Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

OBAR

Odtwarzacze MP4 - Zajrzyj, zanim zadasz pytanie!

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie miałem napisać jak pisałem tą liste trekstor'a w tych dobrych odtwarzaczach ale trekstor to nie tylko vibez więc.... więc napisać konkretny model :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
człowieku - nie dobiajaj :lol2:

 

Ja od razu mówie że nie warto tego kupować ;)

 

o co ci chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety czesto sie zdarza (nie mowie tu akurat o Mikko24) ze ktos kto kupi szajs, wszędzie go zachwala, (bo przykladowo kupil go za dlugo zbieraną kase i teraz nie ma odwrotu), chociaz albo zdaje sobie sprawe ze ma gówno, ale z zemsty chce aby inni tez je kupili :E, albo kupuje cos takiego po raz pierwszy i nie ma do czego porównac wiec mysli ze jest dobrze ;) (w sumie to czasami lepiej nie wiedziec jak dobrze moze byc, bo jak nie miales nic lepszego to nie masz co narzekac :D )

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Kupta se SPV C550, To oczywiście telefon ale poradzi sobie z MP4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie Kupta se SPV C550, To oczywiście telefon ale poradzi sobie z MP4

Nie poradzi sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety czesto sie zdarza (nie mowie tu akurat o Mikko24) ze ktos kto kupi szajs, wszędzie go zachwala, (bo przykladowo kupil go za dlugo zbieraną kase i teraz nie ma odwrotu), chociaz albo zdaje sobie sprawe ze ma gówno, ale z zemsty chce aby inni tez je kupili :E, albo kupuje cos takiego po raz pierwszy i nie ma do czego porównac wiec mysli ze jest dobrze ;) (w sumie to czasami lepiej nie wiedziec jak dobrze moze byc, bo jak nie miales nic lepszego to nie masz co narzekac :D )

 

pozdro

 

Jakieś fakty ?? niczego nie bede zachwalał.Jeśli szajs to musi być jakiś powód.Po prostu sam powiedz co Ci nie pasuje w nim.Jeśli go miałeś to chętnie usłyszę co jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś fakty ?? niczego nie bede zachwalał.Jeśli szajs to musi być jakiś powód.Po prostu sam powiedz co Ci nie pasuje w nim.Jeśli go miałeś to chętnie usłyszę co jest nie tak.

 

powiem uczciwie - MP4 nie mialem, ale zato mialem MP3 wtedy kiedy nastapil najwiekszy boom na odtw. mp3 (w lecie 2005 chyba) firmy PRO2 alias MEDION - niby niemiecka firma, ale szajs taki sam albo wiekszy od podanych wyzej mp4. Ale nie chodzi mi o Ciebie i twoj odtw. MP4 (napisalem zresztą w moim poscie ze nie chodzi mi o Ciebie), chodzi mi o postawy niektórych ludzi (znam osobiscie kilku) ktorzy chcą pokazać, ze ich zakup (w tym przypadku owe mp4) byl doskonalym wyborem :E chociaz przewaznie wiekszosc z nich zdaje sobie sprawe ze to zlom ;)

 

pozdro

 

edit

 

ps. chciales wiedziec co mi sie nie podoba w twoim odtwarzaczu - w twoim to sie nie wypowiem bo go nie mialem/nie widzialem/nie obmacywalem :E ale moge powiedziec co mi sie nie podoba w mp4 pokazanych w 1 poscie - qmpel ma jednego z nich i musze przyznac - Badziewie jakich malo, wyswietlacz wola o pomstę do nieba (na oko 15x20px :E), jakość dzwieku tragiczna (chyba nawet gorsza od mojego swietej pamieci PRO2), a calosc sprawia takie wrazenie ze gdybym to bardziej scisnął w ręce to sie rozleci...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o co ci chodzi ??

O to , że bez obrazy ale nie jestem na tyle głupi żeby wierzyć ze jakiś badziew za 20zł ma być takim dobrym odtwarzaczem i wszystko robić tak pięknie jak opisuje to ulotka itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem uczciwie - MP4 nie mialem, ale zato mialem MP3 wtedy kiedy nastapil najwiekszy boom na odtw. mp3 (w lecie 2005 chyba) firmy PRO2 alias MEDION - niby niemiecka firma, ale szajs taki sam albo wiekszy od podanych wyzej mp4. Ale nie chodzi mi o Ciebie i twoj odtw. MP4 (napisalem zresztą w moim poscie ze nie chodzi mi o Ciebie), chodzi mi o postawy niektórych ludzi (znam osobiscie kilku) ktorzy chcą pokazać, ze ich zakup (w tym przypadku owe mp4) byl doskonalym wyborem :E chociaz przewaznie wiekszosc z nich zdaje sobie sprawe ze to zlom ;)

