Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

HWBot na Labie

HWBot na Labie  

176 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest za?

    • Ja!
      176


Rekomendowane odpowiedzi

Edit: rankingi - zapraszam do dodawania wyników :)

Pi1M, Pi32M, 3DMark2001, 3DMark03, 3DMark05, 3DMark06

Aquamark03

CPU-Z, czyli maksymalna częstotliwość

PiFast

 

Tak ostatnio pokontemplowałem trochę i... teamu mi brakuje ;).

A serio mówiąc to można by to zrobić - to jest strona z wynikami benchmarków, wszystkie rankingi typu 3DMarki, PCMarki, SuperPi automatycznie aktualizowane (tak na forum jak i globalnie), porównanie do całego świata, tenże cały świat się może nam przyjrzeć :P, można rywalizować na szerszą skalę itp. :).

 

Adres strony (spora część na pewno zna): http://hwbot.org. Popatrzcie, zastanówcie się, zagłosujcie w "ankiecie" (1 opcja tylko, bo więcej nie trzeba ;)).

Zobaczę jaki odzew będzie, jeśli spory to możnaby zadziałać, bo tu trzeba również zgody i współpracy ze strony moderacji - trzeba tematy poprzypinać odpowiednio :).

 

Mam nadzieję że ten temat tak szybko nie umrze, "pomożecie"? :Up_to_s:

 

Spory edit: to robimy przemeblowanie w 1. poście, zaraz będą również zbiorczo linki tutaj do rankingów, żeby sobie sygnaturę odciążył ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze przeczytałem to chcesz zrobić polski serwis benchmarkowy w stylu hwbota?

Edit: coś chyba ankiety z 1 opcją nie dodał, trudno smilies/tongue.gif.
:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dobrze przeczytałem to chcesz zrobić polski serwis benchmarkowy w stylu hwbota?

Bez przesady :P, chcę podpiąć HWBota do forum "po prostu" :).

Jak to wygląda? Do polskiej konkurencji linka nie podam (chociaż mają), ale np. http://xtremesystems.org/forums/forumdisplay.php?f=231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz.. tam jest dużo więcej userów, którzy lubią xtreme o/c Jednak pomysł popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiesz.. tam jest dużo więcej userów, którzy lubią xtreme o/c Jednak pomysł popieram :)

no dokładnie na owym forum :E faktycznie więcej entuzjastów OC

ale czemu nie , pomysł dobry im wiecej sie dzieje tym lepiej ;)

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A co ja stary piernik jestem??"

 

Tak sobie przypomniałem anegdotkę :).

Tzn. z kolegą i jego ojcem w jakimś Kazimierzu chyba byłem i tam było coś płatnego, jakieś wejście na górę czy jeszcze gorzej :E. W każdym razie ojciec kolegi sobie z takim tekstem bilet ulgowy kupił :).

 

No i tutaj jest podobnie - jak będzie jakiś cel konkretny to i wyniki się znajdą IMHO :]. Nie mówię że od razu musimy być pierwsi (tja, jaaaasne), ale tak w ramach zabawy ogólnie można zrobić.

 

Dobra, ankieta próba druga - a jednak 1 opcja starczy, tylko chyba za mało pól wypełniłem poprzednim razem :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za :D

 

Ciekawy pomysl :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie w oc specjalnie nie bawie, ale poogladac niezłe wyniki lubie :) wiec jak najbardziej za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę, że w ankiecie 100% na Ja ;) niezły wynik :E A co do HardwareBotu to raczej się wpisuje efekty z podkręcania najlepszego sprzętu, czy tego tańszego, ale nieźle podkręconego też? Oczywiście nie mówię tu o ciekłych azotach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę "ludzi policzyć" (zebrać podpisy pod ewentualną petycją do moderacji ;)) po prostu, dlatego mi innej opcji w ankiecie nie potrzeba.

 

Kategorii jest bardzo wiele, tj. każdy procek (i grafa) ma swój podranking, inna sprawa że wiele z nich na azot jednak poszło :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja się podpiszę ;)

Bardzo ciekawy pomysł :thumbup::thumbup::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa propozycja - za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również - choć wyników nie będe zamieszczał ;)

Tak jak ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało tych głosów, do roboty...

Niżej setki to się nie ma sensu zabierać za tworzenie tematów itp ;).

Chociaż team już założę, w razie co jeśli ktoś chce dodać wynik to trzeba się zalogować na HWBocie samemu i wybrać team PCLab.pl (chyba odpowiednia nazwa, tzn. przynajmniej konkretna bez zbędnych bajerów ;)).

 

Strona teamu (no, póki co bardzo okazała nie jest :P): http://hwbot.org/profile.team.do?teamId=1559, można się zalogować na HWBota osobiście, wybrać team i wyniki dodawać. To ze stroną forum się zrobi później ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje JMKS :D:banan:

 

pobij ich wszystkich i wynies team pclab na wyzyny.. lol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, moze oszczedzi to rejestracji na innych forach w celu "dodania sie" :):thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...