Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cmentarz

Cola rozpuszcza żyletke

Rekomendowane odpowiedzi

Spytajcie mechaników samochodowych, co stosują przy odkręcaniu zapieczonych śrub. Jak kiedyś to zobaczyłem, to od tej pory coli do ust nie biorę. Juz ponad 20 lat będzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo CDkow. BTW: pamietam ten odcinek z piramidami. Ubaw mialem wielki. Otoz aby taka piramidka zadzialala musi miec scianki, a oni sobie tylko krawendzie posklejali. Tak samo mogli by testowac samolot bez silnika i stwierdzic ze "nie moze latac" - mit obalony. Zreszta, przez dlugi czas rozni madrale tak wlasnie uwazali. Coz, glupota jest wieczna i uniewrsalna.

 

Cóż, pretensje do szarlatana którego odwiedzili na początku żeby zweryfikować założenia testu. Zresztą trzeba było napisać, że Twoim zdaniem test był nierzetelny, może by powtórzyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za to cole litrami pije :E

żołądek sie nieskarzy wiec chyba wszystko w porządku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż, pretensje do szarlatana którego odwiedzili na początku żeby zweryfikować założenia testu. Zresztą trzeba było napisać, że Twoim zdaniem test był nierzetelny, może by powtórzyli.

 

Jezeli chca cos robi naukowo to niech robia, a nie: telefon do wrozki z Anonsow i pytanie - "o czym mysle Pani Wrozko". Wrozka sie myli i np. mit o telepatii obalony. Takimi metodami posluguja sie dzieci. Tak przynajmniej to widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja siostra dla jakiejs super "djety" pije cole light... codziennie cala butle 2,5L przez rok chyba, ciekaw jestem co sie dzieje u niej w "srodku" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedys pilem cole litrami, teraz zaluje, bo na zeby dziala to tak jak na ta zyletke... to jedna z tych rzeczy ktore sie zaluje, ale nic sie nie zrobi :P

uwielbiam pepsi, ale jak was czytam mi sie odechciewa :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo CDkow. BTW: pamietam ten odcinek z piramidami. Ubaw mialem wielki. Otoz aby taka piramidka zadzialala musi miec scianki, a oni sobie tylko krawendzie posklejali. Tak samo mogli by testowac samolot bez silnika i stwierdzic ze "nie moze latac" - mit obalony. Zreszta, przez dlugi czas rozni madrale tak wlasnie uwazali. Coz, glupota jest wieczna i uniewrsalna.

 

A nie wiesz, że moc piramidy zależy tylko od wierzchołka i krawędzi? Ta energia jakoś tam sie skupia na wierzchołku i rozchodzi się po krawędziach czy jakoś tak :E Ścianki nie są ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość. Coca-cola nadaje się też świetnie do odkręcania zardzewiałych śrub. Już kilka razy z niej korzystałem. Jest niezawodna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja siostra dla jakiejs super "djety" pije cole light... codziennie cala butle 2,5L przez rok chyba, ciekaw jestem co sie dzieje u niej w "srodku" :E
Pozdrów ją ode mnie... wiekszej bzdury niz chudniecie po napoju gazowanym nie slyszalem... nawet jesli na etykietce pisza "light" moze po tym co najwyżej przytyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrów ją ode mnie... wiekszej bzdury niz chudniecie po napoju gazowanym nie slyszalem... nawet jesli na etykietce pisza "light" moze po tym co najwyżej przytyc.

wiesz to sie z czyms laczy.. zreszta ona ma taki charakter ze jak cos sie do niej powie to mozna tylko opierd*l zebrac :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spytajcie mechaników samochodowych, co stosują przy odkręcaniu zapieczonych śrub. Jak kiedyś to zobaczyłem, to od tej pory coli do ust nie biorę. Juz ponad 20 lat będzie :E

Dokładnie. Coca cola jest nawet lepsza od tych wszystkich odrdzewiaczy w spreju itd. Idealnie się do tego nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Coca cola jest nawet lepsza od tych wszystkich odrdzewiaczy w spreju itd. Idealnie się do tego nadaje.

