Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos ubogo zrobiles topic tak wspanialemu cudenku techniki jakim jest PS3 :)

Moze wyedytuj i daj tam jakies faq , specyfike fotki etc :);)

Dla Was zrobię wszystko tylko że czasu nie mam :E

 

Jeśli macie uwagi piszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych, nowe info o K2 w wywiadzie z Michielem van der Leeuwem dla gazety "De Telegraaf", skrót z psu.com:

 

New info on Killzone 2

Added on 26/03/2007.

 

In the Dutch newspaper “De Telegraaf,” Guerrilla Games technical director, Michiel van der Leeuw, stated that all environments will be destructible in Killzone 2 for the PlayStation 3.

 

He went on to comment that the PlayStation 3 development process has been more enjoyable than the development process for PlayStation 2. Also, programming that was previously impossible on PS2 hardware can now be executed easily on the PlayStation 3.

 

"We can add many more light and shadow effects, and we are about to reach reality," Van Der Leeuw stated.

 

Since the E3 debut trailer of Killzone 2, many fans have been hoping this title will push the PS3 hardware to the limits, and show what the PS3 is capable of, as far as graphic power. No doubt, developers will be making full use of the CELL processor, RSX graphics chip, and inclusion of Blu-Ray media within the PlayStation 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakos ubogo zrobiles topic tak wspanialemu cudenku techniki jakim jest PS3 :)

Moze wyedytuj i daj tam jakies faq , specyfike fotki etc :);)

No widzisz jaki ja ładny topic o TDU zrobiłem? Swoją drogą. Niech na PS3 zrobią TDU w pełnej nieokrojonej wersji i aby WSZYSTKIE części final fantasy chodziły to jestem gotów ją zakupić - inne gry mnie nie interesują, bo tekken to już normalka na tę platformę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KARTA GRAFICZNAcolorc/colorcZaprojektowana wspólnie przez firmy NVIDIA i Sony.

Sony współpracuje z Nvidią :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony współpracuje z Nvidią :hmm:

No a Xkloc chyba ma radeona w środku nie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a Xkloc chyba ma radeona w środku nie? ;]

Nie intersuję się zabardzo konsolami, lecz ten fakt mnie zadziwił. Jeżeli PS3 ma w środku karte odpowiadającą PC'towemu 6800ULTRA ( SLI ), to co ma w środku XBOX 360 ? Radona x1300 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie intersuję się zabardzo konsolami, lecz ten fakt mnie zadziwił. Jeżeli PS3 ma w środku karte odpowiadającą PC'towemu 6800ULTRA ( SLI ), to co ma w środku XBOX 360 ? Radona x1300 :>

Chyba jeszcze niżej, nie pamiętam ;) Konsole mają to do siebie, że jak gry na nie się robi to pod jeden sprzęt i można to maksymalnie zoptymalizować, a na PC jest zbyt duża rozbieżność i w efekcie mamy wymagania jakie mamy - z kosmosu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox360 ma graficzny układ oparty o Radeona 1800 XTX z tym, że karta jest 48 potokowa, a nie tak jak Pctowa 20 paro potokowa.

 

Obydwie konsole mają zaimplementowaną obsługę Ageia PsyhX którą gracze PC mogą zakupić za 900 zł :)

 

Do samego grania kupno konsoli jest to najlepsze rozwiązanie.

Optymalizacja jest taka jaką powinniśmy widzieć na PC,

Ja na swoim starym Xboxie, grałem w Dooma3 i chodził idealnie beż żadnych zacinek w 30 Fpsach, ale na jak wiemy bebechy Xboxa mają się następująco : PII 733 mhz z 2x obniżoną pamięcią cache względem blaszakowego PIII 733 MHz, i Nvidia Gf3 zmodyfikowany, także optymalizacja jest kluczem sukcesu każdej konsoli :)

Niechce myśleć jak na PC chodziłby Spartan:Total Warrior, gdzie na ekranie na raz znajduje się do 150 postaci :hmm:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PFK nie chce wywoływać kolejnej wojny jednak masz 48 godzin na podanie infa skąd masz te informacje

 

Obydwie konsole mają zaimplementowaną obsługę Ageia PsyhX którą gracze PC mogą zakupić za 900 zł

 

Jak nie podasz jakiegoś wiarygodnego źródła to postaram się o to, abyś dostał %%%!

 

Można się mylić, ale za specjalnie gadanie głupot, kłamanie w celu wywołania kłótni powinno być karane!

Edytowane przez miras20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie intersuję się zabardzo konsolami, lecz ten fakt mnie zadziwił. Jeżeli PS3 ma w środku karte odpowiadającą PC'towemu 6800ULTRA ( SLI ), to co ma w środku XBOX 360 ? Radona x1300 :>

 

Nie chcę wywoływać zbędnej dyskusji, ale zabulgotało w moim ciele jak to przeczytałem :mad2: BERSERKER MODE ON!!!!!!!!!!

 

Chlebak ma, że tak to nazwę, kartę graficzną o klasycznej architekturze, ale przegrywa z tym duetem 6800 Ultra SLI chociażby poprzez ilość pamięci (256 MB).

 

Kloc ma grafikę opartą TEORETYCZNIE na R500, gdyż taktowania są podobne, lecz rozróżnia je zgoła odmienna architektura. Projektanci Xenos'a (karta graficzna X360) wybiegli myślami w przyszłość i postawili na zunifikowaną architekturę jednostek cieniujących. Karta ta ma też układ pomocniczy z 10 MB pamięci eDRAM. Po co jest, nie wiem, ale pewnie przechowuje najpotrzebniejsze informacje odnośnie grafiki i przyśpiesza obliczenia.

