Skocz do zawartości
janofon

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mozna sprawdzić konta bądź ilość zarejestrowanych graczy ? Szukałem na stronie oficialnej lecz nic znalazłem (może źle szukałem :) ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o kurde az tyle? :o

nie wiedzialem, ze tylu ludzi ciagnie do multi i to na dodatek strategi.

ladnie, ale ciagle mnie odstrasza ta wysoka cena w empiku :) moglabyc gra tansza o 30 zł (samemu EA duzo by to nie zrobilo, a kupujacych byloby wiecej ...)

CnC taka strategia z koziej dupy kierownica :E

Nie chce sie wyzlosliwiac bo bardzo lubie te sere ale nazywanie jej strategia.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.commandandconquer.com/ladders/l...?LadderID=43738

Na dole po prawej stronie. "Ladder Stats"

 

Ale ze mnie gapa :] . Byłem tam lecz nie zauważyłem liczby graczy :] . szkoda , że ranking tylko do top 10 . Hmm zaczyna mnie kusic ta gra . Tętniący życiem multiplayer , masa klanów ( klan da się zarejestrować na stronach EA ? ) i przypuszczam , że singiel też jest fajny :P .

 

CnC taka strategia z koziej dupy kierownica :E

Nie chce sie wyzlosliwiac bo bardzo lubie te sere ale nazywanie jej strategia.. :P

 

No pewnie przecież to FPS wielki znawco strategii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Kupiłem orginalna gre c&c3 i mam problem z uruchomieniem gry. Instalacja przebiegła bezproblemowo, ale podczas uruchamiania wyskakuje komunikat:

a required security module cannot be activated. this program cannot be executed(7000).

Wie ktoś co z tym zrobic? próbowałem zainstalowa nowe sterowniki do karty graficznej oraz przeinstalowałem gre i nadal nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa :] . Byłem tam lecz nie zauważyłem liczby graczy :] . szkoda , że ranking tylko do top 10 . Hmm zaczyna mnie kusic ta gra . Tętniący życiem multiplayer , masa klanów ( klan da się zarejestrować na stronach EA ? ) i przypuszczam , że singiel też jest fajny :P .

 

No pewnie przecież to FPS wielki znawco strategii .

1) Ranking jest do maksymalnej ilości graczy chyba - wejdź na górze w Ladders i 1v1 - tam masz wszystkich :P A klan tworzysz na stronie EA - innej opcji nie ma. Możesz obczaić co na razie uknuliśmy: PCLab.pl tag: PCL

 

2) Nazywanie C&C strategii jest lekkim przegięciem, a iniside to znawca ponad znawców (i jeden z moich bożków) więc wiedz, że jeżeli mówimy, że to tylko z pozoru strategia to mówimy tylko prawdę :] To jest strategia, ale inna - nie było chyba dotąd tak dynamicznych strategii w których jest tak mało strategii - jedyne co można wnieść od siebie to umiejętne zajmowanie mapy, flankowanie przeciwnika i rozstawianie zasadzek o ile koleś nie zrobi tank rusha - to już inna para kaloszy i na to jest inna 'taktyka'. Jeżeli chce się wygrać trzeba się m.in. mieścić w ułamkach sekund i dobrze rozplanować w międzyczasie całą akcję - z pozoru banalne, ale na tank rusha trzeba pomyśleć, i na jego anty taktykę też - nic wszak nie jest doskonałe. Na razie gram unranked mecze żeby podszkolić się i poznać kilku 'generałów' żeby zostać ich 'padawanem' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, problem rozwiązany na szczęście. Jakby ktoś miał podobny problem to trzeba ściągnąc windows rescue kits ze strony windowsa oraz plik fixreg ze strony securomu. A powodem błędu były programy od wirtualnych dysków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chce się wygrać trzeba się m.in. mieścić w ułamkach sekund i dobrze rozplanować w międzyczasie całą akcję - z pozoru banalne, ale na tank rusha trzeba pomyśleć, i na jego anty taktykę też - nic wszak nie jest doskonałe. Na razie gram unranked mecze żeby podszkolić się i poznać kilku 'generałów' żeby zostać ich 'padawanem' ;)

To co napisałeś to cecha praktycznie każdej strategii :P. Przykładowo w W40k , Starcrafcie , Warcrafcie też liczy się czas i wszystko trzeba szybko rozplanować (można też kampować jak w C&C . Nie ma to jak horda wieżyczek :P) . Zresztą nawet w takich tytułach jak american conquest i wielu innych liczy się czas i szybka taktyka . Typowe surowce powoli wychodza z oblicza strategii ( a szkoda ) .

