Skocz do zawartości
DaRoZ

S.T.A.L.K.E.R. -oficjalny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Uroczyście otwieram oficjalny temat o grze S.T.A.L.K.E.R.

 

 

Jako, że hydro2 prosił o nowy temat poświęcony w pełni full wersji Stalkera postanowiłem go od razu założyć.

Chciałbym, aby ten temat dla nas wszystkich charakteryzował się dużą ilością postów z ważnymi informacjami, poglądami, rozważaniami na temat tej oto gry. Prosiłbym, aby was, aby temat nie był zasypywany zbędnymi kłótniami, wyzwiskami, informacjami na temat innych gier i jego głównym celem było wyrażanie swoich poglądów o grze.

Jeżeli ktoś ma możliwość (a co jest przez nas sczególnie wyczekiwane) pokazania swojej roboty screenów, mógłby spisać jakąś reckę, to bardzo bym prosił. Dyskusje, zdjęcia, wymagania, patche, nowości, możliwości gry i info (jednym słowem wszystko co o Stalkerze) proszę tutaj zamieszczać.

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

center.jpg

Edytowane przez DaRoZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak :) czekamy aż hydro wparuje ze screenami :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wyparował, jak i kilku innych.

Zapomniałeś dodać, że sklepikarze będą wyrzucani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz Hydro2 ma bana na 3 dni, to poprosil mnie abym wrzucil jego screeny. Suwaki do oporu, rozdzielczosc 1280x1024:

************

Edytowane przez anomalocaris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz Hydro2 ma bana na 3 dni, to poprosil mnie abym wrzucil jego screeny. Suwaki do oporu, rozdzielczosc 1280x1024:

******

poprawie te TWoje linki bo zle cos zrobiles men

P.S. upss wlasnie poprawiles sorka

Edytowane przez anomalocaris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qqrydza
Na razie wyparował, jak i kilku innych.

Zapomniałeś dodać, że sklepikarze będą wyrzucani.

 

Przecież już wysłali preordery.

 

Z takim podejściem to musisz cały dział gry zamknąć. Bądź konsekwentny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież już wysłali preordery.

Mało mnie to ciekawi, czy wysłali, czy nie. Być może tak, być może nie. Normalny człowiek poczekałby na otrzymanie oryginału, a w najgorszym razie nie chwalił się.

I nie będziemy się tak bawić, że dostał ktoś bana, a za moment ktoś inny wyśle linki zdjęć z pirata - z tego samego IP :mad:

Jeśli chcecie, by kolejny wątek został skasowany do skutku - proszę bardzo, ja potrafię być konsekwentny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mało mnie to ciekawi, czy wysłali, czy nie. Być może tak, być może nie. Normalny człowiek poczekałby na otrzymanie oryginału, a w najgorszym razie nie chwalił się.

I nie będziemy się tak bawić, że dostał ktoś bana, a za moment ktoś inny wyśle linki zdjęć z pirata - z tego samego IP :mad:

Jeśli chcecie, by kolejny wątek został skasowany do skutku - proszę bardzo, ja potrafię być konsekwentny.

proszę o zachowanie spokoju, od teraz kazdy z nas bedzie wiedzial jak sie zachowywac. przepraszam w imieniu hydro. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalna premiera we wtorek, wtedy bedziecie mogli juz spokojnie publikowac tyle screenow ile zechcecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo cos o wymaganiach niezbednych do normalnego pogrania a nie tylko do uruchomienia gry ?? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już grę, no i wymagania potężne na full z aa i anizo nie da sie grac ale grafika wtedy miażdży , a sprzet mam P4 3Ghz 1GB Ram i GF7600GS 128MB @620/1650, gram na 1024-768 wszystko full statistic light bez aa i mam ok 30-40 fps da sie grac, a grafika na takich ustawieniach tez ładna :D

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny,marny FPP . Gdyby wypuścili go 3 lata(!) temu , jak zapowiadali , to moze wzbudzałby większe zainteresowanie.Podobno usuneli nawet pojazdy - porażka, zero innowacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejny,marny FPP . Gdyby wypuścili go 3 lata(!) temu , jak zapowiadali , to moze wzbudzałby większe zainteresowanie.Podobno usuneli nawet pojazdy - porażka, zero innowacji.

zero innowacji?

podaj pare gier fps z domieszka rpg w swiecie postnuklearnym. chiclabym wiedziec ile tytulow jest podobnych do stalkera ;]

