Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie wiem jakim cudem, ale ukończyłem Metal Gear Solid 4 w dwa dni. Czuję się jak po maratonie filmowym, takim 17 godzinnym :E . Jaką to moc nostalgii musiało mieć dla kogoś kto przechodził wszystkie części w czasie ich premier, a nie jak ja jedną za drugą. Dlatego nigdy więcej nie zwlekam z świetnymi tytułami, oby nowe trzymały poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna gra. :E

Oczywiście. Dla sadomasochistów :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet nie sięgam po zaległą kochaną Yakuzę, a co dopiero na inne "pierdoły" :E

 

 

Ja sie nie zabieram za Yakuzę bo przez 6 (7 dodając 0) masz tą samą mapę/miasto :E Po yakuza 0 i kiwami 1 jakoś do 2 nie mogę się zabrać.

 

 

A ja nie wiem jakim cudem, ale ukończyłem Metal Gear Solid 4 w dwa dni. Czuję się jak po maratonie filmowym, takim 17 godzinnym :E . Jaką to moc nostalgii musiało mieć dla kogoś kto przechodził wszystkie części w czasie ich premier, a nie jak ja jedną za drugą. Dlatego nigdy więcej nie zwlekam z świetnymi tytułami, oby nowe trzymały poziom.

Tam masz 10h filmików - może dlatego :E Grę idzie skończyć w 5h (masz trofea do tego).

Czyli rozumiem że jesteś już po całej serii i została GZ i V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zabieram za Yakuzę bo przez 6 (7 dodając 0) masz tą samą mapę/miasto :E Po yakuza 0 i kiwami 1 jakoś do 2 nie mogę się zabrać.

 

 

 

Tam masz 10h filmików - może dlatego :E Grę idzie skończyć w 5h (masz trofea do tego).

Czyli rozumiem że jesteś już po całej serii i została GZ i V?

 

Tak jestem po całej serii i zostały tylko GZ i V, ewentualnie Peace Walkera przejdę, bo wcześniej po prostu obejrzałem kilkugodzinne zmontowane ujęcia z tej gry. Tak samo zrobiłem z MG 1,2 z MSX2 i resztą z PSP.

Portable Ops próbowałem przejść, ale mechanika mnie irytowała, a po tym co widziałem na youtube to i historia jest gorsza od PW, w końcu nie jest to "HIDEO KOJIMA GAME".

Dawno temu ukończyłem MGS:R i myślę czy nie przejść go ponownie... Szczególnie że teraz wiem że istnieje tam blok/kontra, bo przy pierwszym przejściu połapałem się dopiero pod koniec gry :E .

Współczuję wszystkim tym co zabrali się za Metal Gear solid 4 bez przejścia poprzednich, bo bez znajomości reszty gra wygląda jak oglądanie Władcy Pierścieni od momentu, gdy stoją pod czarną bramą.

 

GZ i V ukończę na PC i odpaliłem GZ na chwilę... Pierwsze wrażenie to WOW co za grafika.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Dla sadomasochistów :D.

 

Ta gra ma coś w sobie, muszę ją odpalić co jakiś czas i spróbować przejść dalej, a nóż mi się uda. :lol2:

 

Metal Gear'a też będę ogrywać, się do niej przymierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear'a też będę ogrywać, się do niej przymierzam.

 

Jeśli masz kupiony zestaw hd na PS3 to gdzieś tam masz MG1 i MG2 z MSX2 i polecam od nich zacząć jeśli masz duużoo samozaparcia :E . Ja niestety zacząłem od MGS1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie coś: Metal Gear Solid HD Collection.

 

Pisząc o pierwszej części masz tą na myśli: METAL GEAR SOLID ??

 

MSX2 to jest która cześć?