 

Ale proszę, nie kłóćmy się o wyższość jednej konsoli nad drugą, RSX nad Xenos'em i BR nad HDDVD. Moja wypowiedź ma raczej charakter informującym, nic wspólnego z fanboyowską mową trolla :E PEACE FOR ALL, AYE!!!!!

 

P.S. PS3 i tak kupię w przeciągu dwóch lat, gdyż jestem klasycznym gadżeciarzem, a na pewno wyjdzie chociażby te kilka gierek dla których będzie warto kupić tę konsolę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można się mylić, ale za specjalnie gadanie głupot, kłamanie w celu wywołania kłótni powinno być karane!

Aleś się wściekł :hmm:

Wyluzuj, skąd wiesz, że on specjalnie napisał by wywołać kłótnie - może wynika to wyłącznie z jego wyobrażeń lub niewiedzy? I za co ma dostać procenty - przecież nie złamał żadnego punktu regulaminu forum - za konfabulację :Up_to_s:

Nie bawię się w adwokata ale Twoja reakcja jest zdeczko przesadzona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te konsolę faktycznie mają obsługę tego engine'u, była o tym mowa jakiś rok temu albo dalej. Ale nie mają przy tym żadnego PPU, gdyż teoretycznie moc ich procesorów wystarcza do przeliczenia zaawansowanej fizyki generowanej przez ten engine :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze jaki x1300? Xbox360 ma karte graficzna z rdzeniem R500 z 48 zunifikowanymi jednostkami shader o taktowaniu rdzenia 500MHz. Uklad ma porownywalna moc do Radeona X1900XTX a jak wiadomo ta karta byla znacznie szybsza od 6800Ultra w SLI. To gwoli wyjasnienia. A wszystkim ktorzy uwazali ze r500 ma wydajnosc porownywalna do x1300 wspolczuje wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście przesadziłem, jednak wywoływanie wojen typu Intel vs. AMD ps3 vs. 360 czy konsole vs. PC w tym przypadku to mnie strasznie pieni.

Przechodzi się potem do idiotycznych komentarzy, zamiast do konstruktywnej dysputy

 

Ja bym to podciągnął do pkt 10 :) Tylko zmieniłbym na "wszystkie posty" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości. Chciałbym sie dowiedzieć jak dokładnie przedstawia się sprawa z blokadą regionalną na PS3 ? Z tego co mi wiadomo, taka blokada nie istnieje i spokojnie możemy sie zagrywać w gry w systemie NTFS na konsolkach z regionu PAL. Tyle że za to info głowy sobie dać uciąć nie dam. Poniekąd wiem też że są problemy z grami z PS2 i w tym przypadku blokada regionalna daje się we znaki. To bym jeszcze przełknął bo PS2 posiadam, ale gdy przeczytałem że PS3 zza oceanu lub z KKW nie oddtworzy moich PALowskich DVD, zaniepokoiłem się. Nie twierdzę że te informacje są zgodne z prawdą, dlatego proszę o ewentualne sprostowanie.

 

Tak na marginesie, czy ktoś może potwierdzić "plotkę" jakoby japońska wersja konsoli nie wyświetla krwi w określonych grach (I nie ma znaczenia region krążka, to funkcja konsoli) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gwoli ścisłości. Chciałbym sie dowiedzieć jak dokładnie przedstawia się sprawa z blokadą regionalną na PS3 ? Z tego co mi wiadomo, taka blokada nie istnieje i spokojnie możemy sie zagrywać w gry w systemie NTFS na konsolkach z regionu PAL. Tyle że za to info głowy sobie dać uciąć nie dam. Poniekąd wiem też że są problemy z grami z PS2 i w tym przypadku blokada regionalna daje się we znaki. To bym jeszcze przełknął bo PS2 posiadam, ale gdy przeczytałem że PS3 zza oceanu lub z KKW nie oddtworzy moich PALowskich DVD, zaniepokoiłem się. Nie twierdzę że te informacje są zgodne z prawdą, dlatego proszę o ewentualne sprostowanie.

 

Tak na marginesie, czy ktoś może potwierdzić "plotkę" jakoby japońska wersja konsoli nie wyświetla krwi w określonych grach (I nie ma znaczenia region krążka, to funkcja konsoli) ?

 

Ale odtwarzanie DVD na PS3 mija się z celem (na telewizorach HD) bo PS3 nie ma upscallingu.

No i z tego co czytałem to PS3 ma blokady regionalne i na DVD i na BR. Gry działają wszystkie, niezależnie gdzie kupimy.l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale odtwarzanie DVD na PS3 mija się z celem (na telewizorach HD) bo PS3 nie ma upscallingu.

No i z tego co czytałem to PS3 ma blokady regionalne i na DVD i na BR. Gry działają wszystkie, niezależnie gdzie kupimy.l

Jakosc filmow DVD na 360 i PS3 jest taka sama, uwierz mi ;) testowalem obie konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do mojej Recezji PS3

Pozdr.

 

"Killzone2 (pogromca Halo3)" tu dales czadu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już podałem link w poście 1. :)

Slepy jestem, sry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakosc filmow DVD na 360 i PS3 jest taka sama, uwierz mi ;) testowalem obie konsole.

 

A w porównaniu do stacjonarnego DVD z upscallingiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Killzone2 (pogromca Halo3)" tu dales czadu :P

To sa oficjalne slowa producentow jak tylko cytuje ;)

 

A w porównaniu do stacjonarnego DVD z upscallingiem?

To zalezy jakiego ale naprawde upscaling to bardziej marketing niz cos na co warto wydac pieniadze. Jednak drogie dvd playery daja rezultat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...