Skocz do zawartości
DaRoZ

S.T.A.L.K.E.R. -oficjalny temat

Rekomendowane odpowiedzi

No gdzie te screny panowie dajcie popodziwiac.

anomalocaris zakazał wrzucania screenow do momentu premiery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screeny z zagranicznego forum o ogólnej tematyce, uzytkownik tamtego forum: h0nt3r

nie odpowiadam za nie, gdyz nie sa moje, ale powiem ze patrzac na te screeny az tak nie zachwycaja :)

p.s - dany usser zareczal, ze ma oryginala ...

nei wchodze w jego szczegoly.

czekam sam az zobacze gre na moim kompie ...

anomalocaris - jezeli dalej nie wierzysz (pomimo, ze wielu usserow juz to pisze, nawet za granica) to skasuj te screeny, ale warnow nie przyznawaj ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie z tymi screenami bo temat zamkna !!Wystarczy wejsc an zagraniczne fora i tam tez ludzie daja screeny ...tylko trzeba troche pomyslec :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do pojazdow.. anomalie uniemozliwiaja ich stosowanie...

moze mi ktos to wyjasnic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze mi ktos to wyjasnic?

 

 

hmm znalazłem taką wypowiedź:

 

Poniewaz gracz za czesto wpadalby w anomalie.Bylo juz to wczesniej pisane,o tym ze anomalie nie tylko pojawiaja sie w zadupiach stfery ale takze na drogach ,ulicach wszedzie one sa generowane losowo,wiec ciezko byloby ominac takie cos jadac samochodem rozpedzonym do 80km/h zdazylbys uslyszec tylko jedna pikniecie czujnika i po tobie,co to za sens,programisci lepiej sie znaja na rzeczy niz my dlaczego niema samochodow itp w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam wobec tej gry jakichs niewyobrażalnych wymagań bo wiem, że by ich nie spełniła, ale z miłą chęcią zagram. Przede wszystkim dlatego, że kocham tego typu klimaty. Coś pięknego.

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze mi ktos to wyjasnic?

no niestety troche nas udupili :E nie bedzie mozna sie poruszac pojazdami po calej ogromnej planszy bo niby anomalie nie pojawialyby by sie albo pojawialyby sie w bardzo malych ilosciach, jest to tak zaprogramowane ze anomalie sie pojawiaja jak okreslony czas przechodzisz dany pkt(ponoc) dlatego teraz dlugi czas gry bedzeisz musial przechodzic i przchodzic nawet nie mozemy marzyc o wehikułach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie mam wobec tej gry jakichs niewyobrażalnych wymagań bo wiem, że by ich nie spełniła, ale z miłą chęcią zagram. Przede wszystkim dlatego, że kocham tego typu klimaty. Coś pięknego.

Ja także. Nie czekałem i nie czekam na nią z jakimś utęsknieniem, lecz mimo niespełnionych wszystkich obietnic twórców i tak zagram, bo Stalker zapowiada się na udaną pozycję, obok której nie da sie przejsc obojętnie i ze spuszczonymi oczyma! ;) A może miło się rozczaruje, zobaczymy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardziej innowacyjny od Stalkera , to jest stary,poczciwy Fallout. A bieganie wkółko z gun'em i strzelanie do wszystkiego co sie rusza - lub nie , jest dla mnie strasznie kartonową rozrywką. Pozatym , tyle w Stalkerze jest z RPG ile we mnie z księdza. Podobno miały byc levele/skille , system głodu/sytości i pelno innych bajerów...i gdzie Ty tu widzisz swoją "domieszke rpg" ? He ?. Nawet durnych pojazdów nie ma ( to już wogóle śmiech na sali). Wydany niecałe trzy lata temu HL2 posiadał możliwość jazdy pojazdem.
porownywanie jakiejkolwiek gry do f2 jest nie na miejscu ;) i ze wzgeldu na fabula,mechanike jak i gameplay.

prawda jest taka ze gry takiej jak stalker , jeszcze nie bylo...w stalkerze nie ma prowadzenia gracza za raczke... gra jest w pelni nieliniowa.. (hl2 nie - co jest najwieksza wada tej gry..)

co do pojazdow.. anomalie uniemozliwiaja ich stosowanie...

 

ja jeszcze w stalkera nie gralem... ostateczna ocene wydam po paru dniach gry...

