Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

craven

Guild Wars a konto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam 2 komputery podłączone pod router i chce kupić GW i tutaj zachodzi pyt. czy będę mógł grac na obu równocześnie ? Chodzi Mi o jedną kopie (i cdkey) do GW... ?

 

A drugie pyt, czy jeśli kupie dodatek i podstawkę, zainstaluje ten komplet na tych dwóch komputerach, czy to wtedy umożliwi Mi granie równocześnie, chodzi Mi oczywiście w tej samej krainie, by ze sobą współpracować.

 

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak sie nie da (na 90%). Musisz miec 2 kopie gry i inny cdkey. Przynajmniej tak mi sie wydaje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz mieć 2 kopie :) .Jak kupisz i połączysz to tak samo :). No chyba ,że będziesz miał osobno factions i prophecies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)jeśli kupie dodatek i podstawkę(...)
W GW nie ma czegoś takiego jak dodatek/podstawka - są częsci - kazdą mozesz zainstalować oddzielnie i jako pierwszą na kompie bez posiadania innych - albo mozesz je połączyć (i tak zalecam!)

 

No chyba ,że będziesz miał osobno factions i prophecies.
.. co jest bardzo głupim rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie chyba nie rozumie, chce być dwie osoby mogły grac równocześnie, na tej samej krainie, jako team - jak najmniejszym kosztem (kasa) a nie kupowanie kilkunastu części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Cię rozumiemy - to Ty nie rozumiesz naszych odpowiedzi ;)

 

Każda osoba grająca "wspólnie" musi miec osobny egzemplarz/konto/klucz do gry.

 

Mozna grać na tym samym kluczu ale to oznacza to samo konto a więc grać może jednoczesnie wówczas tylko jedna osoba :) - wtedy dzielicie się ilością postaci na koncie między sobą.

 

Najmniejszy koszt? Kupować częsci nie każdą z osobna a w pakietach - widziałem nie tak dawno np. Prophecies+Factions razem w Media Markcie po niższej cenie niż gdybyś kupował te części osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to leże... no i po co mi dwie kopie GW w domu :-) ahh, ale ok będe 2x więcej w plecy - ale cóż gra w ciąga... przynajmniej Mnie zauroczyła kompletnie, poczułem smak dobrych starych cRPG'ów

 

Btw coś te polskie dystrykty słabo dostępne, tzn ile ich jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...