Forum PCLab.pl: Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (50 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium polska premiera 30 marca 2007

#761 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf Ikona

• ...
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 05 Kwiecień 2007 - 18:53

słuchajcie panowie ja mam problem..idę kampanie GDI i jestem w 1 misji w europie...tam gdzie trzeba prze 4 min bronić bazy to ok obroniłem i potem muszę ratowac konwoj ale nod'y tak walą na mnie że szok........jakieś pomysły gram na hardzie

#762 Użytkownik jest niedostępny   muchacho_ Ikona

• chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczy...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2007 - 19:08

Zobacz postpifpaf, o 5 kwietnia 2007, 19:53, napisał(a):

słuchajcie panowie ja mam problem..idę kampanie GDI i jestem w 1 misji w europie...tam gdzie trzeba prze 4 min bronić bazy to ok obroniłem i potem muszę ratowac konwoj ale nod'y tak walą na mnie że szok........jakieś pomysły gram na hardzie

Ja przeszedlem to tak, ze doszkolilem kilka zniwiarek, naspamowalem duzo Predator Tankow i na poczatku zniszczylem baze NOD w prawym gornym rogu mapy. Kiedy mialem juz spokoj z tamtej strony to zaczalem szkolic te pojazdy do ktorych mozna wpakowac piechote i taka ekipa pojechalem na baze w lewym dolnym rogu mapy. Dopiero wtedy spokojnie odbilem MCV, wybudowalem lotniska i Orki a na koncu zbomardowalem ostatnia baze w prawym dolnym rogu mapy :cool:

#763 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf Ikona

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2007 - 19:20

no to chyba masz dynamit w ręku i mysz z 30000000000DPi ....na hardzie to oni tak we mnie walą że nawet nie zdążę zrobicć
tych 6 żniwiarek bo mi rozwalą fabrykę.ale mimo to spróbuję

#764 Użytkownik jest niedostępny   ziCk_lodz Ikona

• Cham, burak i prostak + życiowa pierdoła
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2007 - 19:23

Zobacz postpifpaf, o 5 kwietnia 2007, 20:20, napisał(a):

no to chyba masz dynamit w ręku i mysz z 30000000000DPi ....na hardzie to oni tak we mnie walą że nawet nie zdążę zrobicć
tych 6 żniwiarek bo mi rozwalą fabrykę.ale mimo to spróbuję

Heh ja na normalu przechodziłem i nie było tak źle, ale to nie to samo co hard - a że da się zmieniać poziom odkryłem dopiero przez przypadek jak się scrinowie zaczęli ;)

#765 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf Ikona

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2007 - 20:15

nooooooo przeszedłem ale nie mam siły następnej misji.................

#766 Użytkownik jest niedostępny   Gazi Ikona

• The Professional
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2007 - 21:16

Zobacz postpifpaf, o 5 kwietnia 2007, 21:15, napisał(a):

nooooooo przeszedłem ale nie mam siły następnej misji.................

Ja nigdy nie gram na Hardzie bo wiem , że nadejdzie taki moment w grze , że rozwalę całą klawiaturę ( np tak jak w TR : Legend rozwaliłem klawiature i niektórych przycisków nie mogłem znaleźć przez miesiąc ( Teraz mam ładna czarnulkę ;) ) ) . Najlepiej grać na normal . Wyjątkiem sa gry na konsole gdy przechodzi się grę ponownie na wyzszym poziomie bo motywuja cię achievementy . :thumbup:

Ten post był edytowany przez Gazi dnia: 05 Kwiecień 2007 - 21:17

#767 Użytkownik jest niedostępny   bako Ikona

• God Is An Astronaut
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2007 - 21:24

Zobacz postGazi, o 5 kwietnia 2007, 22:16, napisał(a):

Ja nigdy nie gram na Hardzie bo wiem , że nadejdzie taki moment w grze , że rozwalę całą klawiaturę ( np tak jak w TR : Legend rozwaliłem klawiature i niektórych przycisków nie mogłem znaleźć przez miesiąc ( Teraz mam ładna czarnulkę ;) ) ) . Najlepiej grać na normal . Wyjątkiem sa gry na konsole gdy przechodzi się grę ponownie na wyzszym poziomie bo motywuja cię achievementy . :thumbup:

no co ty... ty byles tym małym niemcem, o którym było tak głośno w internecie :o ?