 

MG 1 i MG 2 to są pierwsze części tego uniwersum ze starego japońskiego komputera MSX2. Pisząc o MGS1 mam namyśli Metal Gear Solid 1 z PS1. Ja uwielbiałem te smaczki z poprzednich części, a zaczynając od MGS1 jednak jest się trochę poza kontekstem. Co prawda praktycznie nic się nie traci, ale jeśli wiedziałbym wcześniej o MG1 i MG2 (te z MSX2) zawartych w kolekcji HD to bym najpierw je odpalił. Jak brać się za to na poważnie to na całego :E .

Teraz włączę je dopiero po MGS:V, przynajmniej chronologicznie trochę będzie się zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSX2 to komputer :E

 

I na tej platformie zostały wydane pierwotnie obie części Metal Gear, Metal Gear Solid to ich bezpośrednia kontynuacja.

 

Up

Uprzedziłeś mnie.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ogarniam. W MG3 HD jest wbudowana MG1 i MG2 z MSX2. Eureka :E Nawet je przed chwilą odpaliłem, całkiem spoko gierki. Najbardziej podoba mi się to co zawsze odpalasz grę a tutaj CALL...

 

Czyli zgodnie z tym opisem: Metal Gear Solid, brakuje mi tej "pierwszej" części dostępnej w PS Store? Dobrze myślę?

 

MGV GZ, MG TPP i MG Rising mam na steama.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ogarniam. W MG3 HD jest wbudowana MG1 i MG2 z MSX2. Eureka :E Nawet je przed chwilą odpaliłem, całkiem spoko gierki. Najbardziej podoba mi się to co zawsze odpalasz grę a tutaj CALL...

 

Czyli zgodnie z tym opisem: Metal Gear Solid, brakuje mi tej "pierwszej" części dostępnej w PS Store? Dobrze myślę?

 

MGV GZ, MG TPP i MG Rising mam na steama.

 

Tak brakuje Ci tylko MGS1. Jeśli kupisz wersja na PS3 to pewnie ominie cię zabawa z kontrolerem w walce z Matisem :E .

 

Ewentualnie jeszcze jest Portable Ops, ale to nie jest pełnoprawna gra Kojimy i prawie nic nie wnosi do fabuły. Chociaż ma parę pięknych momentów to mechanika leży i błaga o dobicie.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak brakuje Ci tylko MGS1. Jeśli kupisz wersja na PS3 to pewnie ominie cię zabawa z kontrolerem w walce z Matisem :E .

 

Ale to źle czy dobrze? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to źle czy dobrze? :Up_to_s:

 

Typowe burzenie czwartej ściany w grach Kojimy.

Ja miałem polewkę przez kilka minut :D .

 

Ale spoiler :E

 

Minęło ~21 lat to mogę drobne rzucać :P . Ja bym nigdy nie wpadł że chodzi o to co tam będzie. Kląłem jak go pokonać, ale w końcu mnie poinformowali na infolinii :E .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, mogę potwierdzić że walka z Mantis jest wraz ze wszystkimi smaczkami na PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

Mantis: im gonna read your browser history

 

Snake: oh no

 

Mantis: im calling the police

"

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak and Daxter HD Collection PS3 ukończyłem właśnie część 1. Co za męka, myślałem już że pada przez okno wyrzucę, tego od sławuro :E

 

Jednak się udało ukończyć i jest nawet platyna :E

 

Teraz jakiś odpoczynek przy Uncharted 4, a potem wezmę się za część drugą Jak'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obliczu crappow jakie ostatnio wychodzą jak gears 5, borderlands 3, nowy ghost recon itd uważam że zakup ps3 i całej tej biblioteki gier był strzałem w 10. Ogrywam gry które są mega miodne, trudne bo check point są często w wuj daleko. Fabuły są ciekawe i generalnie grywalne. A nie jakieś bezsensowen looty i coopy na siłę że gry nie przejdziesz w pojedynkę jak destiny 2 czy inne takie.

 

Mówcie co chcecie ale to tak samo ja z ps4 teraz jest najlepszy moment na jej zakup jak ktoś jeszcze nie kupił. Gry stanialy wpizdu gier only on playstation trochę jest i to całkiem dobrych i jest zabawy na kupę godzin.

