Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kieubas

ps2

Rekomendowane odpowiedzi

Ps2 jest switna konsola masa genialnych gier i do tego eye toy :] jesli fundusz ci nie pozwala na X360 no to myśle ze z ps2 nie będziesz się nudził .

Tak z innej beczki ; mnie wyglad starszej wersji ps2 wlasnie naj berdziej sie podoba

ps . Nie mamy dzialu o xboxie na forum nie ? (pierwszawersja )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem. Na poczatku kupilem PS2 i sprzedalem po 2 tygodniach teraz kupuje xbox`a nie x360 i bede zadowolony. Na "pierwszym" x-klocku grafa lepsza od PS2 i jest wiecej ciekawych tytulow. X360 planuje zakupic za jakies 3miesiace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox ma rzeczywiście lepszą grafe od PS2 ( i nawet część tytułów wyszła na obie konsole ) , ale PS2 ma jednak wiele swoich unikatów i exclusive'ów, pozatym jest tańsza......kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox tez ma swoje exclusivy Halo 2 ,DoA ,Conker ,forza, itd.

Każda platforma ma swoje plusy jak i minusy .

Mnie tylko boli to że xbox choc dawał sobie świetnie rade teraz został kompletnie olany .

Nowe tytuły w śladowych ilościach i do tego w większosci produkcje przeciętne .

Sony za to nadal dba o posiadaczy ps2 i to jest plus jeśli ktos sie decyduje na PS2.

A i Jeszcze jedno Xbox jest świetna maszynaka dla fanów emulacji .

ale to tak na marginesie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony za to nadal dba o posiadaczy ps2 i to jest plus jeśli ktos sie decyduje na PS2.

Dziwne, zeby drugi raz zrobili taki sam blad. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xbox tez ma swoje exclusivy Halo 2 ,DoA ,Conker ,forza, itd.

Każda platforma ma swoje plusy jak i minusy .

Mnie tylko boli to że xbox choc dawał sobie świetnie rade teraz został kompletnie olany .

Nowe tytuły w śladowych ilościach i do tego w większosci produkcje przeciętne .

Sony za to nadal dba o posiadaczy ps2 i to jest plus jeśli ktos sie decyduje na PS2.

A i Jeszcze jedno Xbox jest świetna maszynaka dla fanów emulacji .

ale to tak na marginesie .

 

 

Do zalet PS2 dodac trzeba dosc sporawa (w porownaniu z xbox`em) liczbe urzadzen. Jak kiedys kupie poraz kolesjny PS2 to odrazu zakupie zesataw padow bezprzewodowych z seri Star Wars :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tych barjerów jest troche maty do tanczenia ,liteguny, itp.

frajda tez jest nie ma co ja osobiscie muszekiedys kupic sobie guna i HOD3 i odbic sobie te wszystkie drobniaki z automatów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xbox tez ma swoje exclusivy Halo 2 ,DoA ,Conker ,forza, itd.

to nie exclusiv'y , Halo wyszło na PC, DoA 2 jest na PS2 od dawna, a Conker był pierwszy i jest nadal na N64 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie exclusiv'y , Halo wyszło na PC, DoA 2 jest na PS2 od dawna, a Conker był pierwszy i jest nadal na N64 :cool:

 

Halo wyszło na pc , ale nie Halo 2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za offtop ale mam pytanie,Czy na Kompa jest jakiś porządny Emulator PS2 :question: Mam parę gierek na PS2 i potrzebny mi emulator,Pościągałem jakieś z emula,ale niedziała alb o mam źle skonfigurowane cosik ;) Z góry Thx Za Odpowiedź(i?)...

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sory za offtop ale mam pytanie,Czy na Kompa jest jakiś porządny Emulator PS2 :question: Mam parę gierek na PS2 i potrzebny mi emulator,Pościągałem jakieś z emula,ale niedziała alb o mam źle skonfigurowane cosik ;) Z góry Thx Za Odpowiedź(i?)...

Pzdr

Sa emulatory ale raczej zadna gra u ciebie niepojdzie chyba ze zadawala cie 3-6 fps :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie exclusiv'y , Halo wyszło na PC, DoA 2 jest na PS2 od dawna, a Conker był pierwszy i jest nadal na N64 :cool:

Dla mnie jak na razie jedyne gry warte zachodu na X360 to:Gears of war,PGR 3,TD Unlimited.

PS2 też ma swoją perełkę: Shadow of the Colossus,kuzyn ma ps2 i musze powiedziec ze gra jest niesamowita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko tu nie chodzi o x360.

co do wyboru miedzy xboxem a ps2 to mysle ,ze grafika nie jest decydujacym czynnikiem i ps2 tu miazdzy xboxa iloscia swietnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko tu nie chodzi o x360.

co do wyboru miedzy xboxem a ps2 to mysle ,ze grafika nie jest decydujacym czynnikiem i ps2 tu miazdzy xboxa iloscia swietnych gier.

 

Grafika to nie tylko ostre tekstury i bump mapping , ale też system animacji i dynamika rozgrywki na ekranie co sprawia , że gra jest bardziej realniejsza i daje więcej frajdy niż dawne i sztywne produkcje ;) . Nie ma to jak nowy ping pong na xbox-a 360 . Zawaliście sie w to gra w empiku z kumplami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grafika to nie tylko ostre tekstury i bump mapping , ale też system animacji i dynamika rozgrywki na ekranie co sprawia , że gra jest bardziej realniejsza i daje więcej frajdy niż dawne i sztywne produkcje ;) . Nie ma to jak nowy ping pong na xbox-a 360 . Zawaliście sie w to gra w empiku z kumplami .