 

pozdro

 

edit

 

ps. chciales wiedziec co mi sie nie podoba w twoim odtwarzaczu - w twoim to sie nie wypowiem bo go nie mialem/nie widzialem/nie obmacywalem :E ale moge powiedziec co mi sie nie podoba w mp4 pokazanych w 1 poscie - qmpel ma jednego z nich i musze przyznac - Badziewie jakich malo, wyswietlacz wola o pomstę do nieba (na oko 15x20px :E), jakość dzwieku tragiczna (chyba nawet gorsza od mojego swietej pamieci PRO2), a calosc sprawia takie wrazenie ze gdybym to bardziej scisnął w ręce to sie rozleci...

 

pozdro

 

Zgadzam się z Tobą ,że trzeba uważać bo różne buble chodzą po świecie.Od takich które mają 1 G a załadować można tylko 400 mb :D to jest kicha.

Większość z nich zamiast puszczać film robi szybki pokaz slajdów jak np. gif. Porażka.

 

Osobiście nie chciałem wyświetlacza TFT bo wypada blado przy CSPN. Odpaliłem w sklepie obydwa jednocześnie i różnica jest duża.

Oparty na podzespołach SAMSUNGA i PHILIPSA.

Jestem wymagający jeśli chodzi o dźwięk a ten player spisuje się bardzo dobrze ( po zmianie słuchawek oczywiście :D )

Minusy:

- brak głośnika

- tandetne słuchawki ( jak dla mnie )

 

Podsumowując , na pewno nie zaliczył bym go do bubla.Bardzo dobry w tym przedziale cenowym. ( tak czy inaczej zawsze znajdzie się lepszy ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem wymagający jeśli chodzi o dźwięk a ten player spisuje się bardzo dobrze ( po zmianie słuchawek oczywiście smilies/bigsmile.gif )

pójdź do sklepu i przesłuchaj pierwszego lepszego iRiver'a..przyjdź i powiedz nam jak było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą ,że trzeba uważać bo różne buble chodzą po świecie.Od takich które mają 1 G a załadować można tylko 400 mb :D to jest kicha.

Większość z nich zamiast puszczać film robi szybki pokaz slajdów jak np. gif. Porażka.

 

Osobiście nie chciałem wyświetlacza TFT bo wypada blado przy CSPN. Odpaliłem w sklepie obydwa jednocześnie i różnica jest duża.

Oparty na podzespołach SAMSUNGA i PHILIPSA.

Jestem wymagający jeśli chodzi o dźwięk a ten player spisuje się bardzo dobrze ( po zmianie słuchawek oczywiście :D )

Minusy:

- brak głośnika

- tandetne słuchawki ( jak dla mnie )

 

Podsumowując , na pewno nie zaliczył bym go do bubla.Bardzo dobry w tym przedziale cenowym. ( tak czy inaczej zawsze znajdzie się lepszy ).

Ta podzespoły Samsunga, chyba kość flash tylko -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą ,że trzeba uważać bo różne buble chodzą po świecie.Od takich które mają 1 G a załadować można tylko 400 mb :D to jest kicha.

Większość z nich zamiast puszczać film robi szybki pokaz slajdów jak np. gif. Porażka.

 

Osobiście nie chciałem wyświetlacza TFT bo wypada blado przy CSPN. Odpaliłem w sklepie obydwa jednocześnie i różnica jest duża.

Oparty na podzespołach SAMSUNGA i PHILIPSA.

Jestem wymagający jeśli chodzi o dźwięk a ten player spisuje się bardzo dobrze ( po zmianie słuchawek oczywiście :D )

Minusy:

- brak głośnika

- tandetne słuchawki ( jak dla mnie )

 

Podsumowując , na pewno nie zaliczył bym go do bubla.Bardzo dobry w tym przedziale cenowym. ( tak czy inaczej zawsze znajdzie się lepszy ).

