Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kieubas

ps2

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra zainspirował mnie temat o ixie , ale zeby nie zasmieciac tamtego wątku postanowiłem otoworzyc nowy , mam pytanie ,czy w przeddzień ps3 i w momencie kiedy rządzi xbox360 opłaca sie kupowac jeszcze ps2?? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lecisz na grafe, to na ps2 jest masaaa tytulow. Tyle gier jeszcze dlugo nie bedzie na next genach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbieraj na x360. Ps2 ssie ;)

Tak, bo dla was next-geno maniaków (w sumie sam mam nowe Xboxa :E) liczy się tylko grafika. Mam dwie konsole położone koło TV obok siebie. Najnowszą konsolę Microsoftu i PS2. Gram najczęściej na Xboxie360 ale do PS2 mam wielki sentyment, grafika już nie ta, ale tytuły na ów konsolę są naprawdę pełne magii i grywalności. Kupuj PS2 jeśli chcesz pograć w piękne gierki, nie podzględem graficznym lecz grywalnościowym i oczywiście jeśli chcesz grać na singlu, gdyż gra na mojej PS2 na necie mnie nie pociągnęła jakoś specjalnie. Jeśli jednak szukasz dobej zabawy multiplayer i wręcz świetnej, next-genowej grafiki - kupuj Xboxa360 oferującego świetny system Live :thumbup:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się nie ma kasy na next gena to PS2 nie jest zły... wychodzą nowe gry... jeśli na serio nie masz kasy to możesz brać PS2... ale i tak lepiej zbierać na X360 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra zainspirował mnie temat o ixie , ale zeby nie zasmieciac tamtego wątku postanowiłem otoworzyc nowy , mam pytanie ,czy w przeddzień ps3 i w momencie kiedy rządzi xbox360 opłaca sie kupowac jeszcze ps2?? pozdro

pewnie. Jest bardzo tania i ma ogromną bubliotekę świetnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za lamerskie pytanie ,ale czy róznica miedzy xboxem 360 a ps 2 jest naprawde taka ogromna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sory za lamerskie pytanie ,ale czy róznica miedzy xboxem 360 a ps 2 jest naprawde taka ogromna?

Tą relację ja bym nazwał przepaścią (graficzną) z betonowym mostem ( grywalności i tytułów ( w tym naprawde hitowych i trudnych do przebicia )

 

Jeszcze długo PS2 będzie na topie, również przez wzgląd że szybko tanieje a nowe tytuły wciąż wychodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze długo PS2 będzie na topie, również przez wzgląd że szybko tanieje a nowe tytuły wciąż wychodzą

Szybko tanieje? Praktycznie od 2 lat kosztuje tyle samo, cały czas ok. 500 zł, co wg. mnie jest wysoka cena za tak stara konsolę.

 

Sam zastanawialem sie nad kupnem PS2 jakis czas temu, ale stwierdzilem, ze nie ma sensu. Jakbym mial kupowac teraz albo w najbliższym czasie to wziąłbym bezapelacyjnie Xboxa 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sory za lamerskie pytanie ,ale czy róznica miedzy xboxem 360 a ps 2 jest naprawde taka ogromna?

Graficznie? Jeśli graficznie to naprawdę ogromna, ba, przeogromna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sory za lamerskie pytanie ,ale czy róznica miedzy xboxem 360 a ps 2 jest naprawde taka ogromna?

spora jest. W końcu dzieli je różnica ponad 5 lat. Ale np. God of War 2 wcale nie wygląda jak gra z PS2 - jest obłędna jak na tę konsolę. Ja chcę już :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde sam sie teraz zastanawiałem nad kupnem PS2 bo jest tyle fajnych gierek że aż ślinka cieknie :( Ale narazie brak kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede sie za bardzo rozpisywal bo przedmowcy juz wszystko napisali. Zbieraj kase i bierz Xboxa 360 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bede sie za bardzo rozpisywal bo przedmowcy juz wszystko napisali. Zbieraj kase i bierz Xboxa 360 :D