Edytowane przez Gazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, problem rozwiązany na szczęście. Jakby ktoś miał podobny problem to trzeba ściągnąc windows rescue kits ze strony windowsa oraz plik fixreg ze strony securomu. A powodem błędu były programy od wirtualnych dysków

O odkrywca - ludzie może posklejamy jakieś FAQ bo niektórzy nie czytają oficjalnego forum gry, a tutaj by się coś takiego przydało.

 

To co napisałeś to cecha praktycznie każdej strategii :P. Przykładowo w W40k też liczy się czas i wszystko trzeba szybko rozplanować . Zresztą nawet w takich tytułach jak american conqest i wielu innych liczy się czas i szybka taktyka . Typowe surowce powoli wychodza z oblicza strategii ( a szkoda ) .

Tiaaa... Medieval 2 to też strategia a różnica gigantyczna :] CoH, WH40K, C&C są strategiami bardzo dynamicznymi w przeciwieństwie do takiego Supreme Commandera lub Medievala, w których rozgrywka trwa po kilka godzin czasami.

 

Jak chcesz surowce to polecam Age of Empires 2 i Star Wars Battleground (oparte kropka w kropkę o system AoE2). Ew. AoE3 ale w to nie grałem. A w C&C zawsze był tylko jeden surowiec KASA/Tiberium (zależy od części)

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info dla posiadających problem z rejestracją gry:

 

- wchodzimy w [dysk]:\windows\system32\macromed\flash

- odpalamy plik z uninstal w nazwie

- uruchamiamy FlashUtil znajdujący sie w tym folderze

- restart systemu i po kłopocie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram osatnio z kumplem GDI vs jego Scrinowie i dostaje potworne baty. Najpierw przegrywalem przez gorsza ekonomie ale tutaj sie juz podszkolilem i dotrzymuje mu kroku a czasem nawet go wyprzedzam. Problemem jest Commando Scrinow ktory sabotuje moje budynki. Jest bardzo szybki, ma spory zasieg dzialania, jest nie podatny na ogien czolgow czy nawet pojedynczych wozow AMP. Wbiega mi do bazy i niszczy najwazniejsze budynki. Zupelnie nie wiem jak sie przed tym bronic. Nie moge obstawic bazy wierzyczkami z kazdej strony bo 1) jest tu zupelnie nie wykonalne 2) tracilbym na to dosc spore ilosci zasobow i nie bylbym w stanie bronic sie przed Tripodami :E O ile na malych pamach typu 'male pustkowie barstow' czy wieza 'turniejowa' da sie przed nim obronic zastawiajac wszystkie wejscia do mojej strony mapy to na duzych, otwartych mapach jestem za kazdym razem ownowany przez wrogiego commando :/

Jakies pomysly jak go powstrzymac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak kiedy gramy cos? :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam,

 

Czy ktos moze mi powiedziec co oznacza blad, ktory widnieje na screenie wczoraj wszystko dzialalo OK, zassalem nowe aktualizacje zeby pograc na necie wszedlem pogralem wyszedlem dzisiaj chce odpalic i takie cos - what the fuck ?? !!! :mad2:

post-9754-1175711791_thumb.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No pewnie przecież to FPS wielki znawco strategii .

 

To co napisałeś to cecha praktycznie każdej strategii :P. Przykładowo w W40k , Starcrafcie , Warcrafcie też liczy się czas i wszystko trzeba szybko rozplanować (można też kampować jak w C&C . Nie ma to jak horda wieżyczek :P) . Zresztą nawet w takich tytułach jak american conquest i wielu innych liczy się czas i szybka taktyka . Typowe surowce powoli wychodza z oblicza strategii ( a szkoda ) .

Dla mnie staregie to sa gry pokroju Europa Universalis, Civilization, Supreme Commander(chociazby dlatego ze w tej grze da sie realizowac np. Blitzkrieg, tzn. umiejetne laczenie dzialania na tylach wroga, z lotnictwem i walcem pancernym (; ), Medieval to tez imo staretgia (chociaz nie ukrywam seria do mnie nie przemawia osobicie).

