Skocz do zawartości
janofon

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ja juz z niecierpliwoscia oczekuje na nowa gre z serii C&C. Tr\ecia czesc tej gry juz za prawie poltora miesiaca.

A oto LINK do zapowiedzi.

 

A tu link

sklepu w ktorym mozna dokonac pre-ordera.

 

Piszcie czego oczekujecie od tej gry, czy lubicie serie C&C i czy ja kupicie :E

 

zapraszam do pisania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam stare dobre czasy z Red Alertem i Generalsem. Czekam na demo wtedy będę, mógł konkretnie powiedzieć więcej. Ale gra zapowiada się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie czaiłem się, żeby zrobić ładny temat (z linkami, obrazkami i w przyszłości z FAQ) i jak zawsze się spóźniłem :P .

 

C&C3 to obecnie mój numer jeden na liście gier, które muszą znaleźć się na mojej półce. Pozostaje tylko mieć nadzieje, że EA nie zepsuje tej gry - całe szczęście (co jest prawie pewne) przed premierą wyjdzie demo, więc nie trzeba będzie robić zakupów w ciemno (i stawać się płatnym beta-testerem :P ). Generals bardzo mi się podobało i z tego co widziałem na filmikach - "Tiberium Wars" będzie podobne (przynajmniej rozrywką).

 

Tu oferta play.pl -> http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/strat...wars-30770.html bez bawienia się w te beznadziejne wirtualne pieniądze i tak mamy 10zł taniej niż na gram.pl

Ciekawy wywiad (po ANG) -> http://www.firingsquad.com/games/command_c...iew/default.asp

Wstawki filmowe ->

Filmik prosto z gry ->

(po prawej jeszcze są inne) Edytowane przez LukiTheMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joe znowu jako Kane! :D Yea!

 

Miałem okazję spotkać w zeszłym roku Kucana osobiście, to naprawdę świetny koleś. Ma baardzo absurdalne poczucie humoru i potrafi się śmiać z - dosłownie - wszystkiego :).

 

A C&C3 już kupiłem. Zestaw NOD oczywiście. For the Brotherhood, PEACE THRU POWER! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolałbym gdyby wyszedł Red Alert 3 :cool: Ale oczywiście zagram sobie w demko tej gierki... Zobaczymy jaka będzie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście wolałbym gdyby wyszedł Red Alert 3 :cool: Ale oczywiście zagram sobie w demko tej gierki... Zobaczymy jaka będzie... :)

 

dokładnie, takie futurystyczne klimaty mi osobiscie nie paszą , wolałbym Red Alert 3 z tytułowym Hell March 3 na wstępie w intro :cool::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą "Wojna o tyberium" lepiej brzmi niż "Wojny o tyberium", ale chyba się czepiam :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze 2 pytanko. Kiedy jakieś demo ?

Chodzą słuchy, że 2 tygodnie przed premierą - podobno tak jest z grami od EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... mam takie dziwne wrażenie że tego C&C spartolą... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem screeny i bardzo mi sie podobalo, bardzo dobrze wspominam tez czasy Tiberian Sun. Poczekamy na demko i sie pomysli :) Narazie mam odlozone 80zl na Test Drive'a, Tiberian Wars musi poczekac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde... mam takie dziwne wrażenie że tego C&C spartolą... :hmm:

Cicho! :E Na filmikach prosto z gry całkiem fajnie to wygląda, więc narazie jestem dobrej myśli :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wygląda i zapowiada się zacnie, tylko moim zdaniem trochę może być za kolorowe, oby nie było jak z Carbonem, przez co wymagania nie będą małe :E

wątpię aby udało mu się pobić Company of Heroes, to jest dopiero gra

ale czekam na demko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, w końcu kontynuacja serii C&C, pamiętam, jak przyjemnie mi się grało w Tiberian Sun, do którego wciąż od czasu do czasu wracam :P Kilkanaście Heavy Bomberów od GDI atakujących bazę NOD to było to :cool::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cool nowy C&C pamientam jak sie pogrywalo dniami w pierwszego a pozniej w pierwszy Red Alert :cool:

 

Jak wyjdzie to bede musial kupic ale chwile po premierze jak zdarzy troche spasc bo az tak napalony na ta gre nie jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wymagań to venor mi coś takiego na pw wysłał

 

System requirements - To be announced. Supposedly similar to the BFMEII requirements

 

System requirements for Command & Conquer 3: Tiberium Wars have not yet been officially released. Currently, however, the requirements are rumored to be as follows:

 

Minimum PC Requirements

1.8 GHz Processor

512MB RAM

GeForce 3 64MB Video Card, or better

 

nie iwem czy to prawda ale jak tak to gierka nie ma za dużych wymagań i powinna śmigac....tylko żeby EA zrobiło dobry multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na filmiku fajnie się prezentuje, chodź efekt chmur troche mi sie niepodoba, za szybko i za gęsto płyną, no ale poczekamy na demo :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory grywam sobie w C&C Generals i co jakis czas w Red Alerta 2. Jakos nie przemawiaja do mnie futurystyczne klimaty serii C&C. RA2 był swietny ale tiberian sun nigdy mi nie przypadlo do gustu, inna sprawa jest trzecia rasa obcych w C&C 3, ktora zupelnie nie robi na mnie wrazenia. Dziwie sie, ze nie poszli w kierunku RA3 . Z tego co widzialem, oprocz fajerwerkow nowych graficznych, gra pisana jest tylko pod dx9 dlatego marnie to dla mnie wyglada chociaz nie ma tak ogromnych wymagan jak supreme commander :) Szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę pozostać przy Red Alert.

 

Na screenach nowy C&C niezbyt mi się podoba, a nawet w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tym linkiem oferta tym razem na Virtusie.

 

W CDA pisali swojego czasu, ze TW bedzie na tym samym tylko podrasowanym silniku co Generals.

 

Ciekawia mnie wymagania sprzetowe :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że RA 2 był super ale w tiberian sun też mi się grało miło............tylko żeby Ea zrobiło multi nam miarę battle.net'a to będę wznosił im modły.a co do gry mi tam metoda 100 czołgów się podoba bo łatwo można ją powstrzymać

 

EDIT: A podrasowany silnik generalsa to bardzo dobry pomysł.............jeżeli multi będize dobre a giera grywalna to grafika nie będzie na 1 miejscu........bo dla mnie supreme commander jest nieco przekombinowane (a grałem przez 4 dni ostro) woę tradycyjne RTS-y typu seria C & C orac Warcraft i kilka innych

Edytowane przez pifpaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory grywam sobie w C&C Generals i co jakis czas w Red Alerta 2. Jakos nie przemawiaja do mnie futurystyczne klimaty serii C&C. RA2 był swietny ale tiberian sun nigdy mi nie przypadlo do gustu, inna sprawa jest trzecia rasa obcych w C&C 3, ktora zupelnie nie robi na mnie wrazenia. Dziwie sie, ze nie poszli w kierunku RA3 . Z tego co widzialem, oprocz fajerwerkow nowych graficznych, gra pisana jest tylko pod dx9 dlatego marnie to dla mnie wyglada chociaz nie ma tak ogromnych wymagan jak supreme commander :) Szkoda...

Marnie wygląda bo to tylko przestarzałe DX9? :E No tak - liczy się sam fakt, że gra nie jest oparta o DX10... pozatym EA planuje wydanie w późniejszym terminie łatki, która "podrasuje" C&C3 do DX10.

 

@janofon - chyba zły link umieściłeś ;) . Na wirtusie też kosztuje 109zł... przy okazji zauważyłem, że Cywilizacja 4 kosztuje tylko 44zł :o .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshe wszyscy tylko na grafikę patrzą..............liczy się grywalność a nie grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. skoro wyszedł C&C 3 to moze i wyjdzie Red Alert 3.. :)

Lock & Loaded!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...