Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

MetalJesusRocks zrobił poradnik zakupowy ps3 w którym powiedział że ma działającą grubaske, która zaraz po zrobieniu tego filmiku

padła. :E

 

Killzone 2 starzeje się naprawdę po woli. Sterowanie współczesne, grafika super. Pisząc o szokującej różnicy miałem na myśli też to jakie wrażenie to musiało robić na ludziach którzy grali tylko w ps2 a tu na ps3 takie cudeńko. I grając w tą grę konsola się jakoś specjalnie nie gotuje, wentylator nie napierdziela jak szalony, jest spoko.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje przechodzić Killzone 2 niedawno. Myślę sobie, że parę strzelanek już przeszedłem na konsoli od Czerwca 2018 więc ustawiłem poziom Veteran, a co ja nie przejdę? :lol2:. Gra wcale nie ma współczesnego sterowania. Celowanie na R3 jest dziwne i nie praktyczne ale rozumiem zamysł twórców z wykorzystywaniem osłon. Ostatni BOSS... ugh aż mi się wraca na jego myśl :Up_to_s:

tym bardziej na Veteranie. Podchodziłem do niego pół wieczoru bezskutecznie, dopiero na następny dzień jakimś cudem dotarłem do 3 sekwencji walki i ostatecznie rozprawiłem się z tym łajdakiem :cool:. Graficznie zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która zaraz po zrobieniu tego filmiku

padła. :E

 

Gdzie o tym wspominał?

 

Zrobił mi ochotę znowu na kupno jakichś staroci (gier).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 starzeje się naprawdę po woli. Sterowanie współczesne, grafika super. Pisząc o szokującej różnicy miałem na myśli też to jakie wrażenie to musiało robić na ludziach którzy grali tylko w ps2 a tu na ps3 takie cudeńko. I grając w tą grę konsola się jakoś specjalnie nie gotuje, wentylator nie napierdziela jak szalony, jest spoko.

Mnie się podoba ten mroczny, ciężki i gęsty klimat. Ta stonowana paleta kolorów, która składa się praktycznie z różnych odcieni barwy czarnej :E Bardzo fajnie to wygląda. Jak się biega po Helghanie, to wręcz czuć w nozdrzach i płucach jaki jest team syf :E Nawet sterowanie ma ten swój charakterystyczny feeling. "Trójka" była już bardziej pstrokata, niby OK, ale nie zrobiła już na mnie takiego wrażenia jak część druga mimo wszystko. Fajnie byłoby zobaczyć jakiegoś remastera K2 w 4K, albo strzelankę w podobnym klimacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie o tym wspominał?

 

Zrobił mi ochotę znowu na kupno jakichś staroci (gier).

 

Nie pamiętam czy w tym filmiku do którego dałem linka czy w jakimś innym o ps3 ale było tak na 100% gdyż oglądałem wszystko o ps3 na jego kanale.

 

Gra wcale nie ma współczesnego sterowania.

 

W porównaniu do Killzone na ps4 ja nie widzę żadnej różnicy a na ps4 masz już współczesną wersję jakby nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tym razem już naprawdę skończyłem z kupowaniem gier na ps3 :E

 

IMG-20190327-171149.jpg

 

IMG-20190327-171201.jpg

 

IMG-20190327-171211.jpg

 

IMG-20190327-171218.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki potrzebuje jakiś prostych gier dla dzieciaków, tak 4-5 lat.

Co byście polecili ?

Gry wiadomo proste i banalne głównie dziewczynki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little big Planet to pierwsza gra która przychodzi na myśl. Dla dzieci polecam kupić WiiU, tam takich gier jest tyle że trudno znaleźć coś dla dużych dzieci :E .

Może parę odświeżony gier z PS2?

Ratchet & Clank

Jak and Daxter Collection

Sly Collection

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co ma w nazwie "LEGO". Do tego też tytuły na licencjach filmów animowanych. Jakbyś miał PlayStation Eye (kamerka do PS3), to na pewno EyePet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 3 - zrobiło na mnie duże wrażenie gdy przy zabijaniu wręcz wbił oba kciuki w oczy hellgasta :o:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy to zrobić czy nie? Ma to sens?

 

https://www.youtube.com/watch?v=bjGecLzJgiw

 

czy po wgraniu takiego softu mógłbym robić sobie obrazy płyt które posiadam na SDD konsolki i z niego je odpalać? czy musiałbym mieć napęd BD w kompie i nim robić obrazy a potem wgrywać na konsolkę?

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że na swoim super slimie możesz jedynie obejrzeć sobie ten filmik jak się przerabia inne modele :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miesiąc minął i możesz się brać za przerabianie

Mój link

 

Aż kusi wziąć jakiegoś SSa, ale nie chcę znowu się wciągać w wyszukiwanie i poszukiwanie, szczególnie że zbliża się w końcu pogoda.

