Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bakers

Program do sprawdzania temperatury Grafiki!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mogli byście mi doradzić jakim programem mam sprawdzić temperature swojej grafiki mam radka i nie wiem jak on sie grzeje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ati tool i tam w zakładce overclockingu będziesz mieć temperatury podane z tego co pamiętam bo dawno radka nie miałem w kompie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie masz czujnika? Stare radki pewnie nie mają jak większość starych kart graf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd zezme miernik!!! :) I nawet nie wiem jak sie mierzy tym całym miernikie!!! Wszedłem na najlepsze forum komputerowe wiec oczekuja aby mi ktoś jakoś pomógł!!! Mam ten sam problem co kolego Zjara mam Radeona X800 RX MAX (GTO) i gdy gram w gry to po pewnym czasie mi stanie i chust musze go zrestarowac bo nic sie nie da zrobić albo jest tak ze jak gram to pokazuje sie czarny ekran i monitor sie wyłancza a na monitorze no signal nie wiem czego to jest wina!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem ten program everest i moze powiesz mi jak w nim sprawdzić temperature grafy!!! :(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągłem ten program everest i moze powiesz mi jak w nim sprawdzić temperature grafy!!! :(:(:(:(

 

 

W kategori CZUJNIK masz wszystko podane...

Temperatura grafiki to GPU DIODE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

speedfan

everest corporate edition

lub ati tool

 

jesli nie ma podanych temp, oznacza to że nie macie czujników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe skąd zezme miernik!!! smilies/smile.gif I nawet nie wiem jak sie mierzy tym całym miernikie!!! Wszedłem na najlepsze forum komputerowe wiec oczekuja aby mi ktoś jakoś pomógł!!! Mam ten sam problem co kolego Zjara mam Radeona X800 RX MAX (GTO) i gdy gram w gry to po pewnym czasie mi stanie i chust musze go zrestarowac bo nic sie nie da zrobić albo jest tak ze jak gram to pokazuje sie czarny ekran i monitor sie wyłancza a na monitorze no signal nie wiem czego to jest wina!!!

 

Schowaj emocje do kieszeni i nie denerwuj się tak.

 

Wszedłeś na to forum więc doradzam Ci zgodnie z prawdą - żaden program do pomiaru temperatury nie jest wiarygodny. Czujniki instalowane na podzespołach to diody, czyli mocno niedokładne urządzenia pomiarowe, do tego bardzo często umieszczane w jakiejś odległości od podzespołu, który teoretycznie ma monitorować, oraz pod samym wentylatorem - to wszystko wpływa na jakość pomiaru.

 

Miernik? Idziesz na bazar i kupujesz za 10 zł albo w sklepie z artykułami elektrotechnicznymi i za podobne pieniądze kupisz miernik. Możesz popytać kolegów - któryś może mieć. Potem ustawiasz pomiar temperatury, bierzesz próbnik i dotykasz nim części, której temperaturę chcesz zmierzyć. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W speedfan sa podane:

Temp1

Temp2

Temp3

I twarde dyski.

 

Moglby ktos napisac jaka temperatura od jakiego sprzetu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura w ok.30 to temp płyty.

45-55 to procek.

Trzeciej nie pamiętam ,a teraz używam Motherboard Monitor5 (jak dla mnie lepszy niż SpeedFan).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe skąd zezme miernik!!! :) I nawet nie wiem jak sie mierzy tym całym miernikie!!! Wszedłem na najlepsze forum komputerowe wiec oczekuja aby mi ktoś jakoś pomógł!!! Mam ten sam problem co kolego Zjara mam Radeona X800 RX MAX (GTO) i gdy gram w gry to po pewnym czasie mi stanie i chust musze go zrestarowac bo nic sie nie da zrobić albo jest tak ze jak gram to pokazuje sie czarny ekran i monitor sie wyłancza a na monitorze no signal nie wiem czego to jest wina!!! :)

 

Jeśli nie ma czujnika na karcie i nie posiadasz miernika a bardzo się boisz że może się spalić to poprostu dotknij radiatora na karcie i jeśli bedzie mocno pażył to może oznaczać że temp jest za wysoka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...