Wlasnie takim tytulem na PS2 jest Shadow of the Colossus,animacja,dynamizm gry czegos takiego jeszcze nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie niedawno kupiłem od kumpla ps2 i nie żałuję - za 280 zł myslę że każdy by się skusił - teraz kompa niestety trochę zaniedbałem :) mam nadzieję że się na mnie nie obrazi - Soul Calibur 3 rulez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konkretne tytuły przeznaczone na PS3 przyjdzie jeszcze dość długo poczekać. W tym momencie jak najbardziej opłaca się kupić PS2, ewentualnie X360. Na pierwszą konsolę gier jest bardzo dużo i można je względnie tanio nabyć, na drugą też znajdzie się kilka tytułów wartych uwagi. Ja wstrzymałbym się jeszcze z kupnem next-gena i zainwestował w PS2. Chyba, że już teraz chcesz zagrać w GoW, które powinno spokojnie wystarczyć Ci do premiery Halo 3, czy Mass Effect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sory za offtop ale mam pytanie,Czy na Kompa jest jakiś porządny Emulator PS2 :question: Mam parę gierek na PS2 i potrzebny mi emulator,Pościągałem jakieś z emula,ale niedziała alb o mam źle skonfigurowane cosik ;) Z góry Thx Za Odpowiedź(i?)...

Pzdr

Są a raczej jest - PCSX2. W wiele tytułów już można spokojnie grać (czytaj ciągle jest trochę błędów graficznych), ale trzeba mieć naprawdę mocny sprzęt. Bez procesora DWURDZENIOWEGO (najlepiej C2D) i gf8800gtx nie podchodź. Inaczej to jedynie może sobie potestować gry 2D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są a raczej jest - PCSX2. W wiele tytułów już można spokojnie grać (czytaj ciągle jest trochę błędów graficznych), ale trzeba mieć naprawdę mocny sprzęt. Bez procesora DWURDZENIOWEGO (najlepiej C2D) i gf8800gtx nie podchodź. Inaczej to jedynie może sobie potestować gry 2D.

O lol aż takie wymagania :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są a raczej jest - PCSX2. W wiele tytułów już można spokojnie grać (czytaj ciągle jest trochę błędów graficznych), ale trzeba mieć naprawdę mocny sprzęt. Bez procesora DWURDZENIOWEGO (najlepiej C2D) i gf8800gtx nie podchodź. Inaczej to jedynie może sobie potestować gry 2D.

 

bez przesady, karta wystarczy spokojnie jakieś 7600 (albo i mniej) ale potrzebny jest mocny procesor ( mile widziane własnie jakieś C2D 6300 i wiecej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko tu nie chodzi o x360.

co do wyboru miedzy xboxem a ps2 to mysle ,ze grafika nie jest decydujacym czynnikiem i ps2 tu miazdzy xboxa iloscia swietnych gier.

 

Tak :question: to moze podaj jaka ilosc swietnych gier ktore miazdza xbox`a a ja ci odpisze liste z xbox`a ktore miazdza PS2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak? to moze podaj jaka ilosc swietnych gier ktore miazdza xbox`a a ja ci odpisze liste z xbox`a ktore miazdza PS2

 

Prawda jest taka, że PS2 posiada zdecydowanie większą bibliotekę gier, stąd też jest na nią znacznie więcej świetnych tytułów. W praktyce znaczyć może to dużo, lub mało, bo przecież wszystko zależy od indywidualnych zainteresowań gracza. Na PS2 nie zagra się w serię Halo, na Xboxie nie uświadczymy FF, stąd najlepiej mieć obie konsole. Jednak podsumowując, bardziej opłaca się kupić na razie Playstation 2 - choćby z racji niskich cen gier i dużego wyboru - a jakiś czas później X360. W tym konkretnym wypadku kupowanie Xboxa jest bezcelowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak :question: to moze podaj jaka ilosc swietnych gier ktore miazdza xbox`a a ja ci odpisze liste z xbox`a ktore miazdza PS2 ;)

 

Final Fantasy X ,Shadow of the Colossus ,ICO,Gran Turismo,Jak and Daxter,Devil May Cry ,Tekken ,Metal Gear Solid , Okami, Bully, Guitar Hero, Dragon Quest ,Suikoden, God of War, Ratchet and Clank... :P

 

ale tak jak wyzej bylo napisane o wszystkim decyduja gusta komus zupelnie moga takie gry nie odpowiadac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..ja sam kupilem PS2 jakies 3 lata temu glownie dla GranTurismo 3 Aspec, teraz glownie gram w GT4 (ktora nigdy nie ukaze sie na Xboxa i PCtka) a gra jest naprawde swietna. Glownie PS2 uzywam do socerow (czyt. Wining Eleven 9) i Fight Night 2 (boks - glownie w sieci w to gram) oraz wszelkiej masci fightery na 2 osoby Tekkeny virtual fightery mortale itp.

Glownie juz teraz konsola jest wykozystywan podczas jakis malych imprezek gdy przychdza koledzy. Poprostu nagralem sie na niej juz troche i mi sie nudzi granie solo (pomijam GT4). Xbox jakos mnie nie jara i mysle ze nastepna konsola bedzie PS3 wtedy gdy stanieje do przyzwoitego poziomu.

Proponuje kupic starsza duza zmodowana PS2 i wlozyc HDD i wtedy nawet niemusisz sie obawiac o wrazliwosc lasera na backupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...