Skocz do zawartości
janofon

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium

Rekomendowane odpowiedzi

wooo, po robocie mi sie grac nie chce :P ja mam 1 mecz rozegrany i to na dodatek przerany... od razu musialem trafic na tankrusha... mam nadzieje, ze ludzie sie tym szybko znudza...

Ja dzisiaj rano rozpykałem tym 4 kolesi, a teraz 2 razy grałem z kolesiem o nicku Tiberian_Sun i mnie rozpykał jak chciał, ale potem patrzę a on ma złotą gwiazdkę (czyt. dużo wyższy poziom niż ja) i mojego tank rusha rozwiał na 4 strony świata. Raz grał Scrinami, a drugim razem NOD. Dodaj się do naszego klanu i będzie gites kfadracie. PCLab.pl - to nasza nazwa, tag PCL

 

EDIT:

Moja, moja, MOJA! :P Moja pierwsza strona :D

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choelera a ja mam problem z polaczeniem sie...

 

ehhh mam router D-link...

 

jest naoisane jak probuje wlaczyc gre na multi ze albo jestem za natem albo mam router...

 

i teraz pytanie co z przekierowywaniem portow? ktorych?

 

POMOCY!! ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
choelera a ja mam problem z polaczeniem sie...

 

ehhh mam router D-link...

 

jest naoisane jak probuje wlaczyc gre na multi ze albo jestem za natem albo mam router...

 

i teraz pytanie co z przekierowywaniem portow? ktorych?

 

POMOCY!! ;(

commandandconquer.com i tam klikasz forum i technical support - tam powinno gdzieś być bo pamiętam, że mi mignęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj rano rozpykałem tym 4 kolesi, a teraz 2 razy grałem z kolesiem o nicku Tiberian_Sun i mnie rozpykał jak chciał, ale potem patrzę a on ma złotą gwiazdkę (czyt. dużo wyższy poziom niż ja) i mojego tank rusha rozwiał na 4 strony świata. Raz grał Scrinami, a drugim razem NOD. Dodaj się do naszego klanu i będzie gites kfadracie. PCLab.pl - to nasza nazwa, tag PCL

 

EDIT:

Moja, moja, MOJA! :P Moja pierwsza strona :D

 

jak tylko sie ogarne po pracy, to sie zaloguje i dodam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zick gdzie Ty to widziales bo widocznie ja slepy jestem ;/

 

 

dziek izaczynam czytac

 

 

moj nick to janekbossko

Edytowane przez janekbossko84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cos takiego

 

Type Number Direction

TCP Any Outbound

UDP Any Outbound

TCP 27900 Inbound

TCP 28910 Inbound

TCP 29900 Inbound

TCP 29901 Inbound

TCP 6667 Inbound

UDP 13139 Inbound

UDP 2049 Inbound

UDP 27900 Inbound

UDP 28910 Inbound

UDP 2949 Inbound

UDP 6500 Inbound

UDP 8088-28088 Inbound (This is a range)

 

 

After forwarding EVERY port listed, i could succesfully play online.

 

czyli mam porty do odblokowania ;) WINK

 

 

 

EDIT:

 

co onacza inbound outbound??

Edytowane przez janekbossko84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób ma lepsze taktyki niż tank rush... przed chwilą w trzech potyczkach tak dostałem po tyłku, że szkoda gadać :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie sie od ufokow dostalo tak w pupke ze hohoho...a to za sprawa lotnictwa moj blad ;/

Zagraj z kolesiem Tiberian_Sun - na niego nie mam takty, a szkoda mi z nim ciągle grać i przegrywać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie sie szkole z kompem cwicze micro :)

 

sredni to pada za kazdym razem...

 

hmmm zick podziel sie na PW swoimi spostrzezeniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sie szkole z kompem cwicze micro :)

 

sredni to pada za kazdym razem...

 

hmmm zick podziel sie na PW swoimi spostrzezeniami ;)

Daj maila to Ci wyślę spostrzeżenia :] - filmików kilka z batalii online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie najlepszy counter na Scorpion rush jaki spotkalem to latajace jednoski, Orki lub Jady. Raz tez przegralem z GDI bo przeciwnik stechowal sie do Sonic Emiterow i ja jak glupi probowalem je zniszczyc zamiast pojechac na elektrownie [=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest do diabła?! By grać przez net, trzeba zarejestrować grę. Gdy próbuje zrobić to przez menu w grze, wywala mnie z błędem. Gdy wchodzę w celu rejestracji na stronę EA, w spisie gier nie ma Tiberium Wars :| pomóżcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jest do diabła?! By grać przez net, trzeba zarejestrować grę. Gdy próbuje zrobić to przez menu w grze, wywala mnie z błędem. Gdy wchodzę w celu rejestracji na stronę EA, w spisie gier nie ma Tiberium Wars :| pomóżcie!!

Dosc popularny problem. U mnie bylo to samo na Windowsie XP Home. Zainstalowalem gre na lapie gdzie mam XP Pro i rejestracja poszla bez problemu. Nie wiem w jakim stopniu ma tu znaczenie wersja windy ale ktos tu juz mial taki problem na XP a na Viscie zarejestrowalo sie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam winde professional i problemu nie mialem...hmmm

 

nie pomoge

 

 

natomiast musze sie pochwalic PIERWSZY MECZ WYGRALEM!!! :D

 

mapa z rurociagiem...

