Skocz do zawartości
janofon

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, mam problem z jedna z ostatnich misji (ostatnia?) GDI. Jestem w Szwajcarii i musze rozwalic baze Scrinow. Problem polega na tym, ze gra wykrzacza sie do windowsa po wykonaniu glownego celu. Po prostu pojawia sie napis 'victorous' a chwile potem laduje na pulpicie. Mial moze ktos podobny problem z ta lub z innymi misjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm, mam problem z jedna z ostatnich misji (ostatnia?) GDI. Jestem w Szwajcarii i musze rozwalic baze Scrinow. Problem polega na tym, ze gra wykrzacza sie do windowsa po wykonaniu glownego celu. Po prostu pojawia sie napis 'victorous' a chwile potem laduje na pulpicie. Mial moze ktos podobny problem z ta lub z innymi misjami?

Dosc powszechny problem wg ludzi z forum C&C i to nie tylko w kampanii ale rowniez w multi. Sciagnales najnowszego patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dosc powszechny problem wg ludzi z forum C&C i to nie tylko w kampanii ale rowniez w multi. Sciagnales najnowszego patcha?

Tak, mam 1.3. Przeszukujac fora widzialem glownie problemy dotyczace gry online dlatego tez ten problem wydaje mi sie dziwny. Przypuszczam, ze restart misji rozwiazalby sprawe ale szczerze znudzila mnie ta misja ;d. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak uzyc cheats i miec nadzieje, ze wiecej nie natrafie na ten problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam !

 

Szanowni koledzy czy ktos moze mi podac metode na misje w Chorwacji po stronie GDI tam gdzie trzeba przelaczac zasilanie miedzy budynkami dochodze do momentu gdy pojawiaja sie posilki ale za cholere nie moge doprowadzic MCV do bazy, poprostu jest za duzo jednostek wroga nie ma sily zebym zdolal obronic baze i jednoczesnie konwoj zawsze albo rozwala mi zniwiarki i dupa z kasy albo samobojcy wpakuja sie w MCV :-(. HELP !!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam 1.3. Przeszukujac fora widzialem glownie problemy dotyczace gry online dlatego tez ten problem wydaje mi sie dziwny. Przypuszczam, ze restart misji rozwiazalby sprawe ale szczerze znudzila mnie ta misja ;d. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak uzyc cheats i miec nadzieje, ze wiecej nie natrafie na ten problem...

najnowsza wersja to 1.4 ;) sprobuj sciagnac , moze cos pomoze.

ja nie mialem problemu z ta misja :)

 

Cremek wpierw wyczysc okolice ze ,,smieci'' czyli z wrogow. Tamtymi posilkami sie nie przejmuj, dadza rade (nie ruszaj ich ). Musisz zadbac oto, aby te silniejsze jednostki wroga (czyli z polnocnego wschodu) Ciebie nie atakowaly, czyli ich zniszczyc.

 

wtedy bedziesz mogl spokojnie rozbudowac ogromne wojsko i mozesz isc po konwój. Jeszcze bedziesz musial skasowac baze na poludniowych zachodzie po drodze.

 

ogolnie kampaniia GDI nie jest trudna, gorzej jest w NOD. maja slabsze jednostki niz GDI ::P

teraz chwilowo stanalem z poczatkowych misji, gdzie komandoska musze tam przejsc ;p ogolnie jest jeszcze trudno, ale mialem ,,skuche'' (kamikaaze przy niej wysadzilo budynek, przez co zginela :E). Pewnie dzisiaj bedzie mi sie chcialo grac i przejde to :)

Edytowane przez neonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neonek: dzieki za info ;d. Zobacze czy patch cos da.

 

Cremek:

Zacznij misje od budowy drugiego harvestera. Potem wytrenuj 8 oddzialow marines i kaz im sie okopac w poludniowym i zachodnim wejsciu. Dzieki temu bedziesz mogl odlaczyc zasilanie wiezyczkom przeciw piechocie i przekazac cala energie na dziala przeciw-pancerne. Zbuduj kilkanascie predatorow, kilka pitbullow i znisz baze na polnocy. W miedzy czasie zbuduj kilka APC i zaladuj do niego piechote(najlepiej tych zabunkrowanych przy wejsciu bo beda mieli duzo doswiadczenia). Teraz wszystkimi wolnymi jednostakami(te z pierwszego ataku + apc z marines) przeprowadz przez most. Przede wszystkim zniszcz poludniowo zachodnia baze. Potem kieruj sie dalej na polnoc i wyczysc tamten posterunek. Kiedy juz odbijesz MCV pamietaj by trzymac go na uboczu, inaczej moze mu sie cos stac i nie wykonasz bonusowego zadania. Dalej juz z gorki bedzie. Budujesz lotnisko, mase apc i predatorow i robisz desant na poludniowo wschodnia baze:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, spędziłem już przy C&C blisko 30 godzin, a jeszcze kampanii nie ruszyłem :D Multi zaiste wymiata!!

Edytowane przez gongal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde, spędziłem już przy C&C blisko 30 godzin, a jeszcze kampanii nie ruszyłem :D Multi zaiste wymiata!!

To przejdź kampanię bardzo fajna jest. Ja na razie odpoczywam od C&C bo mnie wkurzyli (3 przegrane pod rząd) i jadę w TDU, ale niedługo wracam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu dorwalem gre :D

 

w sumie w Polsce pogralem po lanie i w kampanie.

 

GDI kampania stanalem na Rzymie. Masakra tam jest, ze tak powiem...na razie nie mam pomyslu hehe a probowalem moze z 20 razy roznych sposobow.

