Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

[hwbot] Ranking CPU-Z

Rekomendowane odpowiedzi

[hwbot] klisio - 2753.62MHz - Athlon 64 3000+ Venice @ 2754GHz 1,55V, Gigabyte GA-K8NS, Freezer 64 Pro [/hwbot]

 

 

validation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zonc co tak kiepsko? ;)

 

Co jakies takie wysokie timimgi pamieciom ustawiles? Na 4-4-3-4 je pusc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jakies takie wysokie timimgi pamieciom ustawiles? Na 4-4-3-4 je pusc.

No właśnie jakoś płyta ma problemy z dodawaniem +0.5v i +0.6v na ramki :hmm: i tak się cieszę że odpalił na 470 :P wcześniej raz mi się udało, ale niestabilny. I SuperPi 1M też fajnie całkiem (pewnie 32M by nie zrobił :E )

 

Próbowałem jescze na 475, ale wtedy wywalił mi że system/config jest uszkodzony :hmm: i musiałem winde naprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e Cl4 musi być :D daj im więcej V i zabawa dalej co do ustawienia to najlepiej jak by poszły Cl4 4 4 4 Intel nei lubi trójek ;)

a przy jakim napięciu proc robi te 3290 :question: w sumie może płyta już mieć ściane :(

super pi jest czułe na taimingi może zejdziesz jeszcze troche z wynikiem

a no od razu przywal reszte testów :P bo kazdy wynik teraz sie liczy za wiele E6320 na hwbocie nie ma jeszcze a więc bedziesz wysoko no i teraz sa inne zasady punktacji chyba do 500 miejsca sa punkty ;)

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[hwbot]Afterglow - 3296.84 MHz - E6300 B2, AB9 Pro, Goodram PC-7200[/hwbot]

validation

 

Plyta sie skonczyla. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego: http://forum.pclab.pl/t263315.html, tj. oczywiście boot jest na 1066 i próbujesz zmienić na 1333 - ma prawo pomóc, a przy okazji sam jestem ciekawe co to da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[hwbot] Roberto78 - 2872.36 MHz - AMD Athlon 64 X2 4400+[/hwbot]

 

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=231731

 

Bot to interpretuje dobrze, ale pisz co to jest [brisbane, Windsor, Toledo] - jako wielki fan[atyk] AMD powinieneś wiedzieć że to nie jest jedyny procek którego można określić tak jak napisałeś ;) - J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Celeron LGA775 352 da sie do 8GHz podkręcić, czy ja coś źle zrozumiałem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy Celeron LGA775 352 da sie do 8GHz podkręcić, czy ja coś źle zrozumiałem ??

Oczywiście, że można. Kwestia dobrego sprzętu i chłodzenia. Oczywiście, procesor nie może działać na co dzień z taką częstotliwością. To jest kręcenie tylko dla rekordów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bwgg

[ hwbot] bwgg - Core 2 E7200 2,53Ghz@4304MHz 1,424V, ASUS P5Q Pro [/hwbot]

 

Linki: HWBot.org | Walidacja | Więcej szczegółów

 

Niestety, pomyłka - skoro już dodałeś przez HWBota, to przez forum się możesz "pochwalić" ale już bez tagów, bo ten wynik w bazie już mają przecież ;) - J

 

Nawet nie wiesz ile się zastanawiałem na cholerę ten tag ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...