Skocz do zawartości
janofon

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium

Rekomendowane odpowiedzi

boshe wszyscy tylko na grafikę patrzą..............liczy się grywalność a nie grafa.

Ech...ja wolę stare, ale dobre Red Alert 2. Nie podchodze z entuzjazmem do Tiberium Wars, zresztą nie pamiętam kiedy ostatnimi czasy wyszła spod znaku EA jakas naprawdę wysmienita giera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. skoro wyszedł C&C 3 to moze i wyjdzie Red Alert 3.. :)

Lock & Loaded!

 

 

Jesli juz to za jakies 2-3 lata. Nie predzej. Najpierw wyjdzie kilka jakichs tam FIF, NHL i pare padak z filmow ktore tez beda kiepskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ech...ja wolę stare, ale dobre Red Alert 2. Nie podchodze z entuzjazmem do Tiberium Wars, zresztą nie pamiętam kiedy ostatnimi czasy wyszła spod znaku EA jakas naprawdę wysmienita giera...

Myślę, że to nie tylko bolączka EA - ostatnio trudno o gre, którą można nazwać wyśmienitą. C&C3 niech będzie bardzo dobra - mi wystarczy.

 

@up Najpierw wyjdzie dodatek do Tiberium Wars :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ech...ja wolę stare, ale dobre Red Alert 2. Nie podchodze z entuzjazmem do Tiberium Wars, zresztą nie pamiętam kiedy ostatnimi czasy wyszła spod znaku EA jakas naprawdę wysmienita giera...

 

Z tego co ja pamietam to chyba Fifa 2001 to było ew. NFS 4 bynajmiej w mojim odczuciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak się zachwycają Red Alertem 2, a ja nie widzę związku tej gry z serią C&C... O ile w pierwszym Red Alercie Kane teleportuje się w przeszłość, żeby wspomóc Stalina i zapobiec powstaniu GDI, o tyle RA2 to dla mnie dzieło niekanoniczne i... strasznie nudne w trybie multiplayer. Tiberian Sun wyprzedza je o kilka długości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy C&C był to " Renegate " gra super zwłaszcza w Multi Player kupywało sie pojazdy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra super zwłaszcza w Multi Player kupywało sie pojazdy itd.

Kupywać to sobie możesz do kibelka, słonko.

Edytowane przez Prabab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupywać to sobie możesz do kibelka, słonko.

 

hehehehehehehe :D:D:D

 

Z serii C&C najwiecej czasu spedzilem na RA1 (2 juz mnie nie pociagala :E ) i generalsie

 

 

C&C: TW ma kosztowac w zaleznosci od sklepu od 109 do 119 zl. Cos mi sie tu zaczyna niepodobac. Gothic 3 jak wchodzil jego cena przekraczala o ok 20 zl stowe, to samo z NWN2*, Jade Empire 129 zl* , STALKER 129 zl*, i jeszce kilka tytulow by sie znalazlo.

 

Gry nam drozeja?

 

 

*- ceny z gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marnie wygląda bo to tylko przestarzałe DX9? :E No tak - liczy się sam fakt, że gra nie jest oparta o DX10... pozatym EA planuje wydanie w późniejszym terminie łatki, która "podrasuje" C&C3 do DX10.

 

@janofon - chyba zły link umieściłeś ;) . Na wirtusie też kosztuje 109zł... przy okazji zauważyłem, że Cywilizacja 4 kosztuje tylko 44zł :o .

 

Od strony graficznej mi sie poprostu nie podoba taki jest moj punkt widzenia. Za duze jakos te jednostki sa dla mnie (moze to wynika z tego, ze ostatnie pare miesiecy spedzilem przy becie Supreme Commandera). Sprostowujac to nie EA planuje wydanie latki tylko Gas powered w terminie pozniejszym tyle ze do SC :) Panowie od C&C3 powiedzieli w jednym z wywiadow, ze myslac o dx10 trzeba by projektowac gre od podstaw pod tym kątem. (hxxp://ve3d.ign.com/articles/763/763562p1.html)

C&C 3 jest pisane z mysla o dx9...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gry nam drozeja?

Wydaje Ci się ;) . Gry (czyli głównie róźnego rodzaju chłam) wydawane przez EA od zawsze kosztują ponad 100zł (chyba, że są to dodatki). Szumnie zapowiadane RPG wydaje mi się, że zawsze są droźsze, a przypadki typu Stalker - chcą jak najwięcej nachapać się zanim ktoś rozpowie, że ta gra i 5 lat temu ssssałaby :E . Zresztą gram.pl też ssie. Cenega pod wględem cen jest chyba najlepsza - prawie zawsze 99zł ;) . Gorzej z datami premier...

 

@DKossecki - to raczej nie grafika tylko sposób przedstawienia pola bitwy, bo strona wizualna Supreme Commander nie zachwyca (gra jest bardzo dobra, ale grafika napewno nie). Budynki jak i modele wyglądają biednie, teren i ogólnie mapy bardzo uproszczone... jedynie wybuchy i tego rodzaju efekty są ładne. Zresztą - SC też powstał z myślą o DX9 ;) .

Edytowane przez LukiTheMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś ciekawego: demo ma być 20 lutego - oczywiście żeby nie było za słodko na początku będą mogli je zassać jedynie użytkownicy Fileplanet (a za to się płaci... a jak dla mnie płacenie za dema, bety itp. = głupota :P ). Pewnie i tak 21 lutego będzie dostępne na torrentach (ściaganie dema chyba jest legalne? :E) . Czyli już niedługo dowiemy się czy w ogóle warto zawracać sobie głowe...