(wlasnie mam teraz gre w domu i nie mam savow...ma ktos savy GDI wysoki poziom trudnosci az do Rzymu ? )

 

co do sarajewa banalna misja :D na mase predatorow zdbuowalem :D

 

aha co do multi daj ktos namiar na klan pclab :D

 

Pozdrwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie klanu to do Zicka ;]

Ja niestety jestem out of game do konca miesiaca z powodu zmiany sprzetu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja tam mam Polska wersje i dalem "next" w tej zakladce. COs jednak nie widac zebys to wybral jezyk, bo to sie chyba jakos podswietla czy jakos tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sprawie klanu to do Zicka ;]

Ja niestety jestem out of game do konca miesiaca z powodu zmiany sprzetu :(

Ja jestem out of game do nie wiem kiedy ale rano jestem zawsze, a wszystko dlatego że dostałem pałę z polaka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jestem fanem tej serii i gralem od 95r, jako ze byla to druga moja "strategia" po pamietnym dune :) az sie lezka w oku kreci ;P zobaczylem sobie demko i stwierdzam z czystym sumieniem ze sie nie zawiodlem. Jest tak jak byc powinno czyli po staremu. I dlatego z czystym sumieniem mozna na to wydac troche ponad stowke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem out of game do nie wiem kiedy ale rano jestem zawsze, a wszystko dlatego że dostałem pałę z polaka :E

Ee tam ja mam 3 albo 4 :E

 

Polski to przedmito z kategorii zaliczyc na minimum i olac :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ee tam ja mam 3 albo 4 :E

 

Polski to przedmito z kategorii zaliczyc na minimum i olac :E

Zamienisz się na starych? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej by sie nie dalo, ale czemu nie... W sumie i tak pewnie juz nie bede z nimi mieszkal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej by sie nie dalo, ale czemu nie... W sumie i tak pewnie juz nie bede z nimi mieszkal :D

Nie wiem. Mój stary to istny zabytek PRL-u wychowywany tzw. 'mocną ręką' i mu to zostało - niezbyty przyjemne doznania :] O zwykłą uwagę pt.: "Wojtek rozmawiał na lekcji religii" robi mi awanturę mniej więcej taką jak stara kolegi kiedy nie zdał :] Gdyby nie mój wrodzony spryt to w święta bym w ogóle nie usiadł do kompa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem mianowicie kiedy chce grac z kolegami w sieci lokalnej to oni mnie widza a ja ich nie a jak ja stworze serv to wtedy nimoga ise polonczyc i przez to nie moge z nimi zagrac co trzeba zrobic by naprawic ten blad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam taki problem mianowicie kiedy chce grac z kolegami w sieci lokalnej to oni mnie widza a ja ich nie a jak ja stworze serv to wtedy nimoga ise polonczyc i przez to nie moge z nimi zagrac co trzeba zrobic by naprawic ten blad?

Kupic oryginal i grac na serwerach EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach sieci w dziale Network ustawiacie online ip na swoje wew. ip i port ustawiacie na jakis wspolny (ja np 10100 dawalem). Dodatkowo host rozlacza sie z netem i powinno dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno bo wczoraj 13 :D w piatek kupiłem limitowana edycje kolekcjonerska GDI w wersi jezykowj polskiej.

dostem podkladke, poradnik, płyte bonus,płyte instalacyjna pełnej wersji, i piec fajnych map pozatym grafika w tej grze jet powalajaca :cool: , multiplayer tak jak w (trash) ,www.inhumangames.com) jestem w multiplayerze w kazdy piadek sobote i niedziele <dostalem tytuł moderatora serwera przez ta limitawana edycje kolekcjonerska> :)

 

wszystkiego dobrego w C&C3 ;) orgynał®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedawno bo wczoraj 13 :D w piatek kupiłem limitowana edycje kolekcjonerska GDI w wersi jezykowj polskiej.

dostem podkladke, poradnik, płyte bonus,płyte instalacyjna pełnej wersji, i piec fajnych map pozatym grafika w tej grze jet powalajaca :cool: , multiplayer tak jak w (trash) ,www.inhumangames.com) jestem w multiplayerze w kazdy piadek sobote i niedziele <dostalem tytuł moderatora serwera przez ta limitawana edycje kolekcjonerska> :)

 

wszystkiego dobrego w C&C3 ;) orgynał®

Wlasnie chcialem sie zapytac kogos kto kupil ed kolekcjonerska co jest w tym poradniku. Czy to sztuka dla sztuki czy faktycznie sa tam jakies przydatne informacje? Np jakies fajne BO, sposoby na kontrowania Scorpion Tank rushy, etc :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sa tam rozne taktyki wazane z misjami i bez misji do multiplayera teraz siedze mam na nick:niepełnosprytny i siedze w poczekalni 8 i 7 .Narazie jestem mini-noob ale zara sie wyrobie musze sie tylko podszkolic w scrinach, nie umie nic nimi robic moze by mnie ktos nauczył :question::question:

 

 

 

czekam na polaków przez multiplayera 8 i 7 channel/poczekalnia

 

 

 

 

życze wygranych w C&C3 ;);)

Edytowane przez NiePełnoSprytnypl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zarejstrowalem gre ;) wy tez to zrobcie <jezeli macie pełną> a i jeszcze jedno pytanko :hmm: : a mianowice ile zapłaciliscie za gre :question::question: ja za swoja kolekcjanerska GDI 179.00 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...