Trendi jesteś :cool:

Ja tam nigdy nie widziałem żadnego moda do FC, no oprócz jakiegoś ruskiego dodatku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jak gra ale możliwości ma sam 'system' mozna złapać za edytor i zrobić cos samemu (aczkolwiek jak juz robic moda to na Source bo wiecej można/szybciej i łatwiej ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy mod jest w katalogu z grą i nazywa się Uninstall tylko trzeba go uruchomić. Przeszedłem całego :> W zasadzie to jedyny godny uwagi element gry.

 

Nie no zawsze jak czytam twoje posty to czuję że mi się życ odechciewa...

 

niestety wolfheart ma to do siebie, że pełno go wszędzie z jego nie naganną mądrością i wiedzą na wszystko i wszędzie, wystarczy spojrzeć na listę postów. Typowy krytyk, dla którego wszystko jest do dup* a on jest tym czasem jak najbardziej Elo ze swoim super polskim serialem "oficerowie" . Pozdrawiam

 

wracając do tematu to proponuje zacząć się bawić programem do robienia map będziesz miał większą przyjemność ze swojej pracy.

 

No zgadzam się z pierwszą częścią, bo nie wiem o co chodzi z tymi oficerami ;)

 

Wszystko kwestia gustu. Skoro mi się wszystko niepodoba moge zrobić 2 rzeczy: powiedzieć o tym albo się zamknąć. Zamykanie się jest niezgodne z definicją forum. W życiu codziennym nikogo prócz siebie nie zamęczam narzekaniem o jak wszystko jest do..

I jeszcze 2 drobiazgi: 1. Ciekaw jestem ile tych 'Oficerów' widziałeś ze smiesz się wypowiadać? Bo ja widziałem wystaczająco duzo Far Cry (połowa gry conajmniej). 2. Cieszę się iż tak trudno znaleźć na mnie sensowny argument, ze trzeba grzebać w odmętach tematów z przed hoho ile czasu. No to chyba wszystko.

 

Wolf ja myslę po prostu że dział gry niezbyt się dla Ciebie nadaje bo wszystkie nowe gry (oprócz Red Orchestra o ile się nie mylę :hmm: ) zawsze zjeżdżasz od góry do dołu... ;) Jeżeli napiszesz kilka nowszychy tytułów które nie są "do dupy, przereklamowane, źle zoptymalizowane itp." to je wypisz (już prosiłem o to chyba ze 3 razy i jeszcze się nie doczekałem :E ) to odwołam swoje słowa że dział gry nie jest dla Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fuqs
Najlepszy mod jest w katalogu z grą i nazywa się Uninstall tylko trzeba go uruchomić. Przeszedłem całego :> W zasadzie to jedyny godny uwagi element gry.

to dziwny jestes... pewnie pogrywasz w sapera i pasjanse

 

far cry - najlepsza gra 2004 roku, do dzis czaruje grafiką i grywalnością, ocena na gamespot to 95% - mowi sama za siebie (w cda 10/10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym modami bedzie hyhy narzie widze fajne produkce ale w fazie przygotowan od 2 lat po zatym cieniutko . :hmm:

Mnie tam grafika do dzis zadziwia w Far cry i half life 2 tez. Mam zamiar se zakupic na świeta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Junior: Tak, to chyba nie dział dla mnie. Chyba ze by zrobić 2 działy gry: Gry i Gry Bum Srum Tratatat Ojaciealegrafa!

@fugs: Niech zgadnę: gardzisz saperem ze względu na grafikę? Kolejne dziecko które z Sapera się smieje a przy FC moczy spodenki...

 

A grajcie sobie w FC o rany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fuqs
@fuqs: Niech zgadnę: gardzisz saperem ze względu na grafikę? Kolejne dziecko które z Sapera się smieje a przy FC moczy spodenki...

 

po pierwsze jaką ma grywalnosc taki saper przy FC (szczegolnie MP)??

po drugie rzeczywiscie far cry ma znakomitą oprawe audiowizualną ale i tak w moim rankingu gier wyzej jest HoMM3.

po trzecie nie bluźnij bo far cry to przełom w fppsach i KLASYKA przez duże K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG, wszyscy wiemy jaki jest twój stosunek do Far Cry'a WolfHeart... normalna gra, to że ludzie sie podniecają jakąś grą a Ty nie to nie znaczy że jest tak jak ty to określasz - kaszanka dla dzieci neo. Rozumiem jakby podniecali się brzydką, niegrywalną, słabą grą... ale FC akurat należy do najlepszych FPP, może się starzeje no ale... Unreal Tournament 1999 dla mnie będzie królem zawsze!

 

Myślisz że FC to tylko grafa, grafa, grafa... niczym nigdy się nie podniecałeś? Żadnym G3, Oblivionem czy inną grą? Żadna ci się nie podobała? No sorry, dla ciebie istnieją chyba tylko brzydkie gry a zarazem (dla ciebie) grywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniecałem się grami jak miałem 15 lat (albo nawet jeszcze mniej). ;) A tak miedzy nami, g3 to syf, Oblivion to obraza dla fanów gier RPG (oj polecą butle). Teraz bezmyslne crapy bez poloty wychodzą taśmowo, niestety. Wyrażam tylko to co mysle, jak sie komus niepodoba to na pw bluzgi proszę albo podjechać pod dom i obić buźkę ;) Dalibyście juz mi spokój :heu: (wiem wiem sam zaczałem ale ktos musi skończyć prawda?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fuqs
g3 to syf

z tym się w pełni zgadzam (przynajmniej dopoki patcha porzadnego nie wydadzą

 

Oblivion to obraza dla fanów gier RPG

ale tu sie chłopie zastanow co piszesz?? OBECNIE nie ma bardziej rozbudowanej, bardziej grywalnej, lepiej udzwiekowionej i ładniejszej gry RPG niz OBLIVION

przeszedlem całego i dostarczył mi tyle rozrywki co zadna inna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, chetnie bym popolemizował, ale swoje zdanie wytoczyłem i uzasadniłem i jest to w odmętach tematu do tego przeznaczonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Messiah i Oblivion rullez, jedynie to mi sie podoba a no i czasem FIFA, reszta gier = out, nudzą mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dark Messiah i Oblivion rullez, jedynie to mi sie podoba a no i czasem FIFA, reszta gier = out, nudzą mnie.

No super, ale jak to ma się do tematu? :hmm::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy sie przekszykujecie temat leży i kwiczy . Co jest zwami ludze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...