Skocz do zawartości
janofon

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że większość osób, które kupiły C&C:TW & KW nawet nie wchodzi na MultiPlayer ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z misją NOD-em w sarajewie (to z obroną świątyni). Nie moge tego za żadną cholerę wygrać. Pomóżcie jakoś bo już mi nerwy siadają przy tej grze. :mad2: :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

posiadam gre oryginalna (podstawke bez KW) i zaaktualizowana do wersji najnowszej czyli 1.09, niestety jesli chce w nia zagrac potrzebuje plyty w czytniku, czy da sie cos zrobic abym mogl w nia grac na necie nie wkladajac plyty do napedu?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że większość osób, które kupiły C&C:TW & KW nawet nie wchodzi na MultiPlayer ; /

Archeolog mode on!

 

Nic dziwnego, skoro sredni mecz konczy sie po 7 minutach, szkoda czasu :P. Zero taktyki, poprosty bezmyslny rush w jak najkrotszym czasie.

Dobrze, ze w Red Alert 3, wyglada to znacznie lepiej pod tym wzgledem :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy normalne jest to że jeżeli w trybie skirmish jesteś z kompem / kompami w drużynie i 1 z nich padnie to przegrywasz :kwasny::mad2: ?

 

:question: nikt nie wie ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :) , mam taki problem że nie działają mi żadne zassane mapy

 

mam xp robię tak jak podają prawie wszędzie czyli wrzucam do C/documents and seting/USERNAME/dane aplikacji/command and conquer tiberium wars/maps i nic :(

 

z góry dzięki za help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam xp robię tak jak podają prawie wszędzie czyli wrzucam do C/documents and seting/USERNAME/dane aplikacji/command and conquer tiberium wars/maps i nic :(

Czym objawia się "niedziałanie"? Nie wyświetlają się na liście, jakiś błąd pojawia się przy ich uruchamianiu, czy jeszcze coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra już zadziałało normalnie , tylko takie pytanie ..... gdzie się robi konto na multiplayer :E ?

 

pomoże ktoś ?

 

mam problem z grafiką , mam radeona hd 4890 vapor-x , wszystko mam na full a zobaczcie jak to wygląda (patrz cienie i tekstura podłoża ) http://img683.imageshack.us/img683/1954/zalh.png , stery 10.5 , temperatury w porządku , patch do gry 1.09

 

plz pomóżcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomił ktoś tą grę na origin w win 10 wersji kolekcji? Gra w ogóle nie odpala. Brak błędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Generals to samo, albo łatka do Win10 coś namieszała, albo update Origina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem jest to wina Origina. Pomaga zmiana w opcji region w panelu sterowania administracyjnie> zmien ustawienia regionalne sys> zaznaczyć użyj formatu UTF 8

Gra niestety jest po angielsku mimo że osobno jest po polsku ale nie jest zawarta w abonamencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Dzięki za info teraz działa. Szkoda że na żadną noą część C&C w starym stylu się nie zanosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ma wspólnego region z grą:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie mam pojęcia w czym jest problem bo pamiętam że jeszcze w zeszłym roku odpalałem to normalnie bez żadnych kombinacji. Niezbadane są wyroki Windowsa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...