Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KermitTheFrog

Przeróbka obrazów płyty na PSX'a

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam oryginalną grę Muppet Race Mania na PSX'a. No i chciałem ją przerobić na PSP . WIęc muszę ją zapisać jako obraz płyty w formacie *bin, lecz mój Alkoholik pracuje tylko w MDS'ach i jeszcze jakimś programie dla Clone'a CD. Jak zrobić taki obraz płyty z PSX'a by poten działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócił czy jest to legalne czy nie, bo tego nie wiem. Wiadomo mi za to ze w najbliższym czasie Sony ma wprowadzić za pomocą nowego softu do PSP możliwość emulowania gier z PSXa ściąganych za darmoszkę z neta za pomocą PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się kłócił czy jest to legalne czy nie, bo tego nie wiem. Wiadomo mi za to ze w najbliższym czasie Sony ma wprowadzić za pomocą nowego softu do PSP możliwość emulowania gier z PSXa ściąganych za darmoszkę z neta za pomocą PS3.

A co mnie to interesuje? Ja się pytam o zapisanie płyty w formacie bin a nie o to czy mgoę ściągnąć grę z PS3 czy nie. Tak czy tak nie mam PS3 i nie zamierzam kupić. Proste

 

Jeśli masz oryginała, a nie piracisz, to wtedy wygodniej będzie ściągnąć taką grę...

Jakoś nie dostrzegłem tam Muppet Race Mania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co mnie to interesuje? Ja się pytam o zapisanie płyty w formacie bin a nie o to czy mgoę ściągnąć grę z PS3 czy nie. Tak czy tak nie mam PS3 i nie zamierzam kupić. Proste

Jakoś nie dostrzegłem tam Muppet Race Mania :(

A co mnie obchodzi aplikacja na kompa do robienia .bin w dziale z konsolami :question:

 

 

Pozdrawiam

poznaniak77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam ci program Simple Popstation GUI, przetwarza on pliki gier PSX na eboota do psp.

wiem ale obraz musi być w bin lub iso a nie CUE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem ale obraz musi być w bin lub iso a nie CUE

A PMke dostales ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem ale obraz musi być w bin lub iso a nie CUE

 

Siple Popstation GUI konwertuje też z CUE. Widocznie ściagnałeś jakąś starą wersję. Ściągnij z wiki.skizo.org.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siple Popstation GUI konwertuje też z CUE. Widocznie ściagnałeś jakąś starą wersję. Ściągnij z wiki.skizo.org.

Ok dzięki źą. |

 

 

 

I tak karta pamięci mi padła więc nic nie zdziałam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...