Chyba nawet twórcy fallouta coś ostatnio przebąkiwali o fps osadzonym w świecie gry.

To by było dopiero coś, ale szanse na powstanie takiej gry są raczej znikome :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie jak w serialu Jerycho :> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w Stalkera parę godzin dzisiaj i mam mocno mieszane uczucia. Grafika świetna, choć po tylu latach, tylu zapowiedziach, wersjach alfa, beta itp trochę rozczarowuje. W szczególności tekstury wrogów. Najbardziej jednak denerwuje w grze brak pojazdów i czasami irytujący system wyboru misji. Ile się trzeba nabiegać po tym ogromnym terenie od misji do misji.

Gram na Pentium D 925 3.0@3.6, 1 GB ramu i GF 7900 w rozdzielczości 1024x768, tekstury wysokie + filtrowaie anizotropowe+HDR. W pomieszczeniach ponad 100-150 kl/s w terenie ok. 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na 7900 GS gra wymiata! No i bardzo dobrze :D juz niedługo i ja poczuję smrodek czarnobyla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc troszkę pograłem,powłóczyłem się po ich osadzie i o dziwo! STALKER na Athlonie 2.6,1 GB ramu i wykręconym radziu 9550 w 1024x768,detale automatycznie ustawione na "medium" wygląda bardzo ładnie i chodzi dość płynnie :D

Oczywiście nie ma mowy o tym oświetleniu wypaśnym,ale tak jak już mówiłem - wygląda bardzo ładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat dzis zamknie pewnie anomalocaris, wczoraj dam sobie reke uciac ze byl kilka razy w starym temacie i go nie zamknal bo chcial wiecej banow dac :)

co do gry to nie bede sie rozpisywal - po prostu ŚWIETNA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na Athlonie 2.6,1 GB ramu i wykręconym radziu 9550 w 1024x768,detale automatycznie ustawione na "medium" wygląda bardzo ładnie i chodzi dość płynnie :D
to dobra nowina :-)

Tak dobra, że aż mi się wierzyć w ten szajs nie chce. Oczywiście 9550 nadal radzi sobie jako tako ze wszystkim :] Ja z 8-potokowcem nie miałem zamiaru wyskakiwać do tej gry, a co dopiero z w/w radosławem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawie jak w serialu Jerycho :> ?

 

Jericho ;)

 

btw ; jeszcze tylko Duke Nukem Forever i bede w pelni szczescia ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, że ta gra dobrze chodzi na każdym sprzęcie (?) w takim razie naprawdę nieźle ją zoptymalizowali :) ciekawe czy symbian by ją pociągnął (no najwyżej bez HDR) :lol2:

Edytowane przez kto_pyta_nie_błądzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podaj pare gier fps z domieszka rpg w swiecie postnuklearnym. chiclabym wiedziec ile tytulow jest podobnych do stalkera ;]

 

 

Moze i nie jest to swiat postnuklearny ale taki Deus Ex bazowal na implantach, ulepszaniu cech, ulepszaniu broni itp. itd.

 

O stalkerze sie nie wypowiem - bo wiem tyle co nic, poczekam, poczytam i pewnie zagram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o tym radku 9550 mowa oczywiscie w biblioteczce z numerkiem 8 a nie dziewiec prawda?:>

Oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem jakoś dziwnie spokojny że nic nie będzie się przycinało w rozdziałce 1600x1200 w maksymalnych detalach :E:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem jakoś dziwnie spokojny że nic nie będzie się przycinało w rozdziałce 1600x1200 w maksymalnych detalach :E:E

 

1600x1200 jest przyjemnie (iiyama hm903DTa) a wiesz jak jest jeszcze ciekawiej? Panoramicznie - np. 1680x1050

Edytowane przez kto_pyta_nie_błądzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1600x1200 jest przyjemnie (iiyama hm903DTa) a wiesz jak jest jeszcze ciekawiej? Panoramicznie - np. 1680x1050

...wiem, wiem - dlatego niedługo kupuje panoramicznego nec-a 26 cali z 1900x1200

 

...bo 30cali to lekka przesada wg mnie osobiście - chyba bym musiał siedzieć w przedpokoju żeby ogarnąć ekran - chociaż :E

Edytowane przez ajeto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...