Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tinky

Gdzie kupić kieliszki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znacie może jakieś sklepy internetowe albo mieszczące się na terenie Warszawy, gdzie mógłbym zakupić jakieś niedrogie (tak do 30 zł) kieliszki? Szukam ładnych, ozdobnych kieliszków do wina. Jakieś proste i delikatne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęci, ale ozdobne to one nie są :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co rozumiesz pod pojęciem 'ozdobne'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co rozumiesz pod pojęciem 'ozdobne'?

Hmmm, z jakimiś ozdobami :) Niech będzie, nie ozdobne, ale ozdobione ;) Moje dziewcze miało ładne kieliszki. Duże, delikatne i ozdobione... takim czymś czerwonym:) Wygladało to to jakby je czymś polał, takie żyłki dookoła... hmmm.. zbiorniczka, aż po samą nózkę. Bardzo jej się podobały, ale najpierw jeden stracił nóżkę na Sylwestra, a teraz drugi podczas sprzątania. Zbliżają się urodziny, więc pomyślałem, że jej sprazentuje coś ładnego, bo tamte bardzo lubiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze Tu coś będzie ?

 

>>KLIK<<

Całkiem, całkiem. Może coś wybiorę, choc widzę, że nie są tak ładne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grimix

Tinky: Warszawie ? Centrum kultury czeskiej czy jak to się zwie.

[po prawej stronie idąc od Centrum do pl Konstytucji mijasz róg marszałkowska/Hożą mijasz kebab parę metrów i masz witrynę sklepową z figurkami szklankami itp produktami szybkotłuczącymi się :E - wejście od podwórza] szkło z huty czeskiej Bohemia

-------------------

Byłem jakieś 2 tyg. temu szukając szklanych kwiatów - chyba do 30 zł coś powinno się znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tinky: Warszawie ? Centrum kultury czeskiej czy jak to się zwie.

[po prawej stronie idąc od Centrum do pl Konstytucji mijasz róg marszałkowska/Hożą mijasz kebab parę metrów i masz witrynę sklepową z figurkami szklankami itp produktami szybkotłuczącymi się :E - wejście od podwórza] szkło z huty czeskiej Bohemia

-------------------

Byłem jakieś 2 tyg. temu szukając szklanych kwiatów - chyba do 30 zł coś powinno się znaleść

Dzięki:) Byłem w kilku centrach w Wawie i w kilku stklepach w mojej wsi i nic. Kupiłem dużego misia :) Ale namiary zapiszę, odwiedzę sklep na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...