#768 Użytkownik jest niedostępny   muchacho_ Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2007 - 21:32

Zobacz postGazi, o 5 kwietnia 2007, 22:16, napisał(a):

Mam podobne zdanie. Gry sa po to, zeby sprawiac przyjemnosc a nie stresowac. W kampanie gralem na medium i narazie dalem sobie spokoj bo wyzwaniem jest teraz pokonanie mojego kumpla na multi. Skubany ma tak obcykanych Scrinow, ze nic nie moge zrobic. Po ~15 grach doszedlem do wniosku, ze Stormriderzy sa najbardziej przegieta jednostka w tej grze. Naprawde nie wiem jak mam sie przed nimi bronic grajac GDI. Aha i prosze nie mowic o wiezyczkach czy rocket infantry bo to sie zupelnie nie sprawdza. Zanim zdejme chociaz jednego Stormridera to skladzik takich 4 zdarzy zniszczyc 2 zniwiarki x_X

#769 Użytkownik jest niedostępny   Ac!d Ikona

• Friction
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2007 - 21:42

Zobacz postziCk_lodz, o 5 kwietnia 2007, 17:27, napisał(a):

Ale niektórzy po prostu lubią na bieżąco sobie walić niemca w kask patrząc na aktualne statystyki :E

Dobra, dobra, statystyki fajnę są, ale seksualnie mnie nie zaspokajają :E Rzecz w tym, że jak już się coś publicznie udostępnia, powinno byc dopracowane. A wkurw*a mnie fakt, że do statystyk ładują się wyłącznie przegrane :thumbdown: No i na co takie coś? Wprowadza niepotrzebne zamieszanie.

#770 Użytkownik jest niedostępny   ziCk_lodz Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2007 - 22:34

Zobacz postgongal, o 5 kwietnia 2007, 22:42, napisał(a):

A wkurw*a mnie fakt, że do statystyk ładują się wyłącznie przegrane :thumbdown: No i na co takie coś? Wprowadza niepotrzebne zamieszanie.

Dodają się wszystkie - daj trochę czasu, serwery przeżywają prawdziwe oblężenie :]

#771 Użytkownik jest niedostępny   muchacho_ Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 05 Kwiecień 2007 - 23:26

Zobacz postziCk_lodz, o 5 kwietnia 2007, 23:34, napisał(a):

Dodają się wszystkie - daj trochę czasu, serwery przeżywają prawdziwe oblężenie :]

Gdzies czytalem ze staty z ostatnich dwoch dni nie zostana dodane bo padl serwer i musieli go odtworzyc z backupu. Dlatego, ze tez niektorym skasowalo czesc wynikow juz wpisanych.

#772 Użytkownik jest niedostępny   ziCk_lodz Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 06 Kwiecień 2007 - 05:54

Zobacz postmuchacho_, o 6 kwietnia 2007, 00:26, napisał(a):

Gdzies czytalem ze staty z ostatnich dwoch dni nie zostana dodane bo padl serwer i musieli go odtworzyc z backupu. Dlatego, ze tez niektorym skasowalo czesc wynikow juz wpisanych.

Dziwisz się? W kilka dni po premierze zarejestrowało się i młóci kupa ludzi - WoW też padał :P Myślę, że EA nie przewidywało takiego oblężenia i dało jakieś słabiaki -_-

Ten post był edytowany przez ziCk_lodz dnia: 06 Kwiecień 2007 - 05:55

#773 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf Ikona

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 06 Kwiecień 2007 - 07:18

własnie potrenuje sobie ufoludkami ale jak dla mnie to jakoś dziwnie sie nmi gra

#774 Użytkownik jest niedostępny   ziCk_lodz Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 06 Kwiecień 2007 - 07:51

Heh ja właśnie 'wymyśliłem' (perfidnie zerżnąłem) całkiem niezłą taktykę - niedługo się z Wami podzielę tylko przećwiczę :P

#775 Użytkownik jest niedostępny   Griszha Ikona

• coś tam napisałem...raz, góra dwa razy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 06 Kwiecień 2007 - 11:32

Zobacz postziCk_lodz, o 6 kwietnia 2007, 08:51, napisał(a):

Heh ja właśnie 'wymyśliłem' (perfidnie zerżnąłem) całkiem niezłą taktykę - niedługo się z Wami podzielę tylko przećwiczę :P

Zick jak tam ta taktyka? :)

Moze inni nie ale ja z przyjemnoiscia poczytam co ciekawego mozna wprowadzic w rozgrywce ;)

#776 Użytkownik jest niedostępny   muchacho_ Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 06 Kwiecień 2007 - 13:23

Zobacz postGriszha, o 6 kwietnia 2007, 12:32, napisał(a):

Zick jak tam ta taktyka? :)

Moze inni nie ale ja z przyjemnoiscia poczytam co ciekawego mozna wprowadzic w rozgrywce ;)