 

Podzespoły Samsunga są montowane we wszystkich odtwarzaczach typu NO NAME ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzbogacony głośnik stereo

 

:rotfl: dobijaja mnie takie rzeczy

 

ps. co do jakosci to tez polecam przesluchanie na iriverze jakiejs mp3 (ale w bitrate nie mniejszym niz ~192kbps!) a potem rozmawianie o jakosci muzyki ;] ja po kupieniu t30 calkowicie zmienilem zdanie na ten temat :)

 

ps. Tu juz przegieli palke - nawet nazwa ta sama, tylko nie napisali iPod :D za to zdjecie elegancko zerżnięte z iPoda, wg mnie ktos sie powinien tym zajac, przeciez zdjecie ewidetnie przedstawia "prawdziwego" nano, a opis badziewne "empe4"

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podzespoły Samsunga są montowane we wszystkich odtwarzaczach typu NO NAME ;)

 

Śmiga szybko i to jest ważne.

 

pójdź do sklepu i przesłuchaj pierwszego lepszego iRiver'a..przyjdź i powiedz nam jak było ;)

 

Jak będzie chciał se czegoś posłuchać HQ to na pewno nie będzie to format mp3 , Audiofile people :lol2:

Ty i tak się nie dasz przegadać bo twój x player jest lepszy nie ??

 

Wzbogacony głośnik stereo

 

:rotfl: dobijaja mnie takie rzeczy

 

ps. co do jakosci to tez polecam przesluchanie na iriverze jakiejs mp3 (ale w bitrate nie mniejszym niz ~192kbps!) a potem rozmawianie o jakosci muzyki ;] ja po kupieniu t30 calkowicie zmienilem zdanie na ten temat :)

 

Ty to na pewno wiesz coś o jakości słuchania szczególnie na tej zintegrowanej AC97 7.1...loool :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podzespoły Samsunga są montowane we wszystkich odtwarzaczach typu NO NAME ;)

Moze tak, a moze i nie :) Nawet jesli, to zazwyczaj sa to tansze wersje ukladow, o nizszej jakosci, albo stare modele i inne resztki magazynowe :) Parametrow tez nie maja zbyt wysrubowanych. To takie lajtowe flashe, dla cierpliwych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty to na pewno wiesz coś o jakości słuchania szczególnie na tej zintegrowanej AC97 7.1...loool :rotfl:

 

napisal czlowiek czytający ze zrozumieniem...

znajdz gdzies mojego posta w ktorym zachwalam AC97 wbudowane w moje mobo! tego uzywam do gier i czasami filmow - do muzyki - sony cdp-xe220 i plytki nagrywane z formatu monkey audio (.ape) lub inne ze zmiennym bitrate i, jezeli jestem poza domem - wspomniany wczesniej iriver (mp3 przewaznie br na poziome 320kbps lub wiecej)

 

mimo ze mam 17 lat, nie czuje potrzeby udowadniania komukolwiek mojej wiedzy (lub niewiedzy) wiec laskawie daruj sobie...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś fakty ?? niczego nie bede zachwalał.Jeśli szajs to musi być jakiś powód.Po prostu sam powiedz co Ci nie pasuje w nim.Jeśli go miałeś to chętnie usłyszę co jest nie tak.

 

Tak.

Miałem zarówno odtwarzacz MP3, jak i MP4 'no-name'.

Moje wrażenia możesz przeczytać w pierwszym poście.

Te playery to masówki - to czy są oznaczone logiem MPOWER, OPTIMUS etc. nie ma żadnego znaczenia. Co chwilę wychodzą nowe modele, które w zasadzie różnią się tylko wyglądem. Posłuchaj sobie iRiver'a, iAudio czy iPoda - to jest jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie chciał se czegoś posłuchać HQ to na pewno nie będzie to format mp3 , Audiofile people smilies/lol2.gif

A co ma piernik do wiatraka?!

 

Ja mówie żebyś posłuchała jakiegos iRiver'a...nie mówie nic o mp3...

 

 

Ty i tak się nie dasz przegadać bo twój x player jest lepszy nie ??

przegadać do czego ??

 

 

zacznij myśleć, bo piszesz takieeee głupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj czegokolwiek lepszego (iAudio, iriver, iPod, a nawet Creative) z przyzwoitymi słuchawkami (nawet Creaf EP630) i sensowną kompresją (może być MP3 z Lame z alt preset standard), to pogadamy. Na razie to jest rozmowa ze ślepym o kolorach.

