Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Widmo2007

tekken5 nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ps2 scph50004 nie przerobiona i kilka gier fifa2001, gran turismo4 i tekken5 ale niewiem czemu tylko on mi nie działa. Włącza się tylko napis namco i sie zacina. Plytki są nowe, zero rys. Z góry dzięki

 

ps:w książecze dołączonej do tekkena pisze żeby zapoznać się z instrukcją instalacji ale niewiem o co tu chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz nie przerobioną konsole to może się zdarzyć że masz ją sprowadzoną z USA a grę masz z Europy. Przy nieprzerobionej konsoli gry muszą być z tego samego regionu co konsola - inaczej nie będzie chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli konsola do przeróbki czy wystarczy że swapa kupie

 

i chciałbym dodać że gry które mam są w wersji "pal" tekken również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znasz kogoś kto ma ps2 to sprawdź czy gra sie odpali u niego, ewentualnie spróbuj odpalić gre bez memorki, może jest jakiś problem z ładowaniem sejwa? Jeśli jest w wersji pal to powinna działać ok, tak jak pozostałe. Wiem że z tekkenem 5 były jakieś problemy ale to przy konsolach w wersji slim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak masz nie przerobioną konsole to może się zdarzyć że masz ją sprowadzoną z USA a grę masz z Europy. Przy nieprzerobionej konsoli gry muszą być z tego samego regionu co konsola - inaczej nie będzie chodzić.

gdyby to była wina regionu, to w ogóle nie rozpoznałoby mu płytki.

 

czyli konsola do przeróbki czy wystarczy że swapa kupie

broń boże.

 

a może być coś z laserkiem?????????????????

wątpliwe(bo skoro inne działają bez problemu), acz możliwe.

 

Jeśli masz nieprzerobioną konsolę i oryginalną grę, zadzwoń do pomocy technicznej Sony, może coś Ci poradzą lepiej.

 

Sprawdź czy jakichś paluchow nie ma na płycie, może jakiś inny brud jest. Niekoniecznie to muszą być rysy.

 

ewentualnie spróbuj odpalić gre bez memorki, może jest jakiś problem z ładowaniem sejwa?

to też mogłoby się zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płytka jest czysta jak łza a z memorką już próbowałem

 

 

i nic dalej to samo

 

 

I chciałbym przypomnieć że w dołączonej książce do tekkena pisze aby posiadacze konsol z serii 30000 i 50000 zapoznali się z jakąś "instrukcją instalacji" w instrukcji obsługi play station ale ja tej że nie posiadam

 

Czy ktoś kto ma instrukcje mógłby sprawdzić o co w tym chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz plyte na konsoli kolegi czy znajomego ;) To pozwoli sie upewnic z czym mamy problem: albo z plyta jest cos nie tak albo cos z twoja konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu jest problem, nie przypominam sobie żeby ktoś z moich znajomych miał ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to moze jakies szczegoly bys podal jeszcze? Intro sie zalacza? Jak potem staje, to slychac jak laser probuje czytac plyte? Czy to nie w tym momencie (po napisie "Namco") powinna zalaczyc sie ta 'mini-gierka' podczas ktorej sie laduje gra? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po napisie namco słychać jak laser próbuje odczytać płyte

Czy może być to kwestia wyregulowania lasera??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj postawic konsole pionowo, kiedys tak mialem ze gry dzialaly mi tylko w pionie ale konsole mialem przerobiona, a jak to niepomoze to chyba jedynie regulacja lasera bedzie mogla pomoc lub gra jest walnięta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest jeden taki sposób...

Idziesz do sklepu (Empik na ten przykład) i mówisz (uważaj bo to ta trudna część): Poproszę Tekkena 5. Płacisz jakieś 75 złociszy i cieszysz się grą. Jesli to nie pomoże to utnij sobie głowę i nie będziesz miał problemu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link

 

Można spróbować, ale na Twoją własną odpowiedzialność... Skoro pozostałe gry chodzą, to przy odrobinie pecha możesz pogorszyć sytuacje, tak że nic się już nie odpali.

 

No i uwożej co by Cię prund nie potośtoł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsoli nie przerabiaj to jest najgorsze co możesz jej zrobić.

Sprawdz czy to jest napewno wersja pal sam kiedyś kupiłem gre na allegro na pudełku był napis pal a gra była w NTSC.Najlepiej weź konsole do kogoś kto ma jakąkolwiek lub ma jakieś pojęcie o konsolach.Może masz nieorginalną memorke z tego co wiem tekken5 wymaga do uruchomienia memorki.A co do swapa to jest to wielkie g***o większa połowa gier nie uruchamia sie przydaje sie jeśli masz gre z innego regionu i chcesz ją uruchomić.Jak wiadomo lasery w ps2(tej dużej bo w slimie są podobno bardzo dobre) są do niczego choć zdarzają sie wyjątki, ja już mam 3 konsole ps2 a nigdy nie wkładałem do konsoli gier pirackich.Miałem już dziwne problemy z tą konsolą raz podobny do twojego gran turismo 3 nie chciało zapisać gry pisało, że trwa zapisywanie a po próbie załadowania konsola wieszała sie wymieniłem gre i odziwo to pomogło więc w ostateczności polecam odać do sklepu tekkena i kupić go jeszcze raz wiem ,że to dziwne ale powino pomóc jeśli to nie pomorze to wymień konsole ;) .A ze swojej strony polecam slima mam go już rok i zero objawów zużycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba dam sobie spokój z tym tekkenem, na szczescie i tak był pożyczony więc żadnej straty nie mam

dzieki za rady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...