Slawuro kutwa miał jakiegoś jednego ale i tak poszedł. Wycwaniła się i tak łachudra i te oferty już nie takie same co na początku.

Ale taki ssd do tego, mmm.

 

Przygarnął bym. I zrzucił wszystkie swoje giery na ssdka, żeby napęd nie mielił.

Oj...

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps store uncharted 3 za darmo wraz z dodatkami.

Eh, smutna wieść o zamknięciu serwerów do uncharteda i tlou. Czuć ten wiek i zamknięcie pewnego etapu.

Do teraz pamiętam jak się załapałem w ostatni dzień na betę do multi u3, chyba jeszcze na pożyczonym pleju i wszystko było takie nowe, że zapytałem na forum czy ta beta jest płatna, bo na pss pełno było jakichś badziewi do kupna i nie byłem pewien :E. Jak by to było wczoraj. Eh :(

I w multi też się pograło w u2. U3 już mniej bo coś tam przekombinowali z tego co pamiętam. Tak samo jak killzone 2 i 3.

Ale było za darmo to miło było czasem wejść. W czwórkę też bym pograł chwilami, ale za płatne multi skośni niech się walą.

To był czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gonzo3211 bolesne jest to wyłączanie serwerów. A tak by się ograło jeszcze parę gierek z PS3 w co-opie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kupnie PS4 niecałe 2 lata temu myślałem nad sprzedażą mojego Slima 320GB (którego mam od 2011 roku), dobrze że tego nie zrobiłem, czeka na mnie jeszcze z dobre 20-25 ciekawych gierek z plusa. Co jak co ale gierki na PS3 w mojej ocenie pod względem zawartości były lepsze i jakoś bardziej cieszyły/cieszą niż na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gierki które na ps3 w czasie swojej premiery dostawały np 6/10 to dzisiaj by dostały 9/10. Dzisiejsze gierki różnią się od siebie tylko grafiką, tak to są robione wszystkie na jedno kopyto no ale otwarty świat... Mnie już ten otwarty świat zaczyna nużyć dlatego teraz będę nadrabiać ps3 i jej tunelowe single :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Kompletnie obrzydł mi ten wpychany wszędzie otwarty świat, przez ktory w większości gier narracja dłuży się jak flaki z olejem i po prostu przysypiam (mam czas pograć tylko wieczorem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtej generacji płacz, że same tunele. Teraz wszędzie wciskają duże, otwarte światy i też źle. No nie dogodzisz :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś jest duże, otwarte, ale bez polotu, z pustką to wtedy jest złe, a jeśli jest to dobrze zrobione to nazywa się sandbox, a nie każdy lubi takie gry :E .

 

Czasem są wciskane jakieś zadania na siłę, do tego kopiuj wklej jeśli chodzi o ich formę i znowu mamy złą grę.

W takim MGS3 jest tunelowa, ale lekko otwarta rozgrywka. Mamy też możliwość łapania kto wie ilu zwierząt, ale nikt nie robi tego dla głupiego osiągnięcia tylko żeby usłyszeć nowe teksty :E . Tak powinny być rozwiązane sprawy, jeśli chodzi znajdźki.

Jak ogrywałem Nier na PS3 to przy łowieniu ryb, brakowało mi motywacji, bo nagroda za złowienie wszystkich była dość nikła. Chociaż było parę tekstów wartych powierzchownego spróbowania, a w takiej nowej Zeldzie chyba nic fabularnego nie dostajemy za znalezienie koroko seeds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Dzisiaj przecież też pojawiają się liniowe gry. Choć można odnieść wrażenie, że ten otwarty świat czasami jest niekiedy wciskany trochę na siłę do niektórych produkcji. No i dla mnie "open world" to jednak nie to samo co "sandbox". Otwarty świat to nie zawsze "piaskownica", a ten termin określa dla mnie sposób kreowania rozgrywki. Taki Garry's Mod choćby to świetny sandbox, a nikt go np. nie stawia obok serii Assassin’s Creed przecież.

