Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

HWBot na Labie

HWBot na Labie  

176 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest za?

    • Ja!
      176


Rekomendowane odpowiedzi

Ja za kilka tygodni postaram się jakąś WR zrobić na A64 3000+ na DFI nf4 ultra-D jak tylko dojdzie cały zestawik, możne nawet w DI się pobawię :E , ewentualnie jeszcze jakieś punkty za o/c 7900GS którego mam w planach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlaczam sie na nowo do gry.
Najwyższy czas! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak to ja, zgodnie z "umową", do "Benchmarków..." wchodzę raz na tydzień {teraz się dobry moment nadarzył} i mam nadzieję że to się nie będzie musiało zmienić, tj. że to subforum się przeniesie tam, gdzie jego miejsce - do "Podkręcania...".

 

Widzę że ruch jak w ulu :E.

 

Linkę sobie w sigu zmienię :).

 

No i dobre pytanie (hmm... do twórców IPB chyba ;)) czy te różne numerki tematów zostały zachowane, tj. czy bot po numerach tematów jest kierowany tam gdzie zwykle - chyba tak, bo widzę że w paru tematach niby "byłem" :).

 

Niedługo stworzę ankietę, w której można będzie wyrazić swoją dezaprobatę z powodu umieszczenia subforum w złym dziale :E, jeszcze bezpośrednio na HWBocie spytam na forum jak oni uważają.

Osobiście uważam że skoro ja z działem "Benchmarki..." nie mam w sumie nic wspólnego, z "Podkręcaniem..." ~60% (40% to "Procesory...") i z HWBotem też niemało, to jednak to powinno być "Podkręcanie...".

Naprawdę nie chce mi się dołączać kolejnego forum do często odwiedzanych :P - zwłaszcza że same tematy w tym forum praktycznie nic mnie nie obchodzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwyższy czas! :E

 

 

:) :)

 

Promian gdzieś Ty się kurde włóczył :E:question:

 

Caly czas bylem obecny dusza i cialem i w zasadzie kazdego dnia tutaj zagladalem (jak sie ladnie zrymowalo).

 

Niestety zmiana pracy (to juz 4 miesiec na nowym stanowisku) spowodowala, iz mam teraz duzo mniej czasu niz kiedys aczkolwiek wychodze juz na prosta i zamierzam wkrotce wziac sie do roboty przy oc tak jak to mialo miejsce w lutym czy marcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś nowy sprzęt (myślę o płycie) zamierzasz kupić?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekaj :Up_to_s: Ważne że w ogóle jest :E

Narzekałem od samego początku, tj. przecież piła w mojej obecności zakładał :).

 

Przy następnej okazji jeszcze o moda na to subforum poproszę, bo lepiej wyniki edytować "w zarodku" (i wypleniać offtop, którego swoją drogą dość kosmiczne ilości we wszystkich wątkach są, ale to właśnie brakiem subforum było spowodowane) niż na HWBocie - bot potem biorąc wyniki z forum znowu bierze te niepoprawne i w ogóle kupa "zabawy" :kwasny: niepotrzebnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakieś nowy sprzęt (myślę o płycie) zamierzasz kupić?? :E

 

 

kogo pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Narzekałem od samego początku, tj. przecież piła w mojej obecności zakładał :).

 

Przy następnej okazji jeszcze o moda na to subforum poproszę, bo lepiej wyniki edytować "w zarodku" (i wypleniać offtop, którego swoją drogą dość kosmiczne ilości we wszystkich wątkach są, ale to właśnie brakiem subforum było spowodowane) niż na HWBocie - bot potem biorąc wyniki z forum znowu bierze te niepoprawne i w ogóle kupa "zabawy" :kwasny: niepotrzebnej.

I to żebyś był modem na subforum to dobry pomysł jest, bo przynajmniej pilnowałby go ktoś kto się na tym zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pniemy się do góry ostro ;).

Ja w tym tygodniu mam nadzieję zaserwować parę WR'ek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pniemy się do góry ostro ;).

Ja w tym tygodniu mam nadzieję zaserwować parę WR'ek ;)

 

Nie nie tak dawno było chyba 41 miejsce teraz 36 :cool: Jak dorwę X2 3600+ i go podkręcę do 3GHz to może wyniki w 3DMarkach trochę podskoczą to i trochę punktów więcej się uzbiera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciebie ;)

 

 

Poki co mysle tylko o zmianie procka bo mobo i grafa to caly czas w zasadzie najlepsze co mozna miec... to samo pamieci... nie ma lepszych od Ballistixow... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poki co mysle tylko o zmianie procka bo mobo i grafa to caly czas w zasadzie najlepsze co mozna miec... to samo pamieci... nie ma lepszych od Ballistixow... :)

 

No P5K sporo lepsza jest :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pniemy się do góry ostro ;).

Ja w tym tygodniu mam nadzieję zaserwować parę WR'ek ;)

 

 

Dzis dorzucilem od siebie cos okolo 15pkt za nowe wyniki w Primie i Super Pi 32M tak wiec jest dobrze. Jak dojdziemy jako TEAM do pierwszej 20-tki to bedzie juz cos!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis dorzucilem od siebie cos okolo 15pkt za nowe wyniki w Primie i Super Pi 32M tak wiec jest dobrze. Jak dojdziemy jako TEAM do pierwszej 20-tki to bedzie juz cos!

 

Otóż to :thumbup:

 

Widzę że JMKS szaleje :o Nie wie ktoś kiedy jakaś relacja będzie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otóż to :thumbup:

 

Widzę że JMKS szaleje :o Nie wie ktoś kiedy jakaś relacja będzie :hmm:

 

 

Relacja z QX6850 najwczesniej za jakies 2 tygodnie bo poki co nie mozna jeszcze tego zamiescic ze wzgledu na jakies tam "confidentiality policy".

 

Jest natomiast duzo fotek z wczorajszych testow na suchym lodzie mojego E6700... Moze pozniej wrzuce na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma lepszych od Ballistixow

A CellShocki? Słyszałem, że też są fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A CellShocki? Słyszałem, że też są fajne.

Tylko gdzie je kupić w PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko gdzie je kupić w PL ?

zawsze można sprowadzić sobie ;) ale to przecież wszystko microny więc czy cruciale czy cellshocki nie ma większego znaczenia , wszystko zależy od sztuki

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko gdzie je kupić w PL

A gdzie kupić Ballistixy w PL?

Jest na PPC gościo, który sprowadza cellshocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko gdzie je kupić w PL ?

 

 

nie ma potrzeby kupowac w Polsce... Nawet moich Ballistixow nie kupowalem w naszym kraju bo nie ma gdzie tylko osobiscie przywiozlem je z USA... Nie dosyc, ze wszylo dwa razy taniej (za 2GB zaplacilem na nasze okolo 650PLN i to pol roku temu prawie!!) to jeszcze mam dozywotnia gwarancje realizowana od reki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze można sprowadzić sobie ;) ale to przecież wszystko microny więc czy cruciale czy cellshocki nie ma większego znaczenia , wszystko zależy od sztuki

POZDRO

Oj, mylisz się

Cellshocki to są D9GKX, a Ballistixy D9GMH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie na szybko:

klyk.

 

Wszystko prawdziwe poza napięciem które cpuz pokazuje błędnie.

Procek lata na 3,5ghz, to tylko kwestia czasu kiedy mi pozwoli żeby go okiełznać :E

Wychodzi z tego że kilka WR'ek jest w jakimś tam zasięgu. A co się równa z spora ilością punktów ;)

 

edit:

 

3,55ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...