GDI Orca + Tank Spam. Swietne na GDI i na srednio zaawansowanego gracza Scrinow. Na NOD juz troche gorzej ale tez czasami daje sie zaskoczyc.
Buliding Order:
1) Rafi + mierniczy
2) Elektrownia
3) Dzwig (w tym czasie mierniczy powinien byc juz przy expie)
4) Rafi + Rafi (gdy sie wybuduja sprzedajemy pierwsza rafinerie i w jej miejsce wstawiamy nowa, druga rafineria przy expie, sprzedaz expa, piechote wysylamy na zwiad w okolice mozliwych expow przeciwnika)
5) Elktrowania + sztab
6) Lotnisko+lotnisko + 8 Orek (gdy tylko wyszkola sie 4 wysylamy je do expa przeciwnika i niszczymy zniwiarke, potem szybki powrot w celu przeladowania amunicji i grupka 6-8 Orek dalej harassujemy ekonomie przeciwnika niszczac zniwiarki/rafinerie)
7) Dalszy rozwoj to spam Predator tankow. Bedzie trzeba dokupic elektrownie, rafinerie (sprzedajac poprzednia) i 2-3 fabryki. Dalej juz chyba kazdy wie co i jak. :)

#777 Użytkownik jest niedostępny   Griszha Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 06 Kwiecień 2007 - 13:38

Zobacz postmuchacho_, o 6 kwietnia 2007, 14:23, napisał(a):

GDI Orca + Tank Spam. Swietne na GDI i na srednio zaawansowanego gracza Scrinow. Na NOD juz troche gorzej ale tez czasami daje sie zaskoczyc.
Buliding Order:
1) Rafi + mierniczy
2) Elektrownia
3) Dzwig (w tym czasie mierniczy powinien byc juz przy expie)
4) Rafi + Rafi (gdy sie wybuduja sprzedajemy pierwsza rafinerie i w jej miejsce wstawiamy nowa, druga rafineria przy expie, sprzedaz expa, piechote wysylamy na zwiad w okolice mozliwych expow przeciwnika)
5) Elktrowania + sztab
6) Lotnisko+lotnisko + 8 Orek (gdy tylko wyszkola sie 4 wysylamy je do expa przeciwnika i niszczymy zniwiarke, potem szybki powrot w celu przeladowania amunicji i grupka 6-8 Orek dalej harassujemy ekonomie przeciwnika niszczac zniwiarki/rafinerie)
7) Dalszy rozwoj to spam Predator tankow. Bedzie trzeba dokupic elektrownie, rafinerie (sprzedajac poprzednia) i 2-3 fabryki. Dalej juz chyba kazdy wie co i jak. :)

Bardzo podoba mi sie niszczenie ekonomii przeciwnika i od razu mowie ze zapozyczam ja od Ciebie ;)
(na serio wczesniej o tym nie pomyslalem? :E )

Wysylam snajperow i Molochami bombarduje najistotniejsze budynki wroga
(dobre dopoki nie zorientuja sie co jest grane ;) i swietnie nadaje sie do niszczenia budynku broni masowej )

#778 Użytkownik jest niedostępny   Ac!d Ikona

• Friction
  • PipPipPipPipPip

Napisany 06 Kwiecień 2007 - 13:58

Mam tylko jedno pytanie: Jaki strategiczny cel ma sprzedaż rafinerii? :E

#779 Użytkownik jest niedostępny   muchacho_ Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 06 Kwiecień 2007 - 14:12

Zobacz postgongal, o 6 kwietnia 2007, 14:58, napisał(a):

Mam tylko jedno pytanie: Jaki strategiczny cel ma sprzedaż rafinerii? :E

Taki, ze jedna rafineria na luzie obsluguje dwie zniwiarki. Sprzedajac jedna rafinerie dostajesz zwrot w postaci 1000$ i piechote ktora idealnie nadaje sie na zwiad albo do zabicia inzynierow przeciwnika ktorzy proboja przejac iglice tiberium na poczatku gry.

#780 Użytkownik jest niedostępny   Griszha Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 06 Kwiecień 2007 - 14:17

Zobacz postmuchacho_, o 6 kwietnia 2007, 15:12, napisał(a):

Taki, ze jedna rafineria na luzie obsluguje dwie zniwiarki. Sprzedajac jedna rafinerie dostajesz zwrot w postaci 1000$ i piechote ktora idealnie nadaje sie na zwiad albo do zabicia inzynierow przeciwnika ktorzy proboja przejac iglice tiberium na poczatku gry.

Innymi slowy masz w ten sposob dwie zniwiarki na jednej rafinerii :thumbup:

• (50 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • Ostania »