Skocz do zawartości
janofon

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe juz 6 razy podchodzilem do tej misji i nadal nic. Na moj gust to trzeba najpierw poslac Predator Tanki zeby zniszczyly ta barykade i okoliczne budynki w ktorych siedza wojska NOD. A potem szybko poslac spory odddzial piechoty zeby zabijali Fanatykow za nim ci dobiegna do MCV. I przemieszczac sie kawalek po kawalku w kierunku bazy. Jednak w praktyce jest to duzo bardziej skomplikowane bo trzeba walczyc na dwoch frontach - w miescie i w bazie. Najgorsze jest to, ze po przybyciu MCV na skraj mapy ataki NOD na baze znaczaca sie zwiekszaja :/ . Trzeba miec bardzo dobre makro i uszkodzone Predator Tanki szybko odsylac w okolice fabryki w celu naprawy. No i tu wymiekam bo nie potrafie robic tylu rzeczy na raz :/

 

ja na początku sprzedałem kilka wieżyczek i zostawiłem tylko cztery potem okopałem sie piechotą.... a w mieście warto wchodzić do budynków wtedy ściągasz na siebie cześć ataków i sam możesz dużo zdziałać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za nieporozumienie z tymi online'owymi statystykami :/ Ok. 3/4 zwycięstw/porażek nie zostaje uwzglednionych. Grałem cały wczorajszy wieczór nabijając dość sporo wygranych, dzis w statystykach mam W SUMIE 5 rozegranych gier... Lepiej żeby EA to poprawiło, bo póki co, ten cały system awansu jest ch**a wart

Spokojnie zaaktualizują się - ja nie mam takich problemów :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za nieporozumienie z tymi online'owymi statystykami :/ Ok. 3/4 zwycięstw/porażek nie zostaje uwzglednionych. Grałem cały wczorajszy wieczór nabijając dość sporo wygranych, dzis w statystykach mam W SUMIE 5 rozegranych gier... Lepiej żeby EA to poprawiło, bo póki co, ten cały system awansu jest ch**a wart

Tez tak mialem. Zakutalizowaly sie ~30h pozniej. Potem przez kilka dni bylo dobrze i aktualizowalo sie wszystko na bierzaca. A od wczoraj znowu jest z tym problem, nie mam wpisanych 9 meczy z wynikiem 8-1 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za nieporozumienie z tymi online'owymi statystykami :/ Ok. 3/4 zwycięstw/porażek nie zostaje uwzglednionych. Grałem cały wczorajszy wieczór nabijając dość sporo wygranych, dzis w statystykach mam W SUMIE 5 rozegranych gier... Lepiej żeby EA to poprawiło, bo póki co, ten cały system awansu jest ch**a wart

 

Nie tylko my mamy takie problemy.

Bardzo duza spolczenosc z oficjalnej strony C&C tez ma dosc takich statystyk :(

 

Prosze bardzo

http://forums.ea.com/mboards/thread.jspa?s...threadID=205086

Edytowane przez Griszha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie naprawdę wielki problem... statystyki się od razu nie aktualizują. Olaboga! :E

Ale niektórzy po prostu lubią na bieżąco sobie walić niemca w kask patrząc na aktualne statystyki :E

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale niektórzy po prostu lubią na bieżąco sobie walić niemca w kask patrząc na aktualne statystyki :E

Hmm, mi szybkie uaktualnianie jest potrzebne do tego zeby caly czas wyszukiwalo mi przeciwnikow na podobnym poziomie. Wtedy gra daje najwiecej przyjemnosci. Ostatnio po rozgrywkach z kumplem ktory rozwali mnie 8 do 0 spadl mi ranking tak, ze w autodopasowaniu dostawalem zupelnych noobow, ktorzy nawet expa nie raczyli budowac tylko turtlowali sie w bazie :/ . Wczoraj i dzisiaj odrobilem straty wynikiem 12-1 ale co z tego skoro ranking sie nie uaktualnil i nadal gram z noobami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie aktualizacja to zaczniesz grac z mistrzami :E wtedy znowu bedziesz mial wysoki poziom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak bedzie aktualizacja to zaczniesz grac z mistrzami :E wtedy znowu bedziesz mial wysoki poziom :)

No dokladnie. Ale i tak wole grac z lepszym od siebie niz ze slabszym. Co to za frajda byc wyzywanym od cheaterow :P .

A jak juz napisalem, najlepsza zabawa jest kiedy gra sie z kims na takim samym poziomie. Wtedy gry sa bardzo wyrownane, walczy sie o kazdy kawalek mapy i w koncu gra nie trwa 5 minut tylko 2-4 razy tyle.

 

Nie wiem czy bylo wczesniej w innych grach cos takiego jak autodopasowanie z C&C3, ale przynajmniej w teorii jest to swietna funkcja.

