Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mmacioo

Shaman king (PS2) - czy w końcu bedzie bedzie

Rekomendowane odpowiedzi

Elo. słyszałem ze CD PROJECT ma wydać gre na ps2 shaman king. czy coś komuś o tym wiadomo? Prosze by umieszczać tu te wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.google.pl na pewno wie najwiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co są fora, skoro kazdy odsyła na google......pisze sie tu tematy z pytaniami, aby otrzymać odpowiedź, a nie zostać odesłanym gdzie indziej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to po co są fora, skoro kazdy odsyła na google......pisze sie tu tematy z pytaniami, aby otrzymać odpowiedź, a nie zostać odesłanym gdzie indziej :/

Ale, jeżeli ktoś nie odpisał przez długi czas. To oznacza chyba, że nie zna odpowiedzi ? A jeżeli nie zna to pozostaje tylko jedno -> wujek google!

 

Ale oczywiście fora są aby pomagać, odpowiedać. No ale na poważne pytania. ;) W tym temacie wystarczy wpisać nazwę gry w google.pl i już się ma odpowiedź !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie, w podobny sposób szukałem czegoś na temat Tales Of Destiny i nic nie znalazłem.....często ciężko jest coś znaleźć korzystając nawet z google, a zawsze na forum może trafić sie ktoś kto zna odpowiedź, wiec moim zdaniem zakładanie tematu nawet z głupim pytaniem ma sens(pod warunkiem że czegoś takiego nie było wcześniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...