Edytowane przez LukiTheMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DKossecki - to raczej nie grafika tylko sposób przedstawienia pola bitwy, bo strona wizualna Supreme Commander nie zachwyca (gra jest bardzo dobra, ale grafika napewno nie). Budynki jak i modele wyglądają biednie, teren i ogólnie mapy bardzo uproszczone... jedynie wybuchy i tego rodzaju efekty są ładne. Zresztą - SC też powstał z myślą o DX9 ;) .

KAzdy ma inny punkt widzenia na te sprawy :) JAk dla mnie w grze strategicznej nie masz czasu zachwycac sie z ilu klockow zrobione sa budynki lub jak piekne niebo jest :) Z drugiej strony zamierem tej SC maja byc duze bitwy w skali marko nie mikro, Wyobraz sobie teraz gdyby to wszystko tak pieknie wygladalo przy tak duzej liczbie jednostek:) Sc powstal zapewne z mysla o DX9 przeciez posobno robili go 2-3 lata, tyle ze ja pisalem o czyms innym tak wiec czytaj troszke bardziej uwaznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy C&C był to " Renegate " gra super zwłaszcza w Multi Player kupywało sie pojazdy itd.

 

pomijajac fakt, ze taka gra nie istnieje to Renegade byl NAJSLABSZA gra z cyklu C&C.

 

Milo, ze FPS, ale gra jest cienka jak przecinek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W końcu coś ciekawego: demo ma być 20 lutego - oczywiście żeby nie było za słodko na początku będą mogli je zassać jedynie użytkownicy Fileplanet (a za to się płaci... a jak dla mnie płacenie za dema, bety itp. = głupota :P ).

Ha, a ja jestem dumnym użytkownikiem fileplanet :E... Opłaty wcale nie są takie wielkie ;).

 

Milo, ze FPS, ale gra jest cienka jak przecinek

Powiem ci, że akurat multiplayer [tryb commander! palce lizać :)] miała świetny, jak ów troll wspomniał :).

Edytowane przez Prabab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zalamuje rece.... grafa to grafa tamto...

 

99 % z was nie ma karty obslugujacej dx 10

100 % z was nie widzialo ani jednego tytulu ktory "biega" na dx 10 i nie interesuja mnie tutaj lamenty w stylu "widzialem JPG'i z alan wake, flight simulator, crysis". Pomijajac kwestie wydajnosci w przyszlym DX.

Jesli myslicie ze na dx 10 gra bedzie wygladac kompletnie inaczej... odpowiem zerkajac w przeszlosc vide dx8->dx9; nie bedzie kompletnie zadnych roznic...

 

przez nastepne 1,5 roku beda pewnie implementowac efekty na przyszly DX pomijajac system Vista....

 

Wracajac do tematu. Najwazniejsza jest grywalnosc, i mam nadzieje ze tej produkcji EA nie zniszczy. Grafika prezentuje sie ladnie, wazne zeby kod byl zoptymalizowany bo w supreme commander w 1200x1024 jest bardzo ciezko przy duzej zadymie. No i Rownie wazny aspekt to tryb multiplayer... wszak starcraft nie istnialby tyle czasu gdyby istniala tylko tak czy tak swietna kampania singlowa.

 

No i nie zapominajmy o genialnych demach, oprawie muzycznej ktora zawsze robila wrazenie... kto pamieta kwadraciakowego mlodego hitlera z RA 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oprawie muzycznej ktora zawsze robila wrazenie.

Tak, Klepacky to jeden z lepszych 'oryginalnych' kompozytorów, którzy czerpią inspiracje z wszystkiego, a jednocześnie nie czuć w ich utworach żadnych naleciałości.

Edytowane przez Prabab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie płacenie za dema, bety itp. = głupota :P ). Pewnie i tak 21 lutego będzie dostępne na torrentach (ściaganie dema chyba jest legalne? :E)

 

 

Tez jestem tego zdania, ze bycie betatesterem i jeszce placenie za to to straszna glupota.

 

Wszystko co jest platne a Ty sciagniesz to nie placac jest nielegalne :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie zalamuje rece.... grafa to grafa tamto...

To już nie można porozmawiać o grafice bo pan Pynio się denerwuje? Nikt nie wspomniał w tym temacie, że jest ona najważniejszym elementem gier, więc WTF?

 

@prabab - no jeśli tak... to nie było tamtego zdania :E .

Edytowane przez LukiTheMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 luty już niedługo.a czy na file planet jest możliwość wysłania esa albo cuś takiego żeby pobrać (jak na gry-online)....a co do supreme commander tak jak pisałem wcześniej trochę pograłem (ok tygodnia) i gierka mi się nie podoba. Nie lubię takich RTS-ów........ale módlmy się o fajne multi przy nowym C & C i super grywalność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 luty już niedługo.a czy na file planet jest możliwość wysłania esa albo cuś takiego żeby pobrać (jak na gry-online)

Niestety, musisz kupić abonament tak jakby ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale oprócz tego już teraz wiemy, co będzie posiadać wersja demonstracyjna Command & Conquer 3:

-W demie dostępny będzie tylko tryb singleplayer

-Będziemy mogli zagrać w 3 scenariusze, niewiadomo czy w trybie Skirmish czy też Kampanii

-Oprócz tego będzie też dostępny samouczek C&C3 w formie VIDEO

źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomijajac fakt, ze taka gra nie istnieje to Renegade byl NAJSLABSZA gra z cyklu C&C.

 

Milo, ze FPS, ale gra jest cienka jak przecinek ;)

 

jak dlakogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...