Edytowane przez muchacho_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio po rozgrywkach z kumplem ktory rozwali mnie 8 do 0 spadl mi ranking tak, ze w autodopasowaniu dostawalem zupelnych noobow, ktorzy nawet expa nie raczyli budowac tylko turtlowali sie w bazie :/ . Wczoraj i dzisiaj odrobilem straty wynikiem 12-1 ale co z tego skoro ranking sie nie uaktualnil i nadal gram z noobami :(

Gdzie są tacy? :E Ja nawet po paru przegranych i tak gram z coraz lepszymy - i dostaje jeszcze większe baty :P .

 

Przed chwila się wk$@iłem... grałem z kumplami, a tu stary mnie woła do pomocy - teraz się cieszą, że ze mną wygrali :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie panowie ja mam problem..idę kampanie GDI i jestem w 1 misji w europie...tam gdzie trzeba prze 4 min bronić bazy to ok obroniłem i potem muszę ratowac konwoj ale nod'y tak walą na mnie że szok........jakieś pomysły gram na hardzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie panowie ja mam problem..idę kampanie GDI i jestem w 1 misji w europie...tam gdzie trzeba prze 4 min bronić bazy to ok obroniłem i potem muszę ratowac konwoj ale nod'y tak walą na mnie że szok........jakieś pomysły gram na hardzie

Ja przeszedlem to tak, ze doszkolilem kilka zniwiarek, naspamowalem duzo Predator Tankow i na poczatku zniszczylem baze NOD w prawym gornym rogu mapy. Kiedy mialem juz spokoj z tamtej strony to zaczalem szkolic te pojazdy do ktorych mozna wpakowac piechote i taka ekipa pojechalem na baze w lewym dolnym rogu mapy. Dopiero wtedy spokojnie odbilem MCV, wybudowalem lotniska i Orki a na koncu zbomardowalem ostatnia baze w prawym dolnym rogu mapy :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba masz dynamit w ręku i mysz z 30000000000DPi ....na hardzie to oni tak we mnie walą że nawet nie zdążę zrobicć

tych 6 żniwiarek bo mi rozwalą fabrykę.ale mimo to spróbuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to chyba masz dynamit w ręku i mysz z 30000000000DPi ....na hardzie to oni tak we mnie walą że nawet nie zdążę zrobicć

tych 6 żniwiarek bo mi rozwalą fabrykę.ale mimo to spróbuję

Heh ja na normalu przechodziłem i nie było tak źle, ale to nie to samo co hard - a że da się zmieniać poziom odkryłem dopiero przez przypadek jak się scrinowie zaczęli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooooooo przeszedłem ale nie mam siły następnej misji.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nooooooo przeszedłem ale nie mam siły następnej misji.................

 

Ja nigdy nie gram na Hardzie bo wiem , że nadejdzie taki moment w grze , że rozwalę całą klawiaturę ( np tak jak w TR : Legend rozwaliłem klawiature i niektórych przycisków nie mogłem znaleźć przez miesiąc ( Teraz mam ładna czarnulkę ;) ) ) . Najlepiej grać na normal . Wyjątkiem sa gry na konsole gdy przechodzi się grę ponownie na wyzszym poziomie bo motywuja cię achievementy . :thumbup:

Edytowane przez Gazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie gram na Hardzie bo wiem , że nadejdzie taki moment w grze , że rozwalę całą klawiaturę ( np tak jak w TR : Legend rozwaliłem klawiature i niektórych przycisków nie mogłem znaleźć przez miesiąc ( Teraz mam ładna czarnulkę ;) ) ) . Najlepiej grać na normal . Wyjątkiem sa gry na konsole gdy przechodzi się grę ponownie na wyzszym poziomie bo motywuja cię achievementy . :thumbup:

no co ty... ty byles tym małym niemcem, o którym było tak głośno w internecie :o ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie gram na Hardzie bo wiem , że nadejdzie taki moment w grze , że rozwalę całą klawiaturę ( np tak jak w TR : Legend rozwaliłem klawiature i niektórych przycisków nie mogłem znaleźć przez miesiąc ( Teraz mam ładna czarnulkę ;) ) ) . Najlepiej grać na normal . Wyjątkiem sa gry na konsole gdy przechodzi się grę ponownie na wyzszym poziomie bo motywuja cię achievementy . :thumbup:

Mam podobne zdanie. Gry sa po to, zeby sprawiac przyjemnosc a nie stresowac. W kampanie gralem na medium i narazie dalem sobie spokoj bo wyzwaniem jest teraz pokonanie mojego kumpla na multi. Skubany ma tak obcykanych Scrinow, ze nic nie moge zrobic. Po ~15 grach doszedlem do wniosku, ze Stormriderzy sa najbardziej przegieta jednostka w tej grze. Naprawde nie wiem jak mam sie przed nimi bronic grajac GDI. Aha i prosze nie mowic o wiezyczkach czy rocket infantry bo to sie zupelnie nie sprawdza. Zanim zdejme chociaz jednego Stormridera to skladzik takich 4 zdarzy zniszczyc 2 zniwiarki x_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale niektórzy po prostu lubią na bieżąco sobie walić niemca w kask patrząc na aktualne statystyki :E

 

Dobra, dobra, statystyki fajnę są, ale seksualnie mnie nie zaspokajają :E Rzecz w tym, że jak już się coś publicznie udostępnia, powinno byc dopracowane. A wkurw*a mnie fakt, że do statystyk ładują się wyłącznie przegrane :thumbdown: No i na co takie coś? Wprowadza niepotrzebne zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wkurw*a mnie fakt, że do statystyk ładują się wyłącznie przegrane :thumbdown: No i na co takie coś? Wprowadza niepotrzebne zamieszanie.

Dodają się wszystkie - daj trochę czasu, serwery przeżywają prawdziwe oblężenie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodają się wszystkie - daj trochę czasu, serwery przeżywają prawdziwe oblężenie :]

Gdzies czytalem ze staty z ostatnich dwoch dni nie zostana dodane bo padl serwer i musieli go odtworzyc z backupu. Dlatego, ze tez niektorym skasowalo czesc wynikow juz wpisanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzies czytalem ze staty z ostatnich dwoch dni nie zostana dodane bo padl serwer i musieli go odtworzyc z backupu. Dlatego, ze tez niektorym skasowalo czesc wynikow juz wpisanych.

Dziwisz się? W kilka dni po premierze zarejestrowało się i młóci kupa ludzi - WoW też padał :P Myślę, że EA nie przewidywało takiego oblężenia i dało jakieś słabiaki -_-

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie potrenuje sobie ufoludkami ale jak dla mnie to jakoś dziwnie sie nmi gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja właśnie 'wymyśliłem' (perfidnie zerżnąłem) całkiem niezłą taktykę - niedługo się z Wami podzielę tylko przećwiczę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh ja właśnie 'wymyśliłem' (perfidnie zerżnąłem) całkiem niezłą taktykę - niedługo się z Wami podzielę tylko przećwiczę :P

 

Zick jak tam ta taktyka? :)

 

Moze inni nie ale ja z przyjemnoiscia poczytam co ciekawego mozna wprowadzic w rozgrywce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Matematyka. Zakladajac 5x 1000 PLN na produkt. promka1: 999 PLN oszczednosci = placisz 4k + 1 PLN promka2: 600 PLN zwrotu = placisz 5k, dostajesz 600 zwrotu.   Ale jak juz masz produkty, powiedzmy po: 5000, 4000, 2000, 2000, 1000, to sie robi ciekawiej: promka1: 999 PLN oszczednosci promka2: 1680 PLN zwrotu  
    • Nie wiem na moim C2 nie widzę lipy z dropami do 40 fps albo kwestia samego w VRR w sprzęcie albo jestem od ciebie starszy i oczy już mniej łakome na fpsy. Choć wróć w w wyścigach to ja 120 fps mieć musze  tak więc to też pewnie nie to. 
    • Masz bardzo atrakcyjny budżet, dla tego zaproponuję przesiadkę z obecnego seta na nowy. Trzeba zmienić płytę, procesor i pamięci. Płyta: https://allegro.pl/oferta/asrock-z790-pg-riptide-s1700-4ddr5-hdmi-dp-atx-15304451907 Procesor: https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i5-14600kf-14-generacja-box-14527986633 Pamięci: https://www.x-kom.pl/p/1131297-pamiec-ram-ddr5-patriot-32gb-2x16gb-7000mhz-cl32-viper-venom.html Napisz, jaki masz zasilacz. Stare graty sprzedasz na allegro i będzie jakiś zwrot gotówki  
    • 😆 Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. No i te osoby jakby wiedziały że takie zdjęcie zrobiłeś jak najbardziej mogą zgłosić sprawę i sądownie ubiegać się o jego usunięcie, zamazanie lub o odszkodowanie jeżeli zdjęcie jest na tyle wyraźne żeby można było ich rozpoznać lub ustalić inne szczegóły. Dlatego wcześniej pisałem o jakości zdjęć, która może zależeć od wysokości. A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"?  Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów   Edit: pogrubiłem i podkreśliłem istotną sprawę, która już poruszałem, żebyś sobie nie nadinterpretował tego co napisałem. Nie zmienia to faktu, że operator drona nie stoi ponad prawem, chyba że to służby, wtedy może mieć inne regulacje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...