 

RTS to RTS. Strategy jest tam ze wzgledow marketingowych. Kto szybciej klika ten wygrywa. Tu sie nie mysli startegicznie, nie planuje tu sie dziala. I w sumie porownanie do FPS to nie glupie bylo :E

 

Nie ukrywam. W RTS jestem marny bo wolno klikam, w FPS tak samo z tego samego powodu (;.

 

Edit:

A co do W40k o to byl RTS ktorego naprawde polubilem, i w ktorego taki najgorszy nie bylem (czas przeszly :E). Głownie ze wzgledu na T'au. Robili to co lubie. Walka z maksymalnego dsystansu, potezne jednostki wsparcia bezposredniego, no i ten ich klimat (For the Great Good!) :D.

Pozatym ogolnie to lubie klimat WArhammera. I co jak co, ale Relic robi najlepsze RTS (;

Edytowane przez iniside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nikt z was nie mial takiego problemu ?? - szlag by trafil EA za ich pomoc techniczna, ktora radzi - sprawdz ustawienia monitora :-( !!! - i jak tu czlowiek ma kupowac oryginaly :-( Ehh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, może jakiś pclabowy klanik? ;)

Póki co online stoczyłem 4 walki (3:1). Wciąga to jak jasna cholera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co, może jakiś pclabowy klanik? ;)

Póki co online stoczyłem 4 walki (3:1). Wciąga to jak jasna cholera :)

Klanik jest tylko podawajcie nicki to zaproszenia powysyłam.

 

Nikt z was nie mial takiego problemu ?? - szlag by trafil EA za ich pomoc techniczna, ktora radzi - sprawdz ustawienia monitora :-( !!! - i jak tu czlowiek ma kupowac oryginaly :-( Ehh....

Według mnie to wina Visty - gierka miewa z nią problemy, zobacz czy było coś podobnego na oficjalnym forum gry.

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klanik jest tylko podawajcie nicki to zaproszenia powysyłam.

 

nick: gongal :)

 

Do zobaczenia na polu bitwy;) Gra jest arcyzaj*****a. Od bardzo dawna, zaden RTS nie dał mi tyle radochy :D Jak dla mnie multi zdecydowanie ciekawszy od tego warcraftowego. Nie wiem... może poprostu klimaty mi bardziej odpowiadają :P

Póki co 6 zwycięstw - 1 porażka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos w ktorym pliku zmienia sie cd key'a ?? :P pytam z czystej ciekawosci i nie prosze o keya;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jeszcze doszedl do wniosku, ze ten 'general' w przerywnikach filmowych ma ten sam glos co Sam Fisher? :>

 

Wlasnie skonczylem sesje C&C od 16.00 do 3.00 i musze przyznac, ze wciagnelo mnie niesamowicie. Naprawde udana produkcja i chociaz nie ma w niej NIC nowego(a kto by sie po EA spodziewal jakis innowacji?) to i tak potrafi unieszkodliwic na kilka ladnych godzin :). HOOAH!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos w ktorym pliku zmienia sie cd key'a ?? :P pytam z czystej ciekawosci i nie prosze o keya;p

w rejestrze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak dokladniej?

 

edit: juz sobie poradzilem.dzieki za naprowadzenie;p.

Edytowane przez samuel666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos jeszcze doszedl do wniosku, ze ten 'general' w przerywnikach filmowych ma ten sam glos co Sam Fisher? :>

To już było wiadomo przed premierą gry ;) .

 

Ja wczoraj do 1 grałem z kumplami z klasy - graliśmy 1vs2 (ja sam) i rozwalałem ich jak chciałem... ale dzisiaj już o 8 rano trenowali :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za nieporozumienie z tymi online'owymi statystykami :/ Ok. 3/4 zwycięstw/porażek nie zostaje uwzglednionych. Grałem cały wczorajszy wieczór nabijając dość sporo wygranych, dzis w statystykach mam W SUMIE 5 rozegranych gier... Lepiej żeby EA to poprawiło, bo póki co, ten cały system awansu jest ch**a wart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za nieporozumienie z tymi online'owymi statystykami :/ Ok. 3/4 zwycięstw/porażek nie zostaje uwzglednionych. Grałem cały wczorajszy wieczór nabijając dość sporo wygranych, dzis w statystykach mam W SUMIE 5 rozegranych gier... Lepiej żeby EA to poprawiło, bo póki co, ten cały system awansu jest ch**a wart

 

Dokladnie mam to samo odczucie i szlag mnie trafia ze tak to sie odbywa :mad2:

Po kiedgo ch*****ja w ogole robili te badziewne statystyki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...