 

Znajdźki w nowej Zeldzie to jest ogólnie taki pstryczek w nos od Nintendo dla osiągnięć w grach ogółem. Do znalezienia tam jest 900 koroków i zebranie ich wszystkich to naprawdę spory wysiłek. Jeśli jednak uda Ci się je wszystkie znaleźć, to w nagrodę dostaniesz... złotą kupę :E Nie ma żadnej uber broni czy mega zbroi tylko piękny, złoty stolec. Niezły trolling :E Fabularnie nic jakoś nie dają, ale dzięki nim zwiększasz ilość slotów ekwipunku. Do tego są naprawdę pomysłowo poukrywane. Czasem możesz je znaleźć przypadkiem w trawie, inne będą wymagały rozwiązania prostej łamigłówki czy wykonania jakiegoś zręcznościowego zadania. To sprawia, że ich szukanie nie nudzi jakoś strasznie i nie jest takie monotonne i potrafi być niezłym wyzwaniem w niektórych przypadkach.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gierki które na ps3 w czasie swojej premiery dostawały np 6/10 to dzisiaj by dostały 9/10. Dzisiejsze gierki różnią się od siebie tylko grafiką, tak to są robione wszystkie na jedno kopyto no ale otwarty świat... Mnie już ten otwarty świat zaczyna nużyć dlatego teraz będę nadrabiać ps3 i jej tunelowe single :E

Mam to samo. Kompletnie obrzydł mi ten wpychany wszędzie otwarty świat, przez ktory w większości gier narracja dłuży się jak flaki z olejem i po prostu przysypiam (mam czas pograć tylko wieczorem).

Z takim zamysłem zostawiłem ps3. Tzn. i tak by została, ale właśnie dokładnie po to, żeby zagrać w jakiś tunel, bo przecież devsi jak się czegoś uczepią, to do porzygu. Wtedy tunele, teraz same puste otwarte światy które tylko zohydziły mi granie.

Wyszły takie "hiciory" jak horizon, spiderman, gow, dg czy rdr, a jak pomyślę żeby w to zagrać to aż mi niedobrze. Historia na kilka godzin, rozciągnięta na kilkadziesiąt bo musisz iść jednego końca mapy na drugi, po niebieski kwiat z kolcami :E.

Nawet nie sięgam po zaległą kochaną Yakuzę, a co dopiero na inne "pierdoły" :E

 

Jeszcze można było zagrać w jakiegoś coopa bo wtedy multi był darmowy ale wyłączają już serwery.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też ja na to wcześniej nie wpadłem, podłączyłem ps3 do 4k tv i obraz jest cud malina.

Myślałem że będzie kaszana dlatego sobie nawet tym gitary nie zwracałem.

 

A tutaj takie zaskoczenie, obraz jest fajnie ostry kolory nasycone. Jest super teraz bedzie grane. Hyhyhy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja Gaiden Sigma. Jestem w 6 rozdziale. Gra mnie leje masakrycznie. Jest tak że mogę dojść do "bossa" (dwa motory z koszykiem i 4 kolesi z karabinami) łatwo i mnie zabiją na wejściu albo nie mogę nawet do niech dojść bo mnie utłuką po drodze. Piękna gra. :E

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Przede wszystkim to przynajmniej moim zdaniem zmiana bez sensu. Co do OC to jest to poblokowany CPU (coś jak non k u intela), więc tylko UV  
    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.            
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
    • Pograłem trochę dłużej: VRR i flickering - testowałem Squad gdzie FPS potrafi spaść ze 120 do 80 FPS, zero mignięć. Zablokowałem FPSy w grze na 45 i też zero mignięć. Może są różne wersje softu albo nie wiem, u mnie nie miga. Smużenie - jak się przypatrzy to jest przy ciemnych kolorach, ale na pewno nie taka skala jak kiedyś to było na VA. Na tyle małe że podczas normalnej rozgrywki tego nie widać i można pominąć (pewnie subiektywne, ale mi nie przeszkadza).  Skalibrowałem HDR w apce do kalibracji W11, wyszło że max jasnosć to jakieś 1150-1200 nitów. Wieczorem w grach robi serio robotę, pierwszy raz musiałem oczy zmrużyć patrząc na płomienie  Jakieś tam VA/IPS z podświetleniem krawędziowym to w ogóle nie ma jak porównać... Oby więcej takich Miniled powstawało, pakować więcej stref, walczyć ze smużeniem i super sprzęt za nieduże pieniądze.  Dziwi mnie trochę polityka cenowa, kupiłem go za 1600 zł, a na drugi dzień kosztował 2000 zł, potem 1800 zł i znowu 2000 zł. Chyba malutko ich produkują że ceny tak skaczą. Za 2k to nie warto zdecydowanie, 1600 adekwatna cena.
    • Też tak myślę, jeśli te przecieki są prawdziwe i jeśli dalej pogłębią dysproporcję między serią 90 a 80 to nie zdziwię się jak 5080 będzie miało wydajność ledwie 4090 i 16GB, to by oznaczało, że ten ostatni w ogóle nie stanieje i pozostałby na pułapie 6-7k PLN. To byłoby bardzo w stylu NV
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...