 

A co do podzespołów Samsunga. Prawda jest taka, że firm robiących pamięci flash (a o takie podzespoły właśnie chodzi) jest na świecie kilka (i wszystkie znane), a Samsung jest jedną z nich. Nie da się po prostu zrobić odtwarzacza MP3 nie korzystając z podzespołów znanej firmy. Co wcale nie znaczy, że będzie to dobry sprzęt. Pamięci pakowane do tanich grajków MP4 są przede wszystkim strasznie wolne (dużo wolniejsze niż te, które stosuje Creative, o iriverze czy Apple nie wspominając). Zrób sobie test - skopiuj do pamięci swojego odtwarzacza 500MB plików MP3, zmierz czas i pochwal się. A poza wszystkim, pamięć nie ma absolutnie wpływu na jakość dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj czegokolwiek lepszego (iAudio, iriver, iPod, a nawet Creative) z przyzwoitymi słuchawkami (nawet Creaf EP630) i sensowną kompresją (może być MP3 z Lame z alt preset standard), to pogadamy. Na razie to jest rozmowa ze ślepym o kolorach.

 

A co do podzespołów Samsunga. Prawda jest taka, że firm robiących pamięci flash (a o takie podzespoły właśnie chodzi) jest na świecie kilka (i wszystkie znane), a Samsung jest jedną z nich. Nie da się po prostu zrobić odtwarzacza MP3 nie korzystając z podzespołów znanej firmy. Co wcale nie znaczy, że będzie to dobry sprzęt. Pamięci pakowane do tanich grajków MP4 są przede wszystkim strasznie wolne (dużo wolniejsze niż te, które stosuje Creative, o iriverze czy Apple nie wspominając). Zrób sobie test - skopiuj do pamięci swojego odtwarzacza 500MB plików MP3, zmierz czas i pochwal się. A poza wszystkim, pamięć nie ma absolutnie wpływu na jakość dźwięku.

 

I tak zrobiłem.500 mb kopiowało się 3:28. faktycznie bardzo długo...myślałem ,ze się potne.

Słuchałem iAudio i faktycznie brzmi lepiej , tak czy inaczej nie powaliło mnie na kolana. Brzmi ładnie. Mnie wystarczy to co mam , a najważniejsze jest to aby działał długo.

Siedząc w autobusie i słuchają xplayera nie interesuje mnie za bardzo 15 % lepsza jakość.

 

Peace

Bye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tak zrobiłem.500 mb kopiowało się 3:28.

 

iPod nano 2Gen: 1 min 40 s

SanDisk Sansa e200: 2 min

 

Rzeczywiście, nie ma różnicy, i to Samsung i to Samsung :E

 

faktycznie bardzo długo...myślałem ,ze się potne.

 

Go cry, emo kid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam iAudio X5L , jest rewelacyjny , jakoś filmików b.dobra a muzyki + słuchawki sennhaiser mx 400 - MIAŻDZY POPROSTU !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakoś filmików b.dobra

wcale że nie... mam X5L i według mnie filmiki to tylko dodatek.... tylko 15fps i mały ekranik.... nie są b.dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Odpowiedzi

    • Ja na intelu też mam zgrzyt z pamięciami. Chodzą na gorszych parametrach, niż na poprzedniej płycie i jeszcze dodatkowo nie chcą chodzić na innych timingach, niż domyślne.
    • Dzieki za odpowiedz Monitor SAMSUNG F24T350FHR 24" 1920x1080px IPS ale bede musial kupic jescze drugi wiekszy - tez chetnie przyjme sugestie (zakladam ze ten bedzie boczny)    
    • Ok i to rozumiem, bo tak jak pisałem AMD bije na głowę NV pod względem wyniku cena/jakość(osiągi), ale jeśli chodzi już o bajery typu RT i FG, to niestety AMD jest daleko w tyle i niestety będę musiał dopłacić do karty od NV z kiepskim oprogramowaniem, żeby móc w końcu zagrać w jakąś grę z włączonym RT. Smutne to, że władowałem niemało pieniędzy w sprzęt i na dzień dzisiejszy AMD nie jest w stanie wydać karty, która powinna śmigać z RT na moim komputerze. Może za parę lat AMD się odbije, ale póki co to na półce RT i FG firma AMD nie istnieje.
    • Jaki monitor posiadasz? (model?)
    • A o zaglądaniu do łóżka, bo jeden z kandydatów jest gejem czy o wierze, bo ten sam kandydat co jest gejem i również jest ateistą, to co na to powiesz? Niby Polska to kraj homofobiczny, ale coraz więcej ludzi się otwiera na LGBT, nawet na wsiach, choć to powoli to następuje i takie wycieczki osobiste typowo homofobiczne już ludziom nie przystoi, nawet kandydatowi na wójta gminy. Nie liczę w tym przypadku na polityków PiS oraz wyborców PiS-u, bo mają na takie tematy zaczadzone w głowach .
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...