GDIvsGDI

 

pierwsze co zrobilem to zlamilem sprzedajac pierwsza raf sprzedalem razem ze zbieraczka...mysle sobie po frytkach..ale nie poddalem sie!

poszla ref potem exp obko niebieskiego tiberium nastpenie ref, wf elektor ref i now wf a optem z gorki...rush czolgami!!

predaory i potem mamuty hyhyhy nawet zdarzylem jeszcze je ulepszyc

 

a co koles mial...

 

ja myslalem ze NooBem jestem a tutaj on chyba pierwszy raz gral :E

dlaczego?

najpierw dzwig elektro wierzyczki 2, ref wf i potem baraki...na cholre one nie wiem ;)

nie zobil expa stal przy zielonym moze lubi ten kolor :E poszly chyba 5-6 predatorow i ze 2 wozki z karabinami...no i tak go przywitalem

 

jakzobaczylem te wierzyczki to mnie zgeilo mysle sobie koles niezle micro i makro pewnie ma expa pewnie zrobil stac go na takie wydatki...oj ja biedny...ale przy rozwalaniu obrny jak zoabczylem ze on w zasadzie ma po jednej konstrukji i nic wiecej z wyjatkiem elektro to zaczalem sie smiac...nawet zaczalem szukac mzoe to jakis podstep WTF albo cos...ale ic procz tej malej bazy. Zbudowal jeszcze lotnisko ale to mu nic nie dalo :) hyhy

 

kiedy upgradowalem moje tanki poszedl sie pasc...

 

Panowie i Panie pojechalem z nim jak gnoj po polu! :E

i jestem cholernie z siebie domny :E:D

bilans W:1 L:2

do nadrobienia

 

towarzysze broni mam nadzije ze chociaz jedna osoba moje wypociny przeczytala ;)

 

pozdr

 

ufff koniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem ale nie ma sie czym podniecac :>

Pewnie grasz na autodopasowanie wiec jeszcze przez jakies 15-20 meczy bedzie trafial na noobkow. Potem jest juz trudniej i ludzie zaczynaja kminic te kocie ruchy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywsicie ze na autodopasowaie ;)

 

musze wyczuc ta gre.sam sie lapie podczas kombinowania ze cos za szybko lub za wolno robie..kwestja przyzwyczajenia i trenowania...

 

pod koniec kwietnia ma wyjsc patch ktory stabilizuje strony..chyba tanki z gdi oslabna ocipke ;) co mnie martwi bo jednak GDI ma najladniejsze czolgi nawet ladniejsze od rudego 102 :E

 

to byl moj 3 mecz...i mialem prawo sie popdoniecac chocby dlatego ze wczesniej dostalem takie rush'e od kolesi ze malo co z krzesla nie spdlem...

 

wiel godzin jeszcze przedemna ale gra ma wielki potencjal...rzaden RTS nie przykol mnie do multi tak bardzo jak ten nawet WAR3 ktory kupilem spcjhlanie z dodatkiem abyu sie rozkoszowac multi...

 

teraz C&C rox...ciekawe kiedy wyjdzie jakis ciekawy dodatek bo panowie z EA juz siedza nad czyms i kombinuja jak nam tutaj uprzyrzyc ukladanie strategii jakie nowe jednostki dolozyc aby sie nie nudzic ;)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie grasz na autodopasowanie wiec jeszcze przez jakies 15-20 meczy bedzie trafial na noobkow. Potem jest juz trudniej i ludzie zaczynaja kminic te kocie ruchy :E

Taaa... mi już w czwartym meczu gościu pokazał potęgę tank rusha :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest auto dopasowanie ? TZN nie można wybierać sobie gry czy jak ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tej grze jest auto dopasowanie ? TZN nie można wybierać sobie gry czy jak ? :hmm:

szuka Ci przeciwnika w multi na odpowiednim poziomie umiejetnosci, takie jak Ty masz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szuka Ci przeciwnika w multi na odpowiednim poziomie umiejetnosci, takie jak Ty masz :P

 

A jak takiego nie znajdzie ? Po pewnym czasie moze być tak , że w gre będa grali tylko zawodowcy a ci się zachciało zagrać meczyk no , ale jestes noobem i masz mało punktów to nie bedzie mozna zagrac , poniewaz nie ma odpowiedniego przeciwnika dla ciebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak takiego nie znajdzie ? Po pewnym czasie moze być tak , że w gre będa grali tylko zawodowcy a ci się zachciało zagrać meczyk no , ale jestes noobem i masz mało punktów to nie bedzie mozna zagrac , poniewaz nie ma odpowiedniego przeciwnika dla ciebie ?

To zawsze mozesz sobie zalozyc normalna gre. Autodopasowanie to taki fajny 'dodatkowy' bajer. Chociaz osobiscie korzystam tylko z niego. O brak przeciwnikow raczej nie ma sie co martwic - na razie zarejestrowanych graczy online jest 24 tysiace i z kazdym dniem ich przybywa (w sobote bylo 13 tys.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić, że dziś udało mi się przekonać do zakupu TW dwóch kumpli, którzy chwalili się, że zasysają grę z torrenta - od razu po szkole pobiegli do sklepu :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... na razie zarejestrowanych graczy online jest 24 tysiace i z kazdym dniem ich przybywa (w sobote bylo 13 tys.)

o kurde az tyle? :o

nie wiedzialem, ze tylu ludzi ciagnie do multi i to na dodatek strategi.

ladnie, ale ciagle mnie odstrasza ta wysoka cena w empiku :) moglabyc gra tansza o 30 zł (samemu EA duzo by to nie zrobilo, a kupujacych byloby wiecej ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...