Hmm gdzies widziałem fotkę komponentu ktory sie dodaje do mixu pepsi widniał na nim taki ładny znaczek CORROSIVE i trupia czaszka... nie wiem gdzie to widzialem... hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja siostra dla jakiejs super "djety" pije cole light... codziennie cala butle 2,5L przez rok chyba, ciekaw jestem co sie dzieje u niej w "srodku" :E

W butli co sie dzieje? A niewiele. Chyba, ze wstrzasniesz :P

 

Pozdrów ją ode mnie... wiekszej bzdury niz chudniecie po napoju gazowanym nie slyszalem... nawet jesli na etykietce pisza "light" moze po tym co najwyżej przytyc.

Cola Light ma 0,2 kalorii na 100ml. Jest jak czysta woda. Od CO2 raczej ciezko utyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W butli co sie dzieje? A niewiele. Chyba, ze wstrzasniesz :P

 

W siostrze.... Co ty jakis dziwny czy co?

 

Wracajac do tematu to ja lubie bywac w siostrach od czasu do czasu... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W siostrze.... Co ty jakis dziwny czy co?

 

Wracajac do tematu to ja lubie bywac w siostrach od czasu do czasu... :E

Mnie jakos moje siostry nie kreca. Ale ja to w ogole wybredny jestem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakos moje siostry nie kreca. Ale ja to w ogole wybredny jestem :E

 

Nie w swoich! W cudzych... Zrobmy tak... ty odwiedz moje a ja odwiedze twoje co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie w swoich! W cudzych... Zrobmy tak... ty odwiedz moje a ja odwiedze twoje co?

Najpierw fotki, bo nie wiem czy mi sie opyla! Ja mam 3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro zoladek tak dobrze toleruje kwasy to proponuje solny lub siarkowy przed snem. :/

Cocacola to tragedia dla ukladu pokarmowego. Napoj zajadaczy bigmacow i innego swinstwa.

 

nie dramatyzuj. poza tym kwas od kwasu trochę się od siebie różnią. zrozumiałbyś gdybyś wiedziął co to słowo oznacza. w sumie to tak jakbyś porównał rewolwer do czołgu... niby i to i to ma lufę ale ...

 

nie sikam okiem...

 

nie? :(

 

Wracajac do tematu to ja lubie bywac w siostrach od czasu do czasu... :E

 

trochę to takie... sam nie wiem... odrzucające? ... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najpierw fotki, bo nie wiem czy mi sie opyla! Ja mam 3!

Opylic sie opyla! Ja mam 1 + 2 cioteczne + głupią koleżankę co robi lody za 5 zyla

 

nie dramatyzuj. poza tym kwas od kwasu trochę się od siebie różnią. zrozumiałbyś gdybyś wiedziął co to słowo oznacza. w sumie to tak jakbyś porównał rewolwer do czołgu... niby i to i to ma lufę ale ...

nie? :(

trochę to takie... sam nie wiem... odrzucające? ... :E

A tam nie dowiesz sie dy nie spróbujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
głupią koleżankę co robi lody za 5 zyla

 

też miałem kilka takich :E zawsze mówiły że robia to albo dla sportu albo charytatywnie :E i to dziewczęta z dobrych domów :heu:

 

A tam nie dowiesz sie dy nie spróbujesz :P

 

chętnie. tylko użycz siostry bom jedynak niestety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też miałem kilka takich :E zawsze mówiły że robia to albo dla sportu albo charytatywnie :E i to dziewczęta z dobrych domów :heu:

wspolczuje, ze masz takie kolezanki :P

coz, swiat ni jest idealny i nawet dziewczyna, ktora nam sie zdaje porzadna moze okazac sie zwykla krw....

smutne ale prawdziwe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja i tak nie piję od jakiegoś czasu coli i innych gazowanych napojów (od tej fatalnej chrypy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje, ze masz takie kolezanki :P

coz, swiat ni jest idealny i nawet dziewczyna, ktora nam sie zdaje porzadna moze okazac sie zwykla krw....

smutne ale prawdziwe :(

 

krw... krw... ??

 

Krwawą Zdzichą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...