Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

##QBA##

Gry na kierownice

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram w grida na momo racingi musze powiedzieć że wyjątkowo dobrze sie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak , gra wybitnie na kierownice. :heu:

 

W TDU całkiem fajnie jeździ się na kierze :P Tryb hardcore, 300* obrotu kiery :) Można się dobrze pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rFactor, Race 07 z modem GTR Evolution, niedługo Race Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że trochę czasu minęło odkąd był jakiś ruch w temacie ale zaryzykuję. Czy gra Toca Race Driver 3 jest dobrą grą an kierownicę?

Posiadam Kierownice Tracer TRK-V12 i mam wrażenie, że w żadną grę nie da się na niej grać z powodzeniem, tak aby zapanować nad pojazdem. Albo to wymaga wielkiego doświadczenia albo ta kierownica ma jakąś wadę. próbowałem grać właśnie w Toce 3 na różnych ustawieniach i samochód za mocno skręca i później nie da się już go wyprowadzić. Próbowałem też wielu NFSów i również zapanowanie nad pojazdem jest niemożliwe wiem, że NFS to nienajlepszy wybór pod kierownicę, ale kiedyś jeszcze to było bardzo dawno grałem w NFS Porsche na jakiejś najtańszej kierownicy i dało się jeździć natomiast teraz nie ma szans.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsche to inny NFS względem nowszych, a w te nowsze nie ma sensu granie na kierownicy.

 

W Tocę 3 grałem na kierownicy - Driving Force Pro i nie miałem problemów, jednak to nie jest kierownica marki kierownica za 50-100 zł ;)

 

Ta gra pozwala swobodnie ustawić martwą strefę, pokombinuj z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to możliwe, że ta kierownica ma jakąś wadę, czy po prostu zły dobór gry + brak doświadczenia + nieumiejętność konfiguracji?

W toce próbowałem ustawiać martwą strefę i dalej mi nie wychodziło :) Może macie jakiś poradnik odnośnie konfiguracji kierownicy? A może spróbować coś innego niż Toca. Zapomniałem dodać, że nie instalowałem żadnych sterowników do kierownicy, ale to to chyba nie jest konieczne?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować. TOCA domyślnie wykrywa lepsze kierownice, jak Logitechy, ale może ma problem z "no-name". Spróbować nie zaszkodzi. Martwą strefę ustawiasz, gdy masz luzy na kierownicy. Lata temu grałem w Tocę 1 na Apollo i nie miałem problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować. TOCA domyślnie wykrywa lepsze kierownice, jak Logitechy, ale może ma problem z "no-name". Spróbować nie zaszkodzi. Martwą strefę ustawiasz, gdy masz luzy na kierownicy. Lata temu grałem w Tocę 1 na Apollo i nie miałem problemów.

 

Zgubiłem płytkę ze sterownikami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ToCA 3 RD już się nadaje pod kierownicę (we wcześniejsze części lepiej "pykać" na klawce), ale może problemem nie jest ustawienie kierownicy, tylko samochodu? Domyślne ustawienia są dla samobójców. :> Brakuje paru możliwości w ustawieniach (np. osobne tłumienie dobicia/odbicia), ale da się zauważalnie zmienić charakterystykę prowadzenia (dla niektórych samochodów nawet możliwe jest kręcenie niezłych czasów na klawiaturze - oczywiście trzeba inaczej ustawić, niż na kierownicę). Różne auta wymagają różnych ustawień - nie da się zrobić uniwersalnego setup-u, choć dla większości będą dość do siebie podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z kierownicą wszystko dobrze.. Może podacie mi jakiś sprawdzony konfig pod dany samochód?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam 3D Instructor 2.0, bdb symulator, tylko zjebana optymalizacja. Na moim PC tnie się na najwyższych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam 3D Instructor 2.0, bdb symulator, tylko zjebana optymalizacja. Na moim PC tnie się na najwyższych :P

 

Niestety mi nie udało się ustawić kierwonicy pod ten symulator. Zna ktoś podobne gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam że kiedyś próbowałem grać na kierownicy w Mafie :) i w miare przujemnie się grało jadąc (realna jazda + drgania na każdą najechaną szyne itp)

Jeszcze Really Trophy czy jakos tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...