 

vernativ: mam nadzieje ze gra CI tak slabop chodzi ze wzgledu na procka... a nie na karte grafiki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej innowacyjny od Stalkera , to jest stary,poczciwy Fallout. A bieganie wkółko z gun'em i strzelanie do wszystkiego co sie rusza - lub nie , jest dla mnie strasznie kartonową rozrywką. Pozatym , tyle w Stalkerze jest z RPG ile we mnie z księdza. Podobno miały byc levele/skille , system głodu/sytości i pelno innych bajerów...i gdzie Ty tu widzisz swoją "domieszke rpg" ? He ?. Nawet durnych pojazdów nie ma ( to już wogóle śmiech na sali). Wydany niecałe trzy lata temu HL2 posiadał możliwość jazdy pojazdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardziej innowacyjny od Stalkera , to jest stary,poczciwy Fallout. A bieganie wkółko z gun'em i strzelanie do wszystkiego co sie rusza - lub nie , jest dla mnie strasznie kartonową rozrywką. Pozatym , tyle w Stalkerze jest z RPG ile we mnie z księdza. Podobno miały byc levele/skille , system głodu/sytości i pelno innych bajerów...i gdzie Ty tu widzisz swoją "domieszke rpg" ? He ?. Nawet durnych pojazdów nie ma ( to już wogóle śmiech na sali). Wydany niecałe trzy lata temu HL2 posiadał możliwość jazdy pojazdem.

porownywanie jakiejkolwiek gry do f2 jest nie na miejscu ;) i ze wzgeldu na fabula,mechanike jak i gameplay.

prawda jest taka ze gry takiej jak stalker , jeszcze nie bylo...w stalkerze nie ma prowadzenia gracza za raczke... gra jest w pelni nieliniowa.. (hl2 nie - co jest najwieksza wada tej gry..)

co do pojazdow.. anomalie uniemozliwiaja ich stosowanie...

 

ja jeszcze w stalkera nie gralem... ostateczna ocene wydam po paru dniach gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega uruchomil gre na AMD 1700 xp ,512 ram i geforce 9550 :D:D okolo 30 ze spadkami do 20 fps na 30 % detali oczywiscie 8 x6 bez zadnych ,,swiecidelek,,:P

Edytowane przez samuel666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega uruchomil gre na AMD 1700 xp ,512 ram i geforce 9550 :D:D okolo 30 ze spadkami do 20 fps na 30 % detali oczywiscie 8 x6 bez zadnych ,,swiecidelek,,:P

klopot w tym ze mam 2 komputery... athlon x2 3600+ , 1gb ddr2 i core 2 duo e6300 1gb drr2... oba z grafika geforce 6150 ;/

w ciagu najblizszych tyg sprawie sobie karte..ale narazie musze sie tym zadowolic.w demo mp moge grac , w sp mysle ze gra bedzie wymagac wiecej od procesora a nie od karty grafiki..wiec powienienem pograc jak otako..

 

Tworcy maja poczucie humoru :>http://www.oblivion-lost.de/ger/community/...stalkythe19.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee no może jakoś da się w to jednak pograć na minimum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak na GF Go to cuś chodzi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak na GF Go to cuś chodzi ;-)

 

Daja rade :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Vennor

Ja mogę wrzucić screeny, ale z rosyjskiej bety, a to chyba nikogo nie interesuje :)

 

U mnie na standardowych ustawieniach (nie grzebałem w tym rosyjskim menu) 40 FPS.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie fair :E tak chcialem zobaczyc screeny a zly anomalocaris zabrania komus pokazywac ;[

:P :P

poczekamy na oficjalna premiere, pewnie wtedy bedzie najwiekszy tego wysyp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie właśnie dofrunęło śliczne ofoliowane i pachnące świeżością pre-orderowe pudełko z angielską wersją gry, prosto z UK :).

 

Jak ano pozwoli dać screeny, to dam. Jak nie, to poczekamy do wtorku, mi to rybka ;).

 

Tymczasem idę instalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A do mnie właśnie dofrunęło śliczne ofoliowane i pachnące świeżością pre-orderowe pudełko z angielską wersją gry, prosto z UK :).

 

Jak ano pozwoli dać screeny, to dam. Jak nie, to poczekamy do wtorku, mi to rybka ;).

 

Tymczasem idę instalować.

no ladnie, zazdrosc mnie zjada :P tez bym se pyknal :cool:

jak bedziesz mogl napisz swoje wrazenia z gry bo jeestem ciekaw, jak chodzi, jak wyglada a potem najwyzej updatetujesz screeny :D pozdro !!

Edytowane przez DaRoZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...