Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Seraphin

Program pwdump2 - zna go ktoś ??

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie... mam pytanie. Uruchamiam program pwdump2 w wierszu polecen. Wyświetlaja mi sie te Hashe i konta. Ale pytanie brzmi : Czy da sie efekt jego pracy czyli to co wyświetla w tym wierszu poleceń da sie jakoś zgrac do pliku tekstowego ??

Jakas funkcja tego programu... Plz help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno. Ten program działa tylko jeśli mamy uprawnieniea admina (dlatego na wiele mi sie nie zda :[) W jego readme jes o tym wzmianka. Trzema przestawić *gdzieś* jakiś parametr o nazwie : SeDebugPrivilege. Piszom coś że to jest deafult dla adminów. Jakoś można to chyba zmienić. Pytanie brzmi jak... link do niego : http://razor.bindview.com/tools/files/pwdump2.zip - w paczce jest ten readme i pliki (w tym chyba źródła z rozszerzeniami .h i .c [ razem z działającym programem oczywiście ]). Proszę pomóżcie.

 

[Edytowane: 3/4/2004 przez Seraphin]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno. Ten program działa tylko jeśli mamy uprawnieniea admina (dlatego na wiele mi sie nie zda :[) W jego readme jes o tym wzmianka. Trzema przestawić *gdzieś* jakiś parametr o nazwie : SeDebugPrivilege. Piszom coś że to jest deafult dla adminów. Jakoś można to chyba zmienić. Pytanie brzmi jak... link do niego : http://razor.bindview.com/tools/files/pwdump2.zip - w paczce jest ten readme i pliki (w tym chyba źródła z rozszerzeniami .h i .c [ razem z działającym programem oczywiście ]). Proszę pomóżcie.

 

[Edytowane: 3/4/2004 przez Seraphin]

ja też mam ten problem. pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...