 

A tak mi się zebrało na takie oklepane wypociny które tutaj już nie raz padały z różnych klawiatur :E

 

Bo tak sobie siedzę wyciągam kolejny tytuł na ps3 i wsiąkam... :P teraz męczę resistance 2 i ratchet 2

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra jest trudna, bo punkty zapisu są daleko, to dla mnie to jest przykład raczej ułomności takiego tytułu, a nie tego, że stanowi jakieś mega wyzwanie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem pograć w resistance 1 i nie jest ona trudna, tylko upierdliwa. Zapamiętuje się skąd przeciwnicy się respią i do przodu. Porzuciłem przed samym końcem, a ze starych gier dużo lepiej wspomina Prey. Chyba nie lubię strzelanek na konsolach, bo nawet Killzone 2 nie dokończyłem, ale to był mój pierwszy FPS na nich.

Mam ochotę posprawdzać gry na PS1 i PS2, ale tam są coraz droższe :E . W MGS1 pięknie się grało, aż mam ochotę powtórzyć, bo kupiłem teraz drugą PS1 w wersji 1002.

 

Folklore już przechodziłeś? Mam zamiar się kiedyś za to zabrać, ale nie wiem czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie znów bierze na kupno grubasa :E. Już mi przeszła trauma po pięknym modelu cechc, ale teraz widzę że te oferty jeszcze mniej ciekawsze, hmm.

Jedną obserwowałem z pobliskiego lombardu, żadna okazja, długo wisiała to pewnie niedługo by obniżyli cenę i wtedy bym rozważył, to i tak ktoś się połasił po starej cenie :E. Olx tam samo nic albo ceny tak z dupy, że nie wiem co ci ludzie myślą.

Najpierw fat, a kiedyś jeszcze muszę super slima do kolekcji, a te jak na złość częściej się trafiają. Slawuro miał ostatnio dwie konkret to zaraz poszły :E. Juch jeden :E

Taka perełka to jest dopiero coś, aż nie ma słów do opisania :E. PS3 wiecznie żywe.

https://www.youtube.com/watch?v=EspjhSulJgU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra jest trudna, bo punkty zapisu są daleko, to dla mnie to jest przykład raczej ułomności takiego tytułu, a nie tego, że stanowi jakieś mega wyzwanie :E

 

Też tak myślałem grając w resistance 1 ale po jej przejściu doszedłem do wniosku że dobrze właśnie że tak zrobili. Gra przez to jest trudniejsza i przejście jej daje większą satysfakcję.

 

Ja próbowałem pograć w resistance 1 i nie jest ona trudna, tylko upierdliwa. Zapamiętuje się skąd przeciwnicy się respią i do przodu. Porzuciłem przed samym końcem, a ze starych gier dużo lepiej wspomina Prey. Chyba nie lubię strzelanek na konsolach, bo nawet Killzone 2 nie dokończyłem, ale to był mój pierwszy FPS na nich.Mam ochotę posprawdzać gry na PS1 i PS2, ale tam są coraz droższe :E . W MGS1 pięknie się grało, aż mam ochotę powtórzyć, bo kupiłem teraz drugą PS1 w wersji 1002.Folklore już przechodziłeś? Mam zamiar się kiedyś za to zabrać, ale nie wiem czy warto.

 

W Folklore jeszcze nie grałem ale mam i pewnie kiedyś w nią grać będę. Mi FPS na padzie nawet podeszły, trochę mi to zajęło ale zaliczyłem wszystkie killzony od 1 do 4, i inne gierki których tytułów teraz nie pamiętam. Resistance 2 jestem w 3/4 gry i skończę ją w tym tygodniu. W MGS1 jeszcze nie grałem zacząłem ale grać też będę.

