Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grauko

Konwersja .PDF na .PPT - możliwa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam mały problem z plikiem .PDF. Potrzebuję ok. 100 stron przekopiować do PowerPointa, ale przez zaznaczenie całego tekstu i Kopiuj -> Wklej nie idzie nic, a zmiana rozszerzenia też nie daje zamierzonych rezultatów. Czy istnieje jakiś sosób/program na wprowadzenie pliku do PowerPointa ?? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przepisać :E A tak na serio to nie wydaje mi się żeby dało radę (przynajmniej ja nie znam żadnego sposobu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest to możliwe bo wykładowca edytował swój tekst .PDF normalnie w PP, ale nie wiem jak to jest możliwe. Chyba, że coś się ustawia w Acrobacie ale nie mam o tym pojęcia. Z tego co udało mi się na razie ustalić to możliwa jest konwersja z .PDF na .DOC. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej, czy istnieje możliwość drukowania kilku pomniejszonych stron .PDF na jednej kartce A4 ?? :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jest to możliwe bo wykładowca edytował swój tekst .PDF normalnie w PP, ale nie wiem jak to jest możliwe. Chyba, że coś się ustawia w Acrobacie ale nie mam o tym pojęcia. Z tego co udało mi się na razie ustalić to możliwa jest konwersja z .PDF na .DOC. :E

no to jak umiesz zrobic z tego DOC tonie widze problemu- jak masz juz normalny dokument tekstowy to sobie robisz kopiuj/wklej i ustawisz czcionke itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie Fine Print. W samym Acrobacie nie ustawisz, ale ten program pozwoli na wydrukowanie z Acrobata kilka stron na jednej.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj też w ustawieniach drukarki, czasem wystarczy tam zaznaczyć by drukowane było kilka stron na jednej, nie w samym acrobacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programy do OCR potrafią czytać PDF. Np. FineReader dodawany za darmo do wielu skanerów. Ładnie robi dokumenty MS Office.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz nowsą wersję :)

 

Chyba tak :)

Opcja ta istnieje na pewno od wersji 6.0, ja zrzut robilem z bodajze 7.0.8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6.0 CE i nie mam takiej opcji :)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Mam mały problem z plikiem .PDF. Potrzebuję ok. 100 stron przekopiować do PowerPointa, ale przez zaznaczenie całego tekstu i Kopiuj -> Wklej nie idzie nic, a zmiana rozszerzenia też nie daje zamierzonych rezultatów. Czy istnieje jakiś sosób/program na wprowadzenie pliku do PowerPointa ?? :hmm:

 

Nie wiem, czy to jeszcze aktualne, ale opcje konwersji .pdf do .PP ma ABBYY FineReader 8.0 Professional Edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...