Wcale nie jest takie oczywiste, że ma brać X'a. Są głosy i także przemawiające na korzyść PS2 :) Zależy do czego konkretnie chce wykorzystać konsolę. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz moj glos pojdzie na PS2 :) Sam kupilem ta konsole kilka miesiecy temu i jestem b.zadowolony :thumbup: Kasy na upgrade kompa nie mam ( a przynajmniej nie tyle aby nadazyc za wszystkimi nowosciami i cieszyc sie przyzwoita plynnoscia w nowych grach), a na taki jednorazowy wydatek jakim byl ps2 kase akurat mialem (zeby nie bylo - kupilem przerobiona konsole ). Tytuly jakie wyszly na ps2 przez te wszystkie lata starcza mi na wieeele godzin swietnej zabawy. Do tej pary zagralem raptem w kilkanascie gier, tych bardziej znanych (ktorych tytuly znal nawet ktos taki jak ja - pecetowiec nie majacy wczesniej zadnej stycznosci z konsolami ;) ) i musze powiedziec ze jest to zalwdwie ulamek gier w ktore mam ochote jeszcze zagrac ;] Tak wiece jezeli nie stac cie na x'a threesixty, ps2 jest swietnym wyborem. Grafika wcale nie jest problemem; wiadomo nie ma co spodziewac sie wodotryskow ale i na pleju znajdziesz gry PIEKNE! AHA, jezeli zastanawiasz sie nad zakupem radze wpierw przetestowac pare gierek u kumpla/znajomoge zebys NIE WTOPIL przypadkiem. Coz gusta sa rozne, mnie gry "konsolowe" pasuja, za to mojemu koledze calkiem odwrotnie;] Przed zakupem warto sprawdzic jak bedzie w twoim przypadku.

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbieraj na x360. Ps2 ssie ;)

Jak śmiesz !!! wypluj te słowa bluzniercze ! ;)

Ospowiedz prosta: Zdecydowanie warto. Na kochaną czarnulkę wyszła MASA genialnych tytułów. Tytulów które bawią mnie po dziś dzień. Nie ma się co za bardzo podniecać Next-genami, ja osobiście poczekam jeszcze rok, może 2 lata aż zdecyduję się na zakup PS3 (już mi się nie chce tłumaczyc dlaczego to a nie X360...). Rynek się rozkręci, wyjdzie mnóstwo gorących tytułów i zabawa się dopiero zacznie. Póki co planuję wycisnąć z mojej PS2 ostatnie soki (w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście). Pomyślcie tylko o wspomnianym już God Of War 2, nie wspominając już o wielu tytułach które przeleciały mi koło nosa w przeszłości. Tak więc powiem ci jeszcze raz: WARTO !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbieraj na x360. Ps2 ssie ;)

pitolisz :P warto mieć tą i ta konsole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie.... PS2 to ile 450-500 zł? Za taką cenę można sobie czarnulkę. Na X'a wydać trzeba te 1500 zł (oczywiście wersja Premium) i za 2000 zł mamy dwie konsole :P Na upartego, jakby ktoś zbierał na PS3, to za te 2500 zł może kupić X360 i Wii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken ,Okami , MGS, GT ,Final Fantasy , Devil May Cry , Resident Evil 4....tak, zdecydowanie warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w przeddzień ps3 i w momencie kiedy rządzi xbox360 opłaca sie kupowac jeszcze ps2?? pozdro

Na PS2 jest mnostwo hitow w naprawde przystepnych cenach. No chyba ze zamierzasz jechac na backupach ;)

 

Sam przymierzam sie do zakupu ktoregos z next-genow (konwersja VF5 na XO zdecydowanie zwieksza jego atrakcyjnosc w moich oczach) ale najpierw porzadne lcd z pelnym hd 23" - 28" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybko tanieje? Praktycznie od 2 lat kosztuje tyle samo, cały czas ok. 500 zł, co wg. mnie jest wysoka cena za tak stara konsolę.

 

No więc ....nie .....sam swoją czarnulkę ok 3 lata temu kupiłem za 750zł (już przerobioną) co było wielką okazją i rarytasem , była to używana "stara" wersja PS2 czyli 2x większa i brzydsza , teraz PS2 można kupić na allegro już za 500 zł jak wspomniałeś, już przerobioną "nową" wersje mini , tytułów jest naprawde mnustwo , nie licząc znakomitych wersji importowanych z krzaczkami jak np "Berserk" , moim zdaniem Xboxa 360 nie opłaca się kupować "jeszcze" teraz, i proponuje poczekać chociaż te pół roku kiedy to wejdzie w pełni PS3 i producenci będą prześcigali się w promocjach i dodatkach , .....narazie PS2 to najlepsze wyjscie

To moja opinia , jako kilkuletniego wyjadacza konsolowego

 

BTW , swoją starą czarnulkę sprzedałem na allegro ( z dodatkiem 50 gier(ok. roku gry) + dodatkowy pad ) za 600zł ;) .....bierz PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW , swoją starą czarnulkę sprzedałem na allegro ( z dodatkiem 50 gier(ok. roku gry) + dodatkowy pad ) za 600zł ;) .....bierz PS2

 

A kiedy sprzedawałes? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • z GPU może być jeszcze PowerColor RX 7900 XT Hellhound Spectral White (biale lub niebieskie ledy)
    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...