 

 

Mnie znów bierze na kupno grubasa :E. Już mi przeszła trauma po pięknym modelu cechc, ale teraz widzę że te oferty jeszcze mniej ciekawsze, hmm. Jedną obserwowałem z pobliskiego lombardu, żadna okazja, długo wisiała to pewnie niedługo by obniżyli cenę i wtedy bym rozważył, to i tak ktoś się połasił po starej cenie :E. Olx tam samo nic albo ceny tak z dupy, że nie wiem co ci ludzie myślą.Najpierw fat, a kiedyś jeszcze muszę super slima do kolekcji, a te jak na złość częściej się trafiają. Slawuro miał ostatnio dwie konkret to zaraz poszły :E. Juch jeden :ETaka perełka to jest dopiero coś, aż nie ma słów do opisania :E. PS3 wiecznie żywe.

 

 

Ta wersja "testowa" jest mega zajbista. Ale się obawiam że ona będzie chciała tak samo paść szybko jak inne faty. SS bym sobie kupił drugą jako zapasową. Obawiam się że ten egzemplarz co mam padnie mi za nim ogram gry które nakupiłem a potem im mniej ich na rynku będzie tym będzie tylko drożej.

 

Nawet ciekawe ogłoszenie https://www.facebook.com/marketplace/item/2600934326597792/ ale chyba poszukam czegoś z 500gb dyskiem.

 

 

FAT za 200zł https://www.facebook.com/marketplace/item/2399056183700694/

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co patrzeć na pojemność dysku, raczej ogólny model i stan konsoli. Dysk można kupić 1TB za śmieszne pieniądze albo lepiej jakiegoś SSD 120-250GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kiedy premiera ? Kupię na pewno super gierka
    • https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-04-18/do-tusk-najblizsze-tygodnie-moga-rozstrzygnac-o-losach-wojny-w-ukrainie-sytuacja-jest-krytyczna/ https://www.money.pl/gospodarka/cudzoziemcy-w-policji-ruszyla-analiza-7018246868503488a.html Jak do policji przyjmą Białorusinów z wrogiego nam państwa pod butem Rosji to policjant będzie zatrzymywał policjanta ? Ukraina upada ? Przecież Rosja miała upaść w 3 dni ? To jak to z tym jest ?
    • https://rozrywka.dorzeczy.pl/show-biznes/575775/kubicka-wsciekla-na-lekarza-z-ukrainy-nie-mowil-po-polsku.html Ostatecznie Kubicka w zaawansowanej ciąży, sprowadziła swoją mamę do prywatnego warszawskiego szpitala, gdzie lekarze nie kryli zdumienia tym, że nie wykonano jej odpowiednich badań. Tam właśnie zamierza kontynuować leczenie. czyli standard , gdzie są zwolennicy publicznej "służby zdrowia" ? @kanon7  https://polin.pl/pl/aktualnosci/2016/07/05/prezydent-andrzej-duda-w-kielcach
    • allegro lepsze i drozsze ale wiesz czemu bo jak kupisz nawet od prywatnego to na 99% dostaniesz item, i to nie chodzi o to ze cie oszukaja, kupilem 3 plyty glowne, jeden odrzucił zakup bo juz nieaktualne, dwoch pozostalych nie zaakceptowalo i 24h x2 nie mialem srodkow, do tego musisz czekac te 24/7 bo nawet jak zwroca srodki to tracisz caly jeden dzien bo przeciez nie kupisz 5 roznych rzeczy bo potem tego nie zwrocisz  
    • Siemka, Mam takie pytanie, co w obecnej sytuacji bardziej opłaca się kupić, LG C3 42 czy AW2725DF   LG C3 obsługuje 4k i można go kupić już za 3600zl  AW2725DF obsługuje 1440p i jest droższy , kosztuje 4000zl.   Obecnie mam komputer który nie jest gotowy do grania w 4k, ale też trochę bez sensu płacić więcej za monitor który teoretycznie jest gorszy, bo obsługuje mniejsza rozdzielczość. A z tego co słyszałem LG C3 radzi sobie ze skalowaniem obrazu do 1440p bardzo dobrze. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...