Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gweedo

Pendrive pqi - POMóżCIE!

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie wiem czy to dobry dział ale mam wielki jak dla mnie problem:/ mam pendriva pqi 1gb i ostatnio mi sie wysypał, tzn utraciłem wszystkie dane bo chyba partycja poszła czy cos w tym stylu ale sformatowałem i wszystko ok. i teraz mam jakies problemy bo jak podłączam go do kompa i czasami chce skopiowac dane to wyskakuje mi okno ze nie mozna skopiowac bo "dysk jest chroniony przed zapisam" czasami uda mi sie skopiowac jakis plik ale po chwili znów to wyskakuje. nic nie blokowałem bo nawet nie wim jak to zrobić a tez nie mam na obudowie żadnego suwaka do ochrony zapisu bo to jest metalowy pendrive i nic takiego nie ma.

 

POWIEDZCIE MI JAK USUNąć Z TAKIEGO PENDRIVA OCHRONE PRZED ZAPISEM??? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na stronie producenta czy nie ma jakiegoś softu .

Ja mam PDP XPorter 4GB i softu żadnego nie dostałem , ale na stronie był m.in. programik do zabezpieczania i odbezpieczania dostępu do Pendriva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukałem juz wszędzie:/ pqi nawet chyba nie ma polskiej strony. A ja dalej sie mecze z tym i nie mam pojęcia co zrobić?

 

P O M O C Y !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

- dystrybutorem na polske jest chyba www.fen.pl

- napisz może do serwisu Fen-a.

 

:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem ten program i zrobiłem to co mi radziłeś. przy formatowaniu FAT i NTFS nie udało sie bo przy samym końcu jakis błąd wyskakiwał ale FAT32 sformatowało, ale wskazuje mi on że pendriv ma 8GB!!! a ma przeciez 1:/

schowek03ht8.jpg

 

 

po sformatowaniu wyskoczyło mi takie okienko:

schowek02rk7.jpg

 

 

a gdy chce cos skopiowac na niego to wyskakuje mi takie coś i zawiesza mi go, tzn program zaczyna nie odpowiadac:

schowek01uh6.jpg

 

 

no i co mam robić??:? da sie to jakos naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze 8GB :)

 

Ciekawe dlaczego pisze ze 8GB? może to jest 8GB tylko ze była uszkodzona seria i producent utworzyl tylko